Posledná dávka voňavého krémikárstva


Dnes je nedeľa a ako som sľúbila prinášam poslednú dávku neskutočne voňavých krémikov. Pokračujem vo včerajšom trende a pokračujem s krémikami, ktoré určite zložením potešia každú fajnšmekerku. Tieto voňavé zázraky som dostala ešte niekedy v lete na testovanie od http://boemikozmetika.sk/ za čo veľmi pekne ďakujem. Dnes Vám teda napíšem o tom, čo nájdete v ich ponuke ak máte radi telové krémiky.


Boemi vône som spomínala na blogu viackrát, pretože sú neskutočne zaujímavé a nevšedné. To platí aj tu. Čo sa týka telových mliek na výber som mala Grécky orech a mandarínku zo zeleným čajom.
Grécky orech je čistá vôňa s jemnými sladkastými podtónmi. Je to príjemná vôňa na celý rok a myslím si, že tým, že je pomerne jemná nemôže nikomu prekážať. 
Mandarínka a zelený čaj bola moja obľúbená vôňa najmä počas leta, pretože je to veľmi svieža, čistá a citrusová vôňa. Našťastie som tohto mliečka v lete minula asi polovicu, pretože na zimu sa mi príliš nehodí, tá vôňa je naozaj dosť ,,fresh". Ak však máte radi práve svieže, citrusové vône, tak sa Vám pravdepodobne bude páčiť, či je zima alebo leto. 

Oba krémy sú redšie, pre mňa boli ideálna na leto, ale nakoľko mám veľmi suchú pokožku, teraz by mi už asi nestačili. Ak máte však normálnu pokožku, poteší Vás, že rýchlo schnú a výborne hydratujú.
Majú 240 ml a ich cena je 4,9€ (kus).Moja ďalšia letná obľúbenosť boli telové jogurty, ktoré sú totiž ešte ľahšie ako telové mlieka. Je to naozaj veľmi ľahký krémik, ktorý sa vsiakne kým lusknete prstom. Jogurt obsahuje naozaj biely jogurt+ ďalšie zložky, podľa ktorých sa volá. Ja som mala dva:

Marhuľa a medové egreše- ten vonia úplne identicky ako musli tyčinky s marhuľovou vôňou- príjemná (nie presladená) vôňa marhulí a potom višňa a mandľové mlieko- ten používam aj teraz napriek tomu, že sa potom musím krémovať každý deň. Je to tá najkrajšia vôňu, akú som kedy medzi prírodnými produktmi cítila. Mlieko vonia ako nejaké čerešňové cukríky a je fakt vážne úplne na zjedenie. Ak aj nemáte radi čerešne ale máte radi sladkosti z nich jednoznačne odporúčam túto vôňu, je to fakt pecka. 

Inak objem je 150ml a cena 4,2€.


Posledným krémom, ktorý je ideálny na zimu je Telové maslo marhuľa. Vôňa je taká istá, ako je telový jogurt akurát hydratácia a konzistencia je úplne o inom. Maslo je príjemné, hutné a neskutočne dobre vyživý bez toho, aby nechávalo na pokožke mastné fľaky. Mne sa vsiaskne asi do dvoch minút, pričom potom je pokožka krásne hladká. To, že má maslo takú skvelú hydratáciu je dané aj tým, že v zložení sú samé výživné látky- bambucké maslo , kokosový tuk..
Maslo má 150ml a cena je 7,9€.

Aby ste v tom nemali zmätok zhrnula by som to asi tak, že ak máte normálnu pokožku odporučila by som Vám jogurty a mlieka a ak máte suchú pokožku tak jednoznačne maslo. Hlavne teraz na zimu, je to pre suchú pokožku naozaj zážitok. 

Nakoľko je tu pomerne veľa produktov nefotila som zloženie, ale ak o nich máte záujem buď mi napíšte do komentárov a doplním alebo do e-mailu a pošlem Vám ich. Inak Vám želám krásnu nedeľu, poriadne oddychujte a teším sa na Vaše komentáre!

Čo dnes plánujete robiť? Máte radi tematické články? 

Previous
Next Post »

7 komentárov

Pre písanie komentárov
Daily Styles
AUTHOR
26. októbra 2014, 11:08 delete

Tak ty vypadají skvěle :)

Reply
avatar
Monica Rae
AUTHOR
26. októbra 2014, 16:02 delete

Tie krémy vyzerajú dokonale ♥

Reply
avatar
27. októbra 2014, 21:30 delete

aj sú :) tie vône mňam mňam :)

Reply
avatar
28. októbra 2014, 11:07 delete

Višňa mandoľvé mlieko používam ako ľahký krém na ruky stojaci mi v práci na stole a je to naozaj vážne skvelý krém :)

Reply
avatar