Avon Shine Burst


Minule som si pozerala moju (neustále narastajúcu) zbierku rúžov a došla som na to, že Avon má jednoznačne najväčšiu prevahu. Niet divu - ich rúže sú lacné, majú neskutočne veľký výber farieb a kvalitovo podľa mňa preskakujú 95% drogériových produktov. Zvláštne je, že pri Avon rúžoch môžem kľudne generalizovať, pretože či ide o rad True Color, Supreme,Glow, 3D - je to jedno. Avon proste vie ako na to :) Čo som doteraz na blogu ešte nerecenzovala a fakt stojí za to je Avon Shine Burst - čo je rúžo/lesk/balzam v peknom balení a super hydratáciou. 


Mňa na prvý pohľad zaujalo to balenie :) Na Avon fakt nesmierne kreatívne a poviem vám, že tá ružovo/fialová sa nesmierne pohodlne hľadá ak máte doma väčšinu rúžov v čiernom obale. Prvotné nadšenie sa len vystupňovalo pri prvej aplikácii, pretože rúž sa po perách kĺže ako balzam na pery. Aj napriek neskutočne príjemnej konzistencii je výborne pigmentovaný a jedno nanesenie je úplne postačujúce. A teraz príde zvrat :) Už viete, že je to rúž, ktorý má konzistenciu ako balzam a viete čo? On sa ešte aj leskne ako lesk :) Netradičný 3v1 výrobok, ktorý určite stojí za vyskúšanie.


Za hydratáciu sa inak môžeme poďakovať vcelku ovocnému zloženiu - obsahuje papáju, granátové jablko (ktoré hydratuje) a kokosový olej (ktorý vyživuje). Ja mám rúž v odtieni Vivid Cherry čo je veľmi pekná jesenno/zimná farba ideálna na denno-denné nosenie. Mala som ho inak na sebe v tomto vide klik:tu od 1:12 :).


Za mňa ďalší výrobok, za ktorý Avon dostane palec hore a vrelo vám ho odporúčam :)

A čo vy? Máte doma nejaký Avon rúž? Ktorý rad je váš najobľúbenejší?
Previous
Next Post »

7 komentárov

Pre písanie komentárov
2. februára 2017, 4:16 delete

Musim souhlasit, ze Avon rtenky umi. A pro me rtenky jsou top produkty.

Reply
avatar
Nikol
AUTHOR
2. februára 2017, 20:36 delete

Vybrala sis krásnou barvu :) Já jsem bohužel věčně s dekorativkou od Avonu nespokojená, ale tuhle rtěnku jsem ještě nezkoušela.
My cozy corner

Reply
avatar
2. februára 2017, 22:11 delete

Super článok! Teším sa na ďalšie :)

www.marievas.com

Reply
avatar
4. februára 2017, 14:27 delete

Som rada ze sa zhodneme :)

Reply
avatar
Kate P.
AUTHOR
8. februára 2017, 12:37 delete

Od Avonu nemám, ale ségra má. :)Tento je skvělý :)

Somethingbykate

Reply
avatar