Tri výrobky, ktoré by ste na Boemi (možno) nečakali


Aj keď som už pravdepodobne na ceste do slnečného Talianska nemusíte sa báť o príspevky nebudete ukrátené! Príkladom toho je aj dnešok, kedy som si pre Vás pripravila mix výrobkov, ktoré by ste možno ani nečakali, že na http://boemikozmetika.sk/ nájdete. V prvom rade Vám chcem ešte pripomenúť, že do konca augusta stále prebieha na ich stránke super akcia, ak pri objednávke vložíte do poznámky kód:  užívame si leto s BOEMI dostanete 20% zľavu na nákup. A teraz sa poďme už pustiť na recenziu, nech viete, čo objednávať :))


Začnem asi šampónom, pretože, ten si získal moje srdce hneď na prvé ovoňanie. Šampón vonia ako brusnica a malina, ale ak by ste si tento mix nevedeli poriadne predstaviť zbehnite do potravín a zoberte si fialové Orbit žuvačky s brusnicami - je to naozaj tá istá vôňa. Krásna, sladká vôňa po ktorej Vás bude Váš milý ešte viac zbožňovať, lebo Vaše vlasy budú voňať na zjedenie! Šampón má navyše naozaj skvostné zloženie a Vaše vlasy po ňom budú nielen voňavé ale aj krásne lesklé! Za 4,6 -20% vrelo odporúčam!Aj napriek tomu, že mám od Boemi z kategórie Grécky orech doma viacero vecí, príde mi, že kúpeľová soľ vonia inak, ako všetko ostatné. Kúpeľová soľ je určená na odstránenie stresu, upokojenie a proste na príjemný kúpeľ, ktorý z Vás dostane všetky chmúrne myšlienky. Aj keď za toto na mňa pravdepodobne nebudú majitelia Boemi príliš hrdý, ale! ak nemám čas na poriadnu kúpeľ (lebo aj také obdobia človek má), dám si jednu lyžičku soli do lavóru a večer pri knihe si aspoň nachvíľu vymočím ubolené nohy. Vôňa sa rozšíri po celej izbe a ja relaxujem aj tak. A tie nohy..tie sú tak oddýchnuté!


 

Poslednou vecou, ktorú množstvo z Vás stále zháňa je tuhé mydlo! A tých na Boemi veru majú! Na ich stránke nájdete desiatky glycerínových a ďalšie desiatky krištáľových mydiel! A tie vône! Ja som na testovanie dostala zelený čaj, čo je prekrásna svieža, trochu citrusová vôňa, ktorá Vás krásne osvieži a zo sprchy vyjdete čerstvé, svieže a príjemne naladené.  Cena mydiel sa pohybuje okolo dvoch eúr, čo je naozaj neskutočne dobrá cena za tú úžasnú kvalitu!

Tak neváhajte, pozrite si poriadne Boemi stránku a využite skvelú akciu! 

A čo Vy? Pôsobia aj na Vás vône sprchových gélov večer? Ukľudňujúco, osviežujúco..?

Previous
Next Post »

12 komentárov

Pre písanie komentárov
20. augusta 2014, 7:35 delete

jeeeej ja som v starej práci dokonca Boemi aj predávala, najviac sa mi ale osvedčili mydlá a sprcháče, šampon bol pre môj typ vlasov nedostatočný :)

Reply
avatar
20. augusta 2014, 8:52 delete

Teda to vypadá nádherně :) A když nad tím tak přemýšlm, tak na mě sprcháč rozhodně má vliv, pokud používám zrovna nějaký svěží, ovocný třeba, tak mě osvěží a probere :) Naopak pokud mám nějaký s těžkou intenzivní vůni, tak mě spíš uklidňuje a uspává :)

http://recenzekamsepodivas.blogspot.cz/

Reply
avatar
20. augusta 2014, 9:09 delete

vážne? a ktorá rada z vôní ti sedela najviac?

Reply
avatar
20. augusta 2014, 9:09 delete

presne aj na mňa tak :) je super ako vedia niektoré veci pomôcť :)

Reply
avatar
Tess Mart
AUTHOR
20. augusta 2014, 12:32 delete

šampón vypadá a musí vonět skvěle, ale já bez silikonů mám upláclý vlasy =D škoda, no

Loveliness By Tess

Reply
avatar
Zuzanka
AUTHOR
20. augusta 2014, 21:06 delete

Ja som si dnes akurát u nás v bioshope kúpila prvý Boemi výrobok - marhuľový sprchový gél. Tak som zvedavá :)
užívaj dovolenku!

Reply
avatar
Anett
AUTHOR
20. augusta 2014, 21:50 delete

Waaau, všetky výrobky vyzerajú úžasne. Najviac ma zaujala soľ do kúpeľa, ktorá určite prekrásne vonia. :-)
The city of fashion

Reply
avatar
21. augusta 2014, 9:45 delete

Ja tieto Boemi produkty zbožňujem :) Zamilovaná som do levandule, tá je mojím favoritom, ale skvelé sú ja brusnice, hrozno a ich telové olejee aaach :)

dawnielicious.blogspot.sk

Reply
avatar
24. augusta 2014, 18:29 delete

dúfam, že budeš spokojná :)

Reply
avatar
24. augusta 2014, 18:29 delete

krásne si to napísala! nedá mi nič iné ako súhlasiť!

Reply
avatar