Čo kúpiť na Vianoce tatinovi


V poslednom článku o tipoch na Vianoce som mala v komentároch napísané, že väčšinu chlapov kozmetika na Vianoce nepoteší. Nehádam sa, nemám na to štatistiky, ale pravda je taká, že chlapov v mojom okolí kozmetika poteší najviac. Funkčné veci si kupujú sami cez rok a preto sú radi ak majú na Vianoce dokúpené zásoby vecí, ktoré používajú, ale sami sa v nich až tak nevyznajú. Úplným  príkladom je môj ocino, ktorý v drogérii strávi podľa mňa viac času ako moja mamina. A nemusí to byť ani môj ocino, stačí ak sa popozerám medzi kamarátov či v robote a vidím, že slovo chlap a kozmetika nie sú od seba tak ďaleko akoby sa mohlo zdať. Každopádne dnes som sa rozhodla dať priestor práve pre darčeky pre ocina, pretože ani na neho by sme nemali na Vianoce zabudnúť. Čo navrhujem? 


Myslím si, že skoro každý chlap používa určite vodu po holení. Používať vodu, či balzam po holení je zvyk hádam ešte od čias cisára pána, takže aj tí, čo kozmetiku naozaj nemusia majú jednu vodu po holení určite doma. Ak je voda po holení v sade napr. s nejakým krémom či penou na holenie, určite tatinovia nepohrdnú ani tým, a minimálne vyskúšajú niečo nové. 


Či sa váš tatino o seba stará alebo nie v zime väčšinou nejaký krém používa. Môže to byť obyčajný krém napríklad aj na ruky, ktorý nájde doma, alebo možno kradne krém vašej mamine. Tak či onak zima dá zabrať každej pokožke a nevidím dôvod na to, aby v dnešnej dobe Váš či môj tatino nemohol mať doma krémik presne určený pre neho. Samozrejme, že sa nestane nič, ak bude naďalej používať hocijaký iný krém, ale tak ako ženská pokožka tak aj mužská má svoje špecifiká a určite jej prospeje ak bude mať doma niečo trochu viac šité na mieru.Posledná vec, trochu finančne náročnejšia, je nejaké sérum na rast vlasov. Väčšina starších chlapov má problém s vypadávaním vlasov,alebo s robením kútov takže ich takéto sérum môže potešiť viac akoby ste možno aj povedali. Netuším, aké sú výsledky takýchto kúr alebo ako to funguje, ale ak sa vášmu tatinovi takýto problém ešte len objavuje, možno bude niečo takéto presne to, čo potrebuje.

A čo Vy? Má Váš tatino rád kozmetiku? Máte už všetky darčeky nakúpené?
Previous
Next Post »

4 komentárov

Pre písanie komentárov