Video: Ako si upraviť obočie


Krásnu slnečnú nedeľu :) málokedy začínam moje blogové príspevky pozdravom, ale tak som sa dnes dobre vyspala, že mám pocit, že s pozdravom k vám prenesiem dobrú náladu lepšie :) V dnešnom videu si posvietime na obočie :) Ako som napísala do statusu na facebooku - obočká nie sú sestry, ale najlepšie kamarátky, takže nemusia byť identické. Pri ich úprave by ste si nemali robiť stres, len si nájsť výrobok, ktorý vám sedí najlepšie :) No a o tom to dnes bude :) Dnes vám ukážem všetky moje najobľúbenejšie nástroje a potom sa pôjdem kúpať :)


Vo videu nájdete zrecenzované všetky tieto výrobky, takže ak chcete detailnejší popis nájdete ho jedným klikom hore :)


Ak máte radi jednoduchosť a efektívnosť určite by vám doma nemal chýbať tieň na obočie. Obočie vďaka nemu vykreslíte veľmi rýchlo a precízne. K tieňom odporúčam kúpenie štetca, pretože s maličkými štetcami, ktoré sú zvyčajne priložené sa ťažšie manipuluje a pri obočí je dôležité byť čo najviac precízny. Tieto Avon Mark tiene sú úplne úžasné, pretože mi jednak farebne výborne sedia a jednak obsahujú vosk, ktorý všetky zafixuje tam, kde má. Pekným bonusom navyše je pekné a kompaktné balenie, ktoré si môžete brať bez problémov všade so sebou. Dermacol púder na obočie je na mojom blogu absolútna stálica, pretože ho beriem so sebou na každú dovolenku a používam takmer denno- denne. Toto je moje 3 balenie, čo hovorí o jeho obľube. Veľmi praktický výrobok, ktorým si len pretriete obočie a máte o úpravu postarané. Jediná nevýhoda je, ak máte tenké obočie - v tom prípade sa vám s ním bude manévrovať ťažšie a vybrala by som si radšej iný výrobok. Ak však máte obočie hrubé tak potom sa divím, že ho ešte nemáte :)


Momentálne je mojím najobľúbenejším výrobkom Astor Eye Artist Brow Liner ceruzka a ja vám ju odporúčam všetkými 10. Je akurát tvrdá, takže si s ňou veľmi pekne vykreslíte obočie bez toho, aby ste si polovicu vytrhali (verte mi, viem o čom hovorím, keď píšem tieto slová - keď som mala S-he ceruzku na obočie ani som si ho nemusela trhať, pretože pri nanášaní mi ceuzka polovicu vytrhala :(

Každopádne ceruzka má super farbu pre brunety, drží pekne celý deň a dá sa zohnať v každej drogérke alebo veľmi lacno na webe.


Najkrajší, ale aj najťažší výsledok docielite s gélom na obočie. Mojím obľúbencom je Make-up Revolution Ultra Aqua Brow Gel. S gélom docielite dokonalé obočie, ktoré drží celý deň a nikam sa nepohne. Čo však treba povedať je, že gél je podľa mňa určený pre baby, ktoré už majú skúsenosti s úpravou obočia, a majú cit v rukách. Gél totiž treba nanášať štetcom a extrémne precízne inak veľmi ľahko skončíte s príliš hrubým alebo príliš hnedým obočím. Ak to však už máte v ruke tak absolútne neváhajte, je to fakt perfektná vec. 


A ako si urobiť obočie úplne najjednoduchšie? Napríklad s jemne zafarbeným gélom na obočie napríklad od Alverde. Výborná vecička za pár eúr, vďaka ktorej budete mať obočie pokope a bude mať jemne lepšiu farbu. Gél obsahuje štetec aký majú riasenky, ktorým si len jednoducho prečešete obočie a budete sa tešiť z ich upravenejšej verzie. 

A čo vy a obočie? Ako si ho upravujete? Používate niečo z tohto alebo niečo úplne iné? Ak iné, tak čo? Chodíte si dávať obočie upravovať alebo si ho upravujete samé?


Previous
Next Post »

6 komentárov

Pre písanie komentárov
MONNIKA
AUTHOR
30. júla 2017, 20:36 delete

Dermacol "houbičku" mám doma taky a gel od Alverde jsem zkoušela, ale teď mi víc sedí ten od Essence :)

Reply
avatar
30. júla 2017, 22:51 delete

Oni to ešte robia? Vidíš ani neviem :)

Reply
avatar
Monica Noir
AUTHOR
31. júla 2017, 13:30 delete

To mark duo zbožňujem, moje obočie po ňom vyzerá maximálne prirodzene :D

Reply
avatar
Pampeliška
AUTHOR
31. júla 2017, 21:31 delete

dermacol tieň je super vec, mám ho veľmi rada. A tutoriál o obočku alebo o spoločenskom líčení uuuuuuuuuurčite urob, prosííííííííííííím.

Reply
avatar
2. augusta 2017, 15:42 delete

Jeeej teším sa že je záujem :) urobiiiim :)

Reply
avatar