Čo kúpiť na Vianoce priateľovi


Ako som sľúbila minulý víkend dnes Vám prinášam zopár tipov na darčeky pre priateľa. Ja už mám toho svojho vybaveného a kúpila som mu aj niečo z tipov, ktoré mu prinášam.Tak ako minulé víkendy aj dnes som vám jednotlivé tipy rozdelila podľa ceny, aby si každý vybral podľa svojej peňaženky. 
Takže, čo som si pre Vás pripravila?

Do 5€:


Myslím si, že kozmetika na bežné použitie je veľmi dobrým darčekom, ktorý nielen poteší ale bude aj reálne využitý. Ak je Vás rozpočet nižší, sada nejakého dobrého sprchového gelu a guličky určite poteší. Ja by som sa popozerala po nejakých ,,uchytených" značkách a verím, že Nivea a Gilette nimi určite sú.
Do 10€:


Ak je Váš rozpočet o čosi väčší, môžete si dovoliť aj trochu vymýšľať. Neviem ako Váš priateľ,ale ten môj si vlasy každé ráno géluje, takže stylingových výrobkov má väčšiu spotrebu ako ja. Nemám to síce overené, ale myslím si, že by ho nejaký lepší stylingový prípravok potešil. Aby ste mu urobili akoby tematický balíček stačí ak k vosku či gélu doplníte šampón a máte o balíček postarané.
Do 20€:Ak je Váš rozpočet do 20€ neváhala by som ani sekundu a kupovala by som voňavku. Dobrou kúpou určite bude Davidoff Cool Water, čo je príjemná svieža vôňa najideálnejšia na leto, ale dá sa celý rok. 

Do 30€:Ak je Váš rozpočet do 30€ rovnako by som zvolila voňavku. Veľmi pekná vôňa, ktorá nielen krásne vydrží ale aj vonia je Lacoste Red. V dnešnej dobe je vďaka internetu táto voňavka aj za veľmi dobré ceny, čo ju robí ideálnym darčekom. Lacoste má podľa mňa veľmi príjemné pánske vône, v ktorých neprevláda jedna prísada (ťažko o nich povedať, že by boli príliš športové, príliš ťažké, príliš sladko... proste nič príliš takže sú tak akurát) a preto sa dobre kupujú ako darček, pretože je pre nich viac ako pravdepodobné, že sadnú skoro každému. 

Nad 30€:Ak máte vyšší rozpočet, čo tak investovať do nejakej techniky? Ak sa Váš priateľ holí a vy máte radi oholené mužské hrude určite mu zožeňte nejaký holiaci strojček na telo. Napríklad aj tento Braun, ktorý môže navyše použiť aj v sprche, čo ocení nejedna polovička :)

 A čo Vy? Čo ste kúpili Vášmu priateľovi? Alebo čo mu plánujete kúpiť?
Previous
Next Post »

8 komentárov

Pre písanie komentárov
Whatever
AUTHOR
7. decembra 2014, 1:52 delete

Ja pritelovi tento rok kupovala bunda, dokoupim jeste nejaky kosmeticky balicek a knihu Doba jedova, jelikoz on se hrozne zajima o takove skodliviny, kde vsude hsou, jako ecka apod. :) :D Jinak super tipy :)

Reply
avatar
Daily Styles
AUTHOR
7. decembra 2014, 11:42 delete

Moc pěkné tipy jak obdarovat muže :) Já letos kupovala bráchovi a tátovi hlavně takéto deodoranty a voňavky

Reply
avatar
Biela Mačka
AUTHOR
7. decembra 2014, 17:25 delete

Vacsina muzom prave z kozmetiky nadsena nie je :-)
Biela Mačka

Reply
avatar
Michael
AUTHOR
8. decembra 2014, 12:14 delete

S tím musím souhlasit =D
Michael
www.ontheleaf.net

Reply
avatar
8. decembra 2014, 18:06 delete

Tak toto sú tipy pre tú menšinu čo nadšená je :)

Reply
avatar
8. decembra 2014, 18:06 delete

Jj to je podla mna super darcek :)

Reply
avatar
8. decembra 2014, 18:07 delete

To su všetko moc pekne darčeky určite sa poteší :)

Reply
avatar
Amy Morgan
AUTHOR
16. decembra 2014, 8:50 delete

ja som to tento rok vyriešila koncertným DVDčkom a šatkou na krk :) inak si myslím, že chlapi vedia oceniť, keď dostanú aj kozmetiku lebo sami si ju neradi kupujú (a vždy ich poteší, keď žena kúpi niečo čo jej samotnej pekne vonia)

LadyinBlack

Reply
avatar