Bioderma Sensibio Gel


Myslím si, že keď Bioderma pridala do svojej ponuky čistiaci gél pre citlivú pokožku potešila tým nejedného človeka. Mňa samozrejme vrátane! Pamätám si, keď som ho videla v lekárni v Cannes, v čase, keď u nás o niečom takom nebolo ešte ani chýru. Inak francúzske lekárne ukrývajú toľko dobrých pokladov. Tam vždy človek nájde výrobky o ktorých u nás nebude počuť ešte najbližšieho pol roka J


Kým sa ku mne gél dostal na poličku odpadli podľa mňa prvotné ovácie ako aj hejty a ja som sa mohla venovať čisto testovaniu bez rozptýlenia. Kľudne sa vám priznám, že som žiadne recenzie nečítala, pretože som si chcela názor utvoriť sama. Keby boli zlé, bola by som smutná a ak zase moc dobré, mala by som nastavené príliš vysoké očakávania, ktoré by nemusel vyjsť.

Čo sa mi zapáčilo na prvý pohľad bolo pekné ružovo/červené balenie. Viem, že je v zásade rovnaké ako pri Sébium gély, ale tá červeno/ružová ho robí o čosi krajšie. Ako som už spomínala, gél jemne čistí a  upokojuje citlivú pokožku. Za mňa je preto super na celý rok, pretože vďaka svojim aktívnym zložkám rýchlo upokojuje podráždenie (či už od slniečka alebo od chladu). 

Gél môžete používať buď ako odličovač alebo ako čistiaci gél po odlíčení make-upu. Vec sa má tak, že jedna vec sa mi na ňom páči a jedna nie. Začnem tým dobrým J Gél má podľa mňa super konzistenciu a aj keď pení veľmi jemne, pokožku zanechá krásne jemnú a vláčnu. Je to naozaj vcelku výnimočné a veľmi príjemné. Žiadne pocity pnutia, sucha, len krásna hladká pokožka.
Čo sa mi nepáči je jeho vôňa. Podľa mňa vonia ako bublifuk alebo niečo zvláštne. Normálne som si viackrát všimla ako som si pri sprche všimla, že mi prekáža nejaká vôňa a vždy to bolo toto. Jasné, že sa cez tú vôňu prenesiete a možno si ju ani nevšimnete, ale lepšie o nej vedieť ako nevedieť. Dajte potom vedieť, ak ho máte alebo ste ho skúšali, že či ste ju cítili tiež.


A čo vy a novinky v zahraničných drogériách? Skúšate? Alebo vás nechávajú chladnými?
Previous
Next Post »

7 komentárov

Pre písanie komentárov
2. marca 2017, 16:33 delete

Teraz ani nie. Pleť sa mi konečne ustálila a to ma teší. Ja som už vyše pol roka verná čistiacému gélu od La Roche-Posay a nemenila by som. Po dlhodobom skúšami sme kamaráti :D

Reply
avatar
Simona D.
AUTHOR
2. marca 2017, 17:26 delete

Od Biodermi mám zopár produktov a mám ich veľmi rada. Tento gél som ešte neskúšala, tak sa teším, keď sa ku mne dostane. :) xx

Simona | l i v e i n f o x w o r l d

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
6. marca 2017, 22:39 delete

Ja mam radsej tu klasicku zelenu :)

Reply
avatar
7. marca 2017, 16:02 delete

La Roche ma nejak obchádza aj ked je pravda ze raz som od nich mala nejaky kremík a urobil tiez divy :)

Reply
avatar
7. marca 2017, 16:02 delete

Som zvedavá co potom povies :)

Reply
avatar
Janka Bianka
AUTHOR
19. marca 2017, 19:07 delete

Mám tento gél, no nepríde mi nejako extra prevratný. Používam ho hlavne na dekolt občasne v sprche a sem-tam na odlíčenie pleti. Ako čistiaci pleťový gél sa mi veľmi neosvedčil, pleť som mala stále v rovnakom stave, dokonca sa mi zdalo, že ju akoby trochu zanášal nečistotami. Rozhodne nič pre mňa.

Reply
avatar