Video: make-up a účes na bicykel

Jar a leto sú pre mňa dve obdobia kedy vyberám bicykel a užívam si pekný výhľad na hrádzi. Bicyklovanie je podľa mňa super vec, pri ktorej si jednak zašportujete a jednak vyluftujete hlavu. Dnes mi napadlo natočiť krátke video, kde vám ukážem aký make-up a účes si robím ak cez deň plánujem sadnúť na bicykel. To isté líčenie sa dá použiť na korčule, túry či inú aktivitu. Ak sa na športy nelíčite dobre pre vás a teším sa s vami :)
A čo vy? Líčite sa ak robíte nejaký outdoor šport? Máte radi bicykel či viac korčule? Kde sa bicyklujete?
Previous
Next Post »

10 komentárov

Pre písanie komentárov
5. júna 2016, 14:16 delete

Vyzeráš výborne!! :) A ďakujem za pripomenutie, že je čas ísť si zašportovať.

Betty
https://elisette.com

Reply
avatar
Johanka
AUTHOR
5. júna 2016, 16:19 delete

Teda, obdivuji, kolik práce si s tím dáváš, na kolo ani jiný sport se nelíčím a jsem ráda, když se celá nespotím :D. A video

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
5. júna 2016, 16:45 delete

Súhlasím s Johankou, aj ja si myslím, že by na športovanie úplne stačil nejaký ľahký makeup na zakrytie nedostatkov na pleti, a oči podľa mňa vôbec netreba líčiť. Zaujímalo by ma, či sa takto podobne maľuješ aj keď ideš cvičiť.

Reply
avatar
5. júna 2016, 16:59 delete

Verím tomu ze väčšina ludi sa nelici a je to super ak sa cítia komfortne ja som ten druhý prípad takze na bicykel s BB krémom ;)

Reply
avatar
5. júna 2016, 17:03 delete

Vačšinou chodím cvičiť večer okolo ôsmej ked dôjdem domov z roboty a naveceriam sa a to sa potom neodlicujem a idem tak ako som bola v robote. Ale stane sa z času na cas ze idem cvičiť cez vikend rano a to sa potom nelicim lebo viem ze hned po cvičení ma buď čaká sauna alebo dlha sprcha a to by fakt nemalo zmysel. Rozdiel je hlavne v tom ze bicykel je pre mna aktivita na pol dňa takze to líčenie ma zmysel kdezto posilka je záležitosti hodiny ;)

Reply
avatar
kuku lienka
AUTHOR
5. júna 2016, 18:50 delete

Do lietadla medzi ľudí si isla bez make-upu bez problémov, ale na bicykel a korčule nie :) ja sa nemalujem, aj ked moja tvar určite nepatrí medzi dokonalé :) pre mna to príde akoby som sa mala maľovať k vode ;) jediné čo si niekedy dam je vodeodolna špirála :)

Reply
avatar
Alex B
AUTHOR
5. júna 2016, 18:51 delete

Škoda, že sa nebicyklujem :D Ale korčule mám rada, takže si beriem inšpiraci :)

Reply
avatar
5. júna 2016, 18:59 delete

Ale koľko premahania to stalo! ;) ale hej pravda :) a musím dodať k vode sa nelicim ani špirála nic to si len užívam vodu :)

Reply
avatar