Čo posledné týždne daliZačalo leto :) nielen preto, že som na dovolenke, ale aj preto, že som si dala zase super farebný lak na nechty a každý prst mam na preskačku inou farbou :) Toto je pre mňa vždy oficiálny začiatok leta :) Za tie roky som to vychytala a najkrajšie vždy vyzerajú Dermacol Neon laky, ktoré majú tie najlepšie letné farby na svete. Ak hľadáte nejaké fakt super letné farby vrelo odporúčam :) Za cenu pod 2 € nie je nad čím rozmýšľať :)


Bol Avon pochod! A viete ako bolo? Absolútne úžasne! Pochodu sa zúčastnilo aj napriek tomu, že nebolo pekne viac ako 3000 ľudí! Wow :) Bola tam skvelá atmosféra a nikdy som ešte necítila tak veľmi pocit spolupatričnosti ako teraz. 

Strašne sa mi inak páčilo ako upravili pre túto príležitosť celé okolie hradu. Bolo tam kopec stánkov s jedlom, dobrá hudba a hovorím tá energia! Tá bola vážne najsam :) vrelo radím pridať sa budúci rok, stojí to za to :)

Pred pár týždňami sme boli v Botanickej záhrade a poviem vám, je to prekrásne miesto. Pokojné, romantické a ideálne na peknú prechádzku. Ak budete, alebo ste z BA, tak sa tam určite niekedy zastavte a užite si pekné 2 hodinky :)
Neznášam síce takéto fotky, ale vidíte ten obal? Nie je úúúchvatný :) Jeden z mojich najnovších Aliexpress úlovkov a ja sa z neho teším každý deň, keď ho vidím :) Je to láska na každý pohľad :)


Koniec roka sme boli na španielčine osláviť v peruánskej Casa Inke a ja som si opäť raz potvrdila, že jedno z národných jedál peruáncov Chicarón je jedno z mojich top najobľúbenejších jedál vôbec :) K tomu jemne kyslé Pisco Saur a večer nemôže nikdy dopadnúť zle :)Asi sa mi mení osobnosť :) ale keď som videla túto bundičku v CA nemohla som ju tam nechať :) Aj keď nie som primárny ( a ani sekundárny) fanúšik tigrích vzorov, táto bundička je proste super :) Či? :)

Minule som ukradla manželovi jeho Ikea hrnček, ktorý ste mohli vidieť v mojich obľúbencoch tu:klik a vychutnala si v ňom kávu pri mojich obľúbených raňajkách :) Hrianka, avokádo, soľ a čierne korenie a môže sa jesť :) Jednoduché, ale neskutočne chutné :)


Šmolkovské Monte :)) Treba písať niečo viac? :)


Našla som môj Magnum tohto leta :) Double Peanut Butter je úplne nebíčko v papuľke :) Je to ako keby ste jedli Reeses ale v studenej verzii. Mňam!


A posledná zaujímavá vec v minulom mesiaci bol krásny NYX event na nábreží Dunaja. NYX konečne otvoril v Bratislave ďalšiu pobočku a ja pevne verím a dúfam, že tam nebudem musieť lakťami zápasiť o Lip Lingerie lesky :) ale budem si môcť v kľude vybrať svoj obľúbený. Event bol veľmi príjemný, konal sa na móle a mohli sme si vyskúšať NYX výrobky a pochutnať si na štýlovom občerstvení. Ja som bola rada, že som tam postretávala baby blogerky, ktoré som dlhšie nevidela a mohla som si konečne s niekým vymeniť skúsenosti na niektoré love/hate výrobky :) 

Dúfam, že sa vám takéto malé zhrnutie páčilo a budem rada ak mi dáte vedieť, aký bol váš mesiac :) Ja len pripomínam, že zajtra video nebude, ďalšie bude budúcu nedeľu :)

 Čo zaujímavé ste videli? Jedli? Navštívili? Zažili? Dajte vedieť :)
Previous
Next Post »

5 komentárov

Pre písanie komentárov
gomi stories
AUTHOR
8. júla 2017, 9:29 delete

Ahoj, ten hummus z lidla, co mas na fotke, velmi chutil aj mne, ale vraj obsahuje velmi skodlive latky (pozri Tinkine recepty), tak som sa ho vzdala.

Reply
avatar
Ev.
AUTHOR
8. júla 2017, 11:44 delete

Super fotky! A také raňajky mám najradšej aj ja :)

Hello, my name is Ev

Reply
avatar
8. júla 2017, 23:14 delete

na avon pochod som chcela ísť, bohužial mi to nevyšlo... a ja milujem magnum kokos, och, ten by som jedla na tony :-D ❤ xx

Simona | l i v e i n f o x w o r l d

Reply
avatar
Bára S.
AUTHOR
10. júla 2017, 0:01 delete

no tak na tom eventu od nyx by se mi taky líbilo

Reply
avatar
Pampeliška
AUTHOR
20. júla 2017, 23:07 delete

ďakujem za ten tip na dermacol laky. sú naozaj super (už som stihla kúpiť 5 :-D)

Reply
avatar