LAB35 skoro ako kúpeľňový doplnok


 Ak si odmyslíme obrovitánske balenie Kallos šampónov, príliš dizajnérskej kreativity v nich nenájdeme. Na tých šampónoch okrem samotnej praktickej stránky človeka teší to, koľko produktu človek dostane za tak málo peňazí. Ako ste si možno všimli (a ak ste si nevšimli, rada Vám to ukážem) firma, ktorá vyrába Kallos vyrába aj nejaké pod značky, ktoré však idú rovnakým štýlom ako Kallos- veľa hudby za málo peňazí. LAB 35 je jedna z podznačiek a povedala by som, že sa od Kallosu odlišuje hlavne v jednej veci- je dizajnovo o dosť krajšia. LAB sú krásne farebné veci, ktoré je radosť držať na kúpeľňovej poličke. Uznajte samé :))

Veľa krát som písala, že šampón a kondicionér nie vždy používam z rovnakej značky a ani rovnakej sady, ale pokiaľ niečo skúšam úplne prvý krát, je to vždy ideálnejšie. Najlepšie vždy totiž výsledky vidíte, keď idete podľa odporúčania výrobcu a ten ich na 99,99% vždy odporúča používať spolu a naraz. V prípade LAB 35 to nie je vôbec problém nakoľko je šampón ako aj kondicionér opäť lacnejší ako výrobky z drogérie, takže to priam láka skúšať spolu. Aby som bola konkrétna – šampón ako aj kondicionér má 500ml a na http://www.kallosshop.sk/  každý stojí +- 3,7€. 

Šampón má krásnu cyklámenovú farbu obalu, ale farba šampónu je klasicky bielo-strieborná. Šampóny nemajú nijakú špeciálnu vôňu, voňajú čisto, sviežo šampónovo. Šampón má redšiu konzistenciu a na celé vlasy potrebujem 4 pumpičky, čo je podľa mňa tak akurát. Na vlasoch veľmi pekne pení, čiže umývanie je čistá pohoda. Čo sa týka účinkov, šampón je určený na suché a lámavé vlasy, pretože obsahuje keratín a olivový olej, ktoré vlasy obalia a pekne chránia. Bonusovou zložkou je kokosový olej, ktorý ošetruje nielen vlasy ale aj pokožku hlavy.
 

Kondicionér má rovnako veselé balenie – tmavo fialové. Je podstatne hustejší ako šampón ale na vlasy mi stačí rovnaký počet pumpičiek. Vôňa je možno trochu výraznejšia, ale stále nijako špecifická proste pekná, čistá a svieža. Ja ho vždy nanesiem, nechám pôsobiť minútku a umyjem. Kondicionér obsahuje tiež keratín, ktorý vlasy pekne obaľuje a chráni.
 
Môj výsledný názor je viac ako dobrý- vlasy sú naozaj krásne rozčesateľné a sú veľmi príjemné na dotyk. Čo oceňujem, najmä teraz v lete je, že po tom, čo vlasy prirodzene zaschnú nie sú také, že ,,výbuch na hlave“ ale sú pekné jemné, uhladené. 

Za mňa ďalšia super Kallos, resp. LAB35 dvojka a teším sa z toho, že na Kallos stránke majú kopec výrobkov, ktoré som ešte neskúšala, pretože ma táto značka láka stále viac a viac. 

A čo Vy? Je pre Vás dôležité balenie výrobkov alebo je Vám ukradnuté? Používate rovnaké balenie resp. značku šampónu a kondicionéru?
Previous
Next Post »

18 komentárov

Pre písanie komentárov
13. augusta 2014, 9:12 delete

O znacke pocujem prvy krat. Zaujali ma hlavne pumpickove uzavery. Velmi prakticke

Reply
avatar
13. augusta 2014, 11:25 delete

Naozaj krásne jednoduché balenie. Konzistenciou mi pripomína šampón od Syoss a pumpičkové dávkovanie je super!

Reply
avatar
mona recenzie
AUTHOR
13. augusta 2014, 11:32 delete

tak isto ma upúta aj balenie :) ale žeby som si na ňom nejako zakladala to isto nie :) je to len plus a táto dvojka vyzerá super! :)

Reply
avatar
13. augusta 2014, 11:51 delete

pokud produkt neznám, tak mě vždycky upoutá i balení. pokud ale vím, že je výrobek dobrý, tak moc balení neřeším. jinak miluju pumpičkové dávkování :)
Once Upon a Time

Reply
avatar
Biela Mačka
AUTHOR
13. augusta 2014, 12:22 delete

Obal pre mňa nie je dôležitý. Dôležitá je účinnosť a cena prípravku.

Reply
avatar
Veru
AUTHOR
13. augusta 2014, 13:07 delete

Obal pro mě nějak extra důležitý, ale když je pěkný, tak mi udělá radost :). Tyhle obaly se mi líbí :)
veru-life.blogspot.cz

Reply
avatar
13. augusta 2014, 13:23 delete

Balenia sú skvelé! Ja si tiež určite objednám šampón :)
Pozývam ťa na giveaway http://caramaryl.blogspot.sk/2014/08/my-first-giveaway.html

Reply
avatar
UltimateChic
AUTHOR
13. augusta 2014, 20:24 delete

Značku vůbec neznám, ale ty barevné obaly se mi líbí. Obecně mě hezké obaly dokáží nalákat, ale klidně si koupím i produkt s obyčejným nezajímavým designem. Vhled obalu pro mě není to hlavní, ale když vypadá hezky je to rozhodně velké plus :)

Radu UltimateChic

Reply
avatar
14. augusta 2014, 12:01 delete

Ty obaly se mi moc líbí a dávkovač mi přijde hodně praktický :) Od Kallosu jsem zatím měla jen masku na vlasy, která byla ale super a nádherně voněla :)

http://recenzekamsepodivas.blogspot.cz/

Reply
avatar
15. augusta 2014, 19:06 delete

Vážne? Tak som rada, že som ukázala niečo nové :)

Reply
avatar
15. augusta 2014, 19:07 delete

Šampón je naozaj podobný ale kondicionér je hustejší :)

Reply
avatar
15. augusta 2014, 19:08 delete

Ani ja nie, ale je to vždy veľmi príjemný bonus :)

Reply
avatar
15. augusta 2014, 19:08 delete

Aj ja, je to omnoho praktickejšie a človek zbytočne neminie veľa :)

Reply
avatar
15. augusta 2014, 19:09 delete

aj mne tak :) je to proste príjemný bonus :)

Reply
avatar
15. augusta 2014, 19:09 delete

ak budeš niečo objednávať určite prihoď aj nejakú masku sú super!

Reply
avatar
15. augusta 2014, 19:10 delete

Presne tak :) ja vždy ešte aj dúfam, že ak je škaredý obal hádam ide na úkor lepšej kvality :) niekedy to sadne a niekedy nie :)

Reply
avatar
15. augusta 2014, 19:10 delete

Ich masky! to je jedna báseň :)

Reply
avatar