Všimli ste si novinky?

Vo všeobecnosti sa posledný mesiac snažím vyhýbať parfumériám, aj keď mi to moc nejde. Na ceste mám nový parfém (recenzia určite bude) a vo svojom wishliste mám hádam ďalších 10. Pred nedávnom som počas večerného nudenia neodolala a skúmala som na internete parfémové novinky, tak vám dnes zopár prinášam, nech nie som jediná, kto ochká a achká za počítačom. Je kľudne možné, že parfémy sú na trhu už dlhšie, ale ja som o nich doteraz nepočula, takže pre mňa sú to novinky :)


K tomu hľadaniu ma paradoxne nakopla vôňa Eterniny do CK. Minulý týždeň som totiž začala nosiť moju minulotočnú - Eternity Summer a tak mi napadlo, či neexistuje zase nejaká nová verzia. A jasné, že bola! Povedala by som, že v najkrajšom balení aké doteraz Eternity malo. V obchodoch som ju ešte nevidela, ale som zvedavá a určite pôjdem ovoňať. Recenzie sú inak fakt dobré a ak vám pomôže zloženie, nech sa páči: kvet hrušky, bergamot, palmové lístky, jazmín, tuberóza, frangipani, pižmo, vanilka, biele drevo.

Lacoste Pour Elle L.12.12 bude podľa mňa letná hitovka. Túto vôňu som bola ovoňať a je fakt veľmi príjemná, jemná ideálna na leto. Je vcelku svieža, pomerne dosť kvetinová. Mne osobne sa páči a aj keď k Lacoste ako značke parfémov nejak moc neinklinujem, kľudne by som jej dala šancu. Ozaj mrknite zloženie - je priam na zjedenie: červené jablko, černice, korenie, mandarínkovo-pomarančová aróma, konvalinka, makronky, cukrová vata, vetiver, pačuli, kašmírové drevo, pižmo.


 Stále platí, že Valentina je podľa mňa najkrajšie ženské meno, čiže k tomuto parfému mám pozitívny prístup už len kvôli jeho názvu. Smutné je, že keď si ho na seba nastriekam vydrží na mne asi pol hodinu a teda my dvaja nikdy nebudeme kamaráti. Teraz som však zistila, že existuje verzia Valentina Pink a vzrástla vo mne nádej, že toto je možno riešenie na to, aby som mala svoju Valentinu! Netuším ako vonia, je pre mňa v rovnakej misii ako vrchný Lacoste.


Roky som už nemala doma Escadu a viete čo? Aj mi chýba! Vrátila by som sa k nejakej veselej sladučkej farebnej vôni, ktorá mi vyčarí úsmev na tvári. Neviem, či to bude novinka Agua Del Sol alebo sa vrátim k nejakej klasike, ale dávam si mentálnu poznámku - domíňať Lanvin, kde mi ostáva pár strekov a objednať Escadu :) Konrétne táto má v zložení zmrzlinu, tak si hovorím, môže existovať letnejší parfém??? Aha:
hruška, malina, citrusy, ružové korenie, mandarínkovo-pomarančová aróma, zmrzlina, ovocné tóny, marhuľa, ruža, fazule tonka, santalové drevo, biele pižmo.

 Ja som tušila, že to príde.. Že keď si pozriem tie novinky, tak zase budem niečo objednávať. Ale parfémy, to sú vážne moja najväčšia slabosť!

A čo vy? Všimli ste si nejaké novinky? Voňali ste niektorú z týchto? Míňa sa vám nejaký parfém?

Previous
Next Post »

8 komentárov

Pre písanie komentárov
Daniela P
AUTHOR
17. mája 2016, 8:33 delete

Akurát zháňam nový parfum, tak by som možno zašla kuk (:

Daniela

Reply
avatar
Monica Noir
AUTHOR
17. mája 2016, 9:24 delete

Ten od Valentina je nádherný ♥

Reply
avatar
Kate P.
AUTHOR
17. mája 2016, 15:37 delete

bohužel já teď kvůli škole tak trochu zaostávám ve všem :D a hlavně v novinkách.
Vůně vypadají dobře.:)

Somethingbykate

Reply
avatar
Zuzanka
AUTHOR
17. mája 2016, 17:32 delete

Zmrzlina znie dobre :) ja som už vytiahla svoje letné parfémy a aktuálne sa najviac striekam CK IN2U :)

Reply
avatar
18. mája 2016, 20:57 delete

tú používa môj manžel v pánskej verzii :)

Reply
avatar
18. mája 2016, 20:57 delete

veď už ochvíľu končí potom môžeš dobiehať :)

Reply
avatar
18. mája 2016, 20:58 delete

za mňa minimálne vizuálne určite :)

Reply
avatar
18. mája 2016, 20:59 delete

juuuj to je radosť nový parfém :) daj potom vedieť, čo si si vybrala :)

Reply
avatar