Ryor uvoľňujúci mätový gél

Posledné týždne dali veľmi zabrať mojím nohám, nakoľko som dva týždne v kuse školila a to znamená, že som skoro stále stála. Nohy som mala neskutočne opuchnuté, unavené a celé otlačené z vysokých topánok. Po tom, čo mi nepomáhali ani relaxačné kúpele som sa rozhodla poobzerať sa čo by mi na môj problém mohlo pomôcť. Ako som Vám už dávnejšie spomínala, plánovala som robiť objednávku zo stránky Ryoru a po tom, čo ste mi napísali aj Vy chválu na mnohé výrobky objednala som si aj uvoľňujúci mätový gél. Musím sa priznať, že pri objednávaní ma ani len nenapadlo ako vhod mi neskôr príde. Páčilo sa mi na ňom, že podľa opisu mal zrelaxovať pokožku, pomáhať pri kontakte s hmyzom či rastlinami a zmierňovať svrbenie pokožky. Mojím hlavným dôvodom na objednanie bolo to, že je výborný pri dlhodobých letoch, kedy chráni a pomáha pri opuchoch nôh. Keďže boli moje nohy unavené po státí rozhodla som sa ho vyskúšať.
Gél má naozaj gélovú konzistenciu, ktorá v prvom momente príjemne zachladí a hneď v na to akoby sa oteplila. Má veľmi príjemnú mentolovú vôňu, ktorá po určitej chvíli vyprchá, takže Vám napr. jeho vôňa nebude v noci vadiť. Na výber máte viacero veľkostí, ja osobne mám cestovné  50ml balenie, čoho sa však vôbec nemusíte báť, lebo na nanesenie stačí minimálne množstvo gélu, rozotiera sa úplne jednoducho a ľahko. Už po nanesení som pocítila úľavu a ráno som sa zobudila bez bolestí a opuchov. Gél som si nanášala odvtedy v malom množstve každý večer a neskutočne pomáhal. Zaujímavosťou je, že okrem toho, že odstránil opuchy a bolesť nohy sa mi aj menej potili.
Mne osobne veľmi pomohol s mojím problémom, ale jeho využitie je ako som už písala vyššie veľmi všestranné. Ak Vás tento gél zaujal jeho všetky vlastnosti nájdete aj webstránke Ryoru. 
Čo na neho hovoríte? Ako sa staráte o unavené nohy Vy? 


Previous
Next Post »

5 komentárov

Pre písanie komentárov
Bára
AUTHOR
12. mája 2012, 12:50 delete

Při příštím nákupu v ryoru ho chci taky koupit, hlavně na štípance, tak snad pomůže...

http://barbsbeautyblog.blogspot.com/

Reply
avatar
12. mája 2012, 12:56 delete

Bára - ja tiež verím, že pomôže aj v tom. Určite ho budem čoskoro testovať aj na toto, pri najbližšej túre v lese :)

Reply
avatar
12. mája 2012, 15:52 delete

Presne niečo také by sa mi hodilo na moje boľavé nohy, skúšala som teraz Levanduľový krém od Yves Rocher, ale niečo takéto chladivé by bolo určite hlavne na leto lepšie. Vyskúšam, vďaka za tip!

Reply
avatar
12. mája 2012, 17:52 delete

Myslím, že v lékárnách se prodává spousta podobných chladivých gelů:) Já nevím, proč mám na ten Ryor averzi, asi proto, že mi od něj nikdy nic nesedlo a vadí mi na blozích tady ty Ryor propagátorský kampaně... No, ale to jsem asi jediná:-D

Reply
avatar
12. mája 2012, 21:51 delete

Návštevnice - je absolútne možné, že sa dá kúpiť niekde inde výrobok s podobnými vlastnosťami o tom niet pochýb. Ja som však doteraz nemala s Ryorom žiadne skúsenosti a keďže mi tento výrobok pomohol s problémom, ktorý som mala som absolútne nadšená! A to musím dodať, že som skúšala relaxačné výrobky do kúpela,Lioton gel, regeneračný krém na nohy z Oriflame a nič nepomohlo ako toto. Ty ako česká blogerka máš jednu strašnú výhodu a to dosah na množstvo kozmetiky, ktorú my nemáme alebo máme obmedzene. Zohnať Ryor na Slovensku chce niekedy nadľudské úsilie a aj keď nájdeš stojan je v ňom málo vecí. Možnosť objednania si výrobkov z netu býva častokrát hop alebo trop (keďže u nás je naozaj problém si ich reálne vyskúšať) a preto čím viac recenzií o ich produktoch na nete nájdem tým je to pre mňa lepšie. Ja osobne akurát dúfam za seba, že moje recenzie možno niekomu pomôžu budˇs niečím čo ho trápi (ako mňa opuchy nôh) alebo objavia nový dobrý produkt. A to ty sama vieš, že veľmi často píšem o veciach, ktorým sa treba riadne vyhýbať :)

Reply
avatar