Konečne vyskúšaný Kallos lak na vlasyKallos je veru na blogu veľmi obľúbený. Nemusím ani príliš hádať prečo- je dostupný, lacný a mimoriadne efektívny. Kiež by také boli všetky značky :) Postupne a moja zbierka výrobkov Kallos zväčšuje a ja som stále viac a viac prekvapená ako som doteraz mohla ignorovať toľko skvelých vecí za tak super ceny. Ešte veľmi dávno (neviem či nie dokonca minulý rok) ste mi na blogu viaceré baby poradili, nech vyskúšam Kallos lak na vlasy. Bola to síce rada nad zlato, ale ono je to ako povedať vyskúšaj olivový olej. A ktorý? Ktorý je ten dobrý? Kallos má totiž zo všetkého viacero radov, druhov a poddruhov preto som celkom nevedela, ktorým smerom sa vydať.
Tak som na to išla veľmi jednoducho - nechala som sa čisto žensky zlákať krásnou ružovou farbou. Nie vždy je takéto rozmýšľanie rozumné, ale povedala by som, že ak raz nejakú značku poznáte a veríte jej a daný produkt stojí 4 eurá nemôže to byť až taká tragédia. Tak som to teda riskla a vyskúšala Kallos Hair Spray Prestige v enormnej veľkosti 750 ml. Lak na vlasy je okrem nízkej ceny výnimočný aj v tom, že obsahuje vitamín B5, ktorý posilňuje štruktúru vlasov. Ja osobne lak na vlasy používam celkom nepravidelne takže toto balenie mi vydrží aj dva roky. Vlasy si lakujem keď si ich natáčam ale aj to len vtedy aj je vonku škaredé počasie alebo ak fúka. Veľa ľudí si okolo mňa neustále sťažuje na to, že im laky lepia vlasy ale naozaj skoro nikto nedodržuje odporúčania na obale - lakujte si vlasy z 30cm vzdialenosti a hneď spoznáte rozdiel. Vlasy sú potom fixované ale majú svoj tvar a nie sú zlepené. Aj ja som veľa rokov chodila s helmovitým lepidlom na hlave, ale nevadí, chce to skúšať a chce to čas a pochopíte to aj Vy. Lak teda vlasy super fixuje a nezlepuje. Osobne si myslím, že rozčesávanie vlasov v kombinácii - prípravok na kulmovanie+ kulma+moje vlasy+ lak je nemožné takže Vám tu nejdem písať ako to ide ľahko. Moje vlasy sú po kulmovaní a tejto procedúre nerozčesateľné aj keby som si na vlasy dala lak za 500 €.Ja osobne som teda nadšená a lak opäť potvrdil moje očakávania. Zoženiete ho na mojom obľúbenom http://www.kallosshop.sk/ a ak by Vám náhodou tento 4€ prišiel drahý :)) sú tak aj laky na vlasy za dve eurá. Kallos je proste cenovo bezkonkurenčný!

A čo Vy? Ako často si lakujete vlasy? Aký lak používate?
Previous
Next Post »

17 komentárov

Pre písanie komentárov
UltimateChic
AUTHOR
10. júla 2014, 9:12 delete

To zní dobře. Ani jsem nevěděla, že Kallos dělá i laky na vlasy. Já již svůj nejoblíbenější lak mám a to Cien z Lidlu, ale až budu chtít vyzkoušet něco nového, tak určitě mrknu na sortiment od Kallos.

Radu - UltimateChic

Reply
avatar
10. júla 2014, 9:13 delete

za 4€ taky lak? to je ešte podla mna lacné :) vyzerá super :)

Reply
avatar
10. júla 2014, 10:14 delete

Ja momentálne skúšam od Kallosu tužidlo aaa nejak ma ešte neočarilo, uvidíme no :)

dawnielicious.blogspot.sk

Reply
avatar
Miss Alexy
AUTHOR
10. júla 2014, 12:18 delete

Tento lak na vlasy nepoznám, ale zaujal mňa.

http://missalexy.blogspot.cz/

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
10. júla 2014, 20:08 delete

Ja by som si tiez vybrala tento, ma fakt najkrajsie balenie :D

Reply
avatar
evie
AUTHOR
10. júla 2014, 22:19 delete

ja som skúšala ich keratínovú masku a za tú cenu super:)

Reply
avatar
10. júla 2014, 22:49 delete

tá je podľa mňa naj :)

Reply
avatar
10. júla 2014, 22:49 delete

jj veľké a ružové :)

Reply
avatar
10. júla 2014, 22:49 delete

treba určite skúsiť :)

Reply
avatar
10. júla 2014, 22:50 delete

ja tužidlá skoro vôbec nepoužívam nejako som im nedošla na chuť ale dúfam, že napíšeš recenziu :)

Reply
avatar
10. júla 2014, 22:51 delete

Vidíš a ja som netušila, že laky robí Lidl :)) ten zase určite skúsim ja!

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
11. júla 2014, 9:27 delete

Po tejto recenzii som to vzala včera vl veľkom a v nákupnom košíku skončili 3 šampóny, dva kondicionéry a tento lak :) som zvedavá :)

Reply
avatar
11. júla 2014, 21:25 delete

Ten jsem po pravdě ještě nevyzkoušela, brzo musím svou chybu napravit! :)

Reply
avatar
11. júla 2014, 21:46 delete

tak na ich stránke sa inak ako vo veľkom ani nedá :) verím, že budeš spokojná :)

Reply
avatar
24. októbra 2017, 14:33 delete

tento lak vobec nepoznam ale vyzera super ... neporovnavali ste ho nahodou s lakom WELLA PROFESSIONALS Performance na notine ? potrebujem ho na husté nepoddajné a hlavne tvrdé vlasy

Reply
avatar