Deň s vanilkou
Teraz ako píšem tento článok si vlastne uvedomujem, že momentálne u mňa na plnej čiare vedie vanilková vôňa. Zaujímavé, nakoľko čo sa jedla týka vanilkové príchute vôbec nemusím, prídu mi fádne a úplne obyčajné. Čo sa však týka kozmetiky, čo je vanilka na úplne inom levely! Najmä, čo sa prírodných značiek týka. Tak ako aj balzam na pery o ktorom som nedávno písala tak aj tento Logona krém na ruky je vo vanilkovom prevedení niečo úplne skvostné!
Keď som si vyberala krém na ruky popravde ma najprv zaujala kombinácia Aloe a vanilka a až potom som riešila ostatné. O to viac som sa potešila, keď som zistila, že krém je určený na suché a citlivé ruky, čo je presne to, čo potrebujem!


Logona patrí medzi veľké značky zaoberajúce sa prírodnou kozmetikou, takže si myslím, že ju ani nie je treba nejako obzvlášť predstavovať. Opäť ďalšia nemecká značka, ktorá ponúka neskutočný výber prírodných výrobkou a je ovenčená toľkými certifikátmi o bio kvalite, že jej hádam môžete veriť. Pri Logone oceňujem to, že sa nezaoberajú len jednou časťou kozmetiky ako napr. šampony, ale že ponúkajú naozaj takmer všetko. Niekto by povedal, že stačí, že vec je prírodná a netreba sa ďalej snažiť, ale tuto práve nie, pretože výrobcovia držia krok s aktuálnymi trendmi a preto v ich sortimente nájdete naozaj voňavé chuťovky ako tento krém na ruky. Ja osobne som si nevedela predstaviť, ako bude voňať krém s Aloe vera, pretože zvyčajne keď mám nejaké aloe výrobky, voňajú čisto, ale nemám v hlave nejako zafixované, že aha takto vonia aloe. A to je presne prípad aj tohto krému - povedala by som, že vonia ako zvláštna vanilka. Nie je to úplne tradičná, klasická vanilka, proste je to zvláštna vanilka :)) ale v dobrom slova zmysle.Čo je na tomto kréme úplne neskutočné je to, ako dlho vonia. Keď som ho používala prvý týždeň v kuse som voňala, že čo tak silno vonia. Po kréme mi vonia izba, kancelária, proste všetko, kde ste. Na ruky Vám stačí naniesť malé množstvo (ako na obrázku) a prevoniate naozaj všetko. Mám pocit, že Vám dokonca ruky budú voňať ešte aj keď si ich umyjete. Je to určite ten najvoňavejší krém na ruky, aký si za dlhú dobu pamätám. Inak nie je moc hutný, tak normálne, proste konzistencia klasického krému na ruky a vsiaka sa vážne rýchlo. Hydratácia je skvelá, mne stačí krémovať si ruky raz-dva krát denne a to aj teraz keď je zima. Teraz mi napadlo, že by bolo super keby z toho krému bolo aj telové mlieko :) taká vôňa na celom tele, to by bolo úžasné! Idem zistiť :) inak Logonu zoženiete na www.bior.sk za super ceny a v naozaj veľkom výbere.


Ak máte radi vanilku a jej rôzne verzie, toto bude niečo, čo sa Vám určite bude páčiť! A ak nie, tak nezúfajte, pretože existuje aj množstvo iných vôní, ktoré Logona vyrába.

A čo Vy? Ako by voňal Váš ideálny krém na ruky?
Previous
Next Post »

16 komentárov

Pre písanie komentárov
8. januára 2014, 4:11 delete

Od malička som nemala rada ani vanilkovú vôňu ani chuť.....teraz keď som už "veľká" sa mi zmenili chuťové poháriky ale hlavne čuchové vnímanie :) dokonca vždy keď ovoniam niečo vanilkové nikdy mi to nevonia tak isto :) a spojenie vanilky s aloe sa mi zdá viac ako perfektné :) krém na ruky môže byť fajn ale čo taký sprcháč alebo maska na vlasy, to by bolo :)

Reply
avatar
8. januára 2014, 8:47 delete

Děkuji za typ! :) Vanilkovou vůni mám moc ráda hlavně v zimním období.

Reply
avatar
8. januára 2014, 9:14 delete

Rado sa stalo :) aj pre mňa je vanilka akoby jedným zo symbolov zimného času :)

Reply
avatar
8. januára 2014, 9:18 delete

Ja tak isto presne, ešte si pamätám, že keď som bola malá a mohla som jesť len trochu zmrzliny od rodičov bola som vždy znechutená keď si dávali vanilkovú :)) a teraz nie žeby som si dala vanilkovú zmrzlinu (tam som ešte nedorástla) ale v kozmetike ju vyslovene vyhľadávam. OOO a maska na vlasy! to by bol čistý skvost!

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
8. januára 2014, 12:09 delete

Vanilkovu vonu mam najradsej! Jane

Reply
avatar
8. januára 2014, 13:34 delete

To by sa ti potom určite veľmi páčil tento krém :)

Reply
avatar
8. januára 2014, 20:04 delete

Viem, že Logona je prírodná kozmetika, mala som už dlho v pláne ju vyskúšať, no zatial stále vedie Alverde :D a ešte Lavera. Čo sa týka vanilky, tak u mňa je to presne také rovnaké ako s malinou - môžem ju ako papu aj ako vôňu, jednoducho v každej podobe...

Reply
avatar
8. januára 2014, 20:38 delete

Krém vypadá super. :) Vanilkové vůni jsem také trochu podlehla, mám vanilkové krémy, vanilkovou svíčku, a tak by určitě nebylo na škodu mí i tenhle krém. :)

http://shades-of-silvie.blogspot.cz/

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
8. januára 2014, 21:50 delete

Vanilku mám také ráda jen v kosmetice :) já používám krém pokaždé jiný, třeba teď mám Oriflame, před tím jsem měla nějaký z Rossmanu :)

Reply
avatar
9. januára 2014, 9:25 delete

Alverde viem :))to je silná konkurencia :))Och malina! Ja zbožňujem maliny, ale kde sú tie čase, že boli maliny lacné :( tento rok som maliny ani nemala pretože ich ceny išli do katastrofálnych výšok, ale keby som mala viac rozumu kúpim si radšej maliny ako lak na nechty :) snáď budem ďalšie leto múdrejšia :)

Reply
avatar
9. januára 2014, 9:26 delete

Vidíš vanilková sviečka mi chýba :) Ďakujem za dobrý tip, tá by sa mi naozaj zišla:)

Reply
avatar
9. januára 2014, 9:26 delete

Ja tiež tak:) Ja ich tiež striedam, tak človek najľahšie zistí, čo je najviac super :)

Reply
avatar
Sponkabob
AUTHOR
9. januára 2014, 16:28 delete

Vanilku mam veľmi rada a aj jej vôňu, no občas mi už silné vône vadia. Ale tak musela by som skúsiť :)

Reply
avatar
Bee Key
AUTHOR
9. januára 2014, 19:25 delete

Ja mám čokoládové maslo na ruky z M&S a neviem si ho vynachváliť. :) aj toto vyzerá veľmi dobre!
BeeKey

Reply
avatar
10. januára 2014, 9:01 delete

táto je celkom dosť silná :) ale presne ako píšeš, treba skúsiť :)

Reply
avatar
10. januára 2014, 9:01 delete

od ich kozmetiky som toho skúšala strašne málo, ale je pravda, že to, čo som skúšala, bolo super!

Reply
avatar