Letný make-up
Dnes som sa rozhodla urobiť trochu taký obrázkový možno trochu inšpiratívny príspevok o letnom make-upe. Leto je super v tom, že človek môže viac experimentovať, hrať sa s farbami a skúšať veci, ktoré by si za iných okolností možno ani nedal. Ja osobne by som v lete dala do úzadia úplne klasické dymové tiene a celkovo šedé farby a hrala sa smokey eyes s modrou, lososovou, zelenou a proste farbami, ktoré Vám pripomínajú leto. Kozmetika sa stáva akoby štetcom a Vaša pleť plátnom, na ktorom môžete skúšať rôzne kombinácie. Našla som zopár pekných líčení, ktoré môžu Vám alebo mne slúžiť ako príklad na make-up, ktorý môžete zvoliť aj dnes!
 
Všimnite si, čo je všade rovnaké! Bezchybná pleť, ktorá je krásna žiarivá a pôsobí zdravo a sviežo. Žiadna šedá pokožka ani kruhy pod očami, proste jas a energia, to sú veci, ktoré vyslovene z pleti sršia! Kamarátmi sa teda stávajú rozjasňovače a korektor, ktoré zakryjú a rozjasnia pleťové nedostatky. Okrem toho určite budete potrebovať nejaké krásne rozžiarujúce líčka (matné farby nechajte na zimu a na jeseň), ktoré Vám dodajú neskutočný šmrnc! Odvážne baby určite siahnú po farebných riasenkách, ktoré očiam dodajú ešte exotickejší nádych a linkách, ktoré buď spárujú v rovnakej farbe alebo nechajú ešte viac vyniknúť farebným mihalniciam.
 
V lete by som tiež nechala na pokoji matné rúže a siahala po šťavnatých a trblietavých leskoch. Samozrejme, že všetkého veľa škodí, tak pozor aby ste neskončili ako ruské matriošky ale vyčleňte si jedno poobedie na experimentovanie. Možno dôjdete na úplne nové kombinácie farieb, ktoré Vás neskutočne rozžiaria!
 


A čo Vy? Ako vyzerá Váš letný make-up?
Previous
Next Post »

11 komentárov

Pre písanie komentárov
27. júla 2014, 6:58 delete

pekné všetky ale to obočie by som Care hned vytrhala :D

Reply
avatar
Kathleen
AUTHOR
27. júla 2014, 8:24 delete

Nejvíc se mi líbí to poslední líčení :)
chickflickcherry.blogspot.cz

Reply
avatar
27. júla 2014, 8:59 delete

to zelené s růžovými rty..krásné

Reply
avatar
Tess Mart
AUTHOR
27. júla 2014, 17:35 delete

tak otom asi nemůžu mít letní makeup protože ani korektory nezakryjí pupínky... =/

Jinak bych si asi v létě nedala ani jedno líčení =/ promiň

Loveliness By Tess

Reply
avatar
Dakota Adams
AUTHOR
27. júla 2014, 17:52 delete

To obočí Cary je tak ošklivé :// mě se to velké humpolácké obočí prostě nelíbí...

Reply
avatar
27. júla 2014, 20:14 delete

ja by som si dala asi každé okrem toho Carinho :) to je moc aj na mňa :)

Reply
avatar
27. júla 2014, 20:14 delete

aj mne, to je také najnositeľnejšie :)

Reply
avatar
27. júla 2014, 20:15 delete

aj ja :) hneď by bola krajšia :))

Reply
avatar
28. júla 2014, 23:03 delete

:D :D Když jsem článek otvírala, tak byla vidět jen část první fotky, tak jsem si řekla, ty jo, Bianca chce mít dneska dost výrazné líčení :D

Reply
avatar