Neodolala som! Weleda parfém ruža


Na začiatku tohto roka na moju poličku pribudol môj prvý prírodný parfém. Recenziu o ňom ste si mohli prečítať tu:klik a ja som hneď vtedy vedela, že moje bádanie určite neskončí pri jednom parféme. Weleda začiatkom roka nevydala jeden parfém, ale rovno tri a pre mňa bola len otázka času, kedy mi na poličku pribudne ďalší. No a tak sa aj stalo, máme tu o pár mesiacov viac a granátovej Welede pribudla ružová Weleda. A aká je? Ešte krajšia, ženskejšia a romantickejšia. 


Do troch mesiacov dozadu bola ruža jednoznačne moja najobľúbenejšia vôňa od Weledy. Potom prišla mandľa a tá trochu pomiešala karty (recenzia tu:klik), ale ruža sa stále udržala v top 3. Ak ste mali niekedy nejaký výrobok s ružou od Weledy budete presne vedieť ako tento parfém vonia, ak však nie, tak vám ho trochu priblížim. 
Jardin de Vie obsahuje éterické oleje z bergamotu, ruže (ktorá tvorí srdce parfému), ylang-ylang a cédrového dreva. Tieto tri oleje dokopy vytvárajú netradičnú vôňu, ktorú v bežnej parfumérii nenájdete a to je na nej to očarujúce. Je to krásny skoro až orientálny parfém, ktorý vás prekvapí jeho výnimočnosťou a čistotou. Vôňa ruže je neokukaná a to si na nej veľmi cením. Aj napriek tomu, že ruža môže znieť jemne je to skôr ťažší parfém, ale na hranici letného nosenia. Mne sa nateraz veľmi páči a mám pocit, akoby som s danou vôňou zapadala medzi to všetko rozkvitnuté vonku. 

Parfém určite zoženiete na Weleda e-shope tu:klik ak by ste si však chceli vedieť predstaviť jeho vôňu choďte niekam do drogérie ovoňať telové mlieko alebo sprchový gél ruža. Za mňa naozaj úžasná ženská vôňa, ktorej sa neviem nabažiť.

A čo vy a ruže? Máte radi ich vôňu? Aké kvety máte najradšej? Máte doma nejaký prírodný parfém?Previous
Next Post »

9 komentárov

Pre písanie komentárov
9. júna 2016, 20:43 delete

ja teda nemám žiadny prírodný parfém doma, ale rada by som vyskúšala, aby som vedela zhodnotiť :)

Dominika Makarová fashion blog

Reply
avatar
Alex B
AUTHOR
9. júna 2016, 22:30 delete

Rada by som vyskúšala ako vonia :)

Reply
avatar
Ľúbezná
AUTHOR
10. júna 2016, 8:19 delete

Ach to musí nádherne voniať! :)

Reply
avatar
Kate P.
AUTHOR
10. júna 2016, 19:55 delete

tuto vůni vůbec neznám, ale mám pocit, že jsem o ni někde na blogu četla. Vůněc růží mám ráda a nevadí mi, nejoblíbenější z květin mám levanduli, ale vonět po ni bych nechtěla :D

Somethingbykate

Reply
avatar
12. júna 2016, 17:36 delete

Inak aj zbožňujem vôňu levanduľe ale ako píšeš parfum by som nechcela :)

Reply
avatar
12. júna 2016, 18:21 delete

Vrelo odporucam a potom som zvedava co povies :)

Reply
avatar
12. júna 2016, 21:13 delete

ak by si ju nenašla v obchode určite ovoňaj sprcháč ruža je to veľmi podobné :)

Reply
avatar
22. apríla 2017, 1:28 delete

Myslím, že každého milovníka ruží táto vôňa viac než poteší :) Ale viem, že nesadne každému, treba určite pred zakúpením vyskúšať. Za seba by som ho určite doporučila. Pozitívne je aj to, že je to vegan výrobok :)

Reply
avatar