Pre veľký úspech ešte raz


Keď sa nad tým zamyslím, tak v zime používam podstatne viac prípravkov na vlasy ako v lete. Vlasy potrebujú viac výživy, ťažšie sa s nimi robí a omnoho ťažšie udržia požadovaný tvar. V lete nad nimi často kapitulujem, pretože mi je aj tak teplo a v polovici dňa aj tak skončím s vlasmi v cope. Aký má zmysel si ich potom ráno 15 minút žehliť keď aj tak sa mi po pol hodinovej ceste prepchatým autobusom spotia a opäť zvlnia. Zima, je ale iná vec, ak neprší nemám dôvod ignorovať ich a preto sa s nimi v tomto období vyhrám naozaj viac.

Jedna vec, ktorú som vo veľkom začala robiť tento rok je, že riešim ich objem. Ako ste si mohli všimnúť mám pomerne dlhé vlasy, ktoré sú ťažké a majú tendenciu rýchlo splyhnúť. Ak si k tomu pridám čiapku alebo niečo obdobné vlasy mám ako placku za dva dni. Aby som teda nemala plackovité vlasy riešim to dvoma spôsobmi – tužidlom a suchým šampónom, o ktorom Vám napíšem budúci týždeň. 


Celkom dosť v poslednej dobe používam aj lak na vlasy – jednak preto, že si ich častejšie upravujem (najmä žehlím, ale sem tam aj natáčam) a ak chcem, aby mi vlasy dlhšie vydržali upravené je to nevyhnutnosť. Vlasy sa snažím nezlepiť, skôr len zceliť zabezpečiť, aby nelietali kade tade. Vždy sa snažím dodržovať 30cm vzdialenosť, inak by som ich fakt druhý deň nerozčesala. Nakoľko som už predtým od Kallosu skúšala veci z radu Keratin, vyskúšala som teraz aj lak, ktorý by mal tiež obsahovať túto zložku a tým pádom ich aj vyživovať. Lak je obrovský má 750ml a neuveriteľnú cenu 3,99 €.Tužidlo som dlhé roky nepoužívala lebo som celkom nechápala jeho podstatu ale na niektoré veci proste treba dozrieť. Nemá zmysel používať ho, ak si nechávate vlasy voľne preschnúť, ale ak si ich fúkate tak by som nad ním určite pouvažovala. Vlasy sú jednak po použití tužidla nadýchanejšie, lepšie sa tvarujú, majú viac objemu a hlavne sú fixovanejšie a účes má potom lepší tvar. Ja momentálne používam Kallos tužidlo pre objem vlasov (300ml/3,39€), ktoré je lacné a plní všetko, čo od neho očakávam. Tužidlo nanášam na vlhké vlasy tak, že si ho nastriekam do ruky a následne nanesiem do vlasov ku končekom. Na stránke sa odporúča nanášať tužidlo rovno ku končekom, ale mne to príde divné. Praktickejšie mi príde dať si ho do rúk a až následne na vlasy. Inak množstvo používam asi vo veľkosti tenisovej loptičky. Následne vlasy dofúkam svojim kulmofénom a som nadmieru spokojná. Sú krásne uhladené, majú objem a pekný tvar. 


Všetky výrobky som objednávala z http://www.kallosshop.sk/, kde okrem Kallosu zoženiete aj výrobky LAB či Subrina.

A čo Vy? Používate tužidlo? Gél na vlasy? Lak? Ak nie, prečo?
Previous
Next Post »

8 komentárov

Pre písanie komentárov
21. novembra 2014, 9:48 delete

To jsem nevěděla, že dělají i laky a tužidla :)

Welcome!♥Reviews everywhere

Reply
avatar
21. novembra 2014, 13:11 delete

Parádní článek, díky za tip ;)

Reply
avatar
Romča
AUTHOR
21. novembra 2014, 23:02 delete

Bez laku na vlasy sa v zime nezaobídem a keď už sme u toho, tak som zistila, že sa mi minul a súrne potrebujem nový (aj dva tri!!). Tužidlo si dávam tiež len vtedy keď si ich suším fénom inak ho ani nepotrebujem. Žehličku zapínam v zime často, proste keď vlasy uschnú a vidím ten výbuch brčiek tak žehlička je moja záchrana pred pohľadmi tipu "Co chceš zjeve??!!" Inak vďaka za tip, je čas znova prebrúzdať Kallosové stránky... :)

Reply
avatar
22. novembra 2014, 10:35 delete

veru veru tí toho robia naozaj veľa :)

Reply
avatar
22. novembra 2014, 10:35 delete

čo chces zjeve :DDD môžeš ty toto napísať :) ale súhlas, žehlička dokáže fakt divy vidím to sama na sebe :)

Reply
avatar