Saloos GIVEAWAY
Dnes mám pre Vás opäť giveaway, ktorá hádam poteší každú kozmetickú maniačku! Internetový obchod http://www.maxcare.sk/ mi venoval do súťaže Saloos šípkový olej o ktorom som písala tu. Pravidlá sú veľmi jednoduché a nájdete ich v popise vyššie. Jediné, čo musíte robiť je Like-ovať a zdieľať a tento skvelý olej môže byť Váš :)

Držím palce!
Previous
Next Post »

5 komentárov

Pre písanie komentárov
Anonymný
AUTHOR
3. októbra 2014, 20:49 delete

podľa mňa si už radšej ten olej môžem kúpiť sama....okrem toho nemám facebook takže sa nemôžem zapojiť...keby len lajknúť tvoju stránku tak OK,ale 2? a ešte k tomu zdielať súťaž? :/ preto sa nezapájam do žiadnej giveaway

Reply
avatar
Biela Mačka
AUTHOR
4. októbra 2014, 9:26 delete

FB nepouzivam a mam sa fajn :-) Kym som nemala blog, chodievala som aj na FB. Blog vsak tiez potrebuje nejaky ten cas, takze aby som netravila cele vecery na nete, zrusila som FB. Nerozumiem ako blogerky dokazu spravovat blog a este X dalsich socialnych sieti. Ja to neviem.

KAVIAREŇ U MAČKY

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
4. októbra 2014, 20:10 delete

presne moja reč :) ani ja nemam fb a mam sa uplne fajn :)

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
4. októbra 2014, 20:39 delete

No tak to jsou šílená pravidla! Ještě štěstí, že existují blogerky, které toto nevyžadují.

Reply
avatar
5. októbra 2014, 16:36 delete

Je to dobrovolna súťaž kto chce sa zúčastní kto nechce ten nie :) ja som rada ze môžem z času na čas ponúknuť takúto vec na blog a aspoň niekomu urobiť radosť :) ak sa vám táto súťaž nepáči určite bude onedlho nejaká ďalšia a ta vás hádam záujme viac :)

Reply
avatar