Avon ne/nudné nudes


Hnedé líčenie je moje najobľúbenejšie :) ale to asi nie je príliš novinka :) A nakoľko si myslím, že nie som úplne výnimočná a má to tak viacero ľudí, tak som si povedala, že zase zalovím do hnedých vôd a ukážem vám, čo momentálne používam veľmi často. Prekvapivo mám posledné týždne celkom matnú náladu, takže to nebude moja lesklá klasika ale výnimočne niečo hnedé, ale predsa trochu iné :)


Avon paletky používam roky rokúce a za predpokladu, že vám nepadnú na zem, nemám šajnu, ako sa dajú minúť. Fakt :) Niektoré používam hádam každý druhý deň a mám pocit, že tie tiene niekto v noci hádam doplňa :) Takže, ak by ste sa báli, že sa budú tieto tiene rýchlo míňať vážne nemajte strachu :) Druhá vec, ktorú mám na nich rada je ich ,,mix" tieňov. Paletky sú namixované tak, že s tými 4, ktoré vám Avon vyberie si bohate vystačíte a urobíte si s nimi fakt pekné líčenie. Inak konkrétne s touto Au Naturale si dokonca ešte aj dokreslíte obočie :) Ja číslo 4 používam ako linku (keď si tieň jemne navlhčím) a aj ako tieň na obočie. Tiene sú fakt pekne pigmentované, stačí ich naniesť v jednej vrstve a neopadávajú. Na bežný deň podľa mňa úplne stačí použiť mix 1,2,3 a dodať trochu elegancie tou linkou :) a na večer sa kľudne rozšupnite aj do vonkajšieho kútika s tou výraznou štvorkou. 
Tohtoročná novinka je inak riasenka Avon Ultra Volume Lash Magnify. Za mňa je to super jednoduchá riasenka, ktorá si rýchlo urobí svoju robotu a vy máte postarané. Vo všeobecnosti sú všetky tieto tri výrobky super praktické, super rýchle a super pohodlné. Jednoduché nude tiene, ktoré máte nanesené raz dva, super funkčná riasenka s ktorou máte v dvoch vrstvách fakt pekne predĺžené a zahustené riasy a ochvíľu sa dostaneme ešte k perfektnej ceruzke.

Ale poďme ešte k tej riasenke :) Fakt je s ňou neskutočne rýchla robota a navyše - nepotrebujete ju ,,rozpoužívať" pretože je funkčná hneď po otvorení. Za mňa určite stačia dve vrstvy a môžete sa tešiť na pekný, výrazný pohľad. Riasenka sa nedrolí a nerozmazáva ani v tomto teplom počasí :)
A spomínala som ešte ceruzku :) tú mám inak najradšej! Asi ste si všimli, že ja a Jumbo ceruzky to je moja veľká láska a inak to nie je ani v tomto prípade. Ceruzka Big Colour v odtieni Slate je zosobnením všetkého, čo mám rada. Je široká (čo je praktické, pretože ste nalíčené rýchlo, či si dávate linku hore alebo len dole), je super mäkká (čo je pohodlné, pretože vypichnuté oká nie sú od čias pirátov fakt v móde) a má krásnu hnedo/nude/taupe farbu, ktorú ja absolútne zbožňujem. Ceruzka drží celý deň, netreba ju aplikovať nanovo a hodí sa ku každému hnedému líčeniu. Takže like, like, like!


Takže toto sú moje oči posledné týždne :) Matné /niekedy ozvláštnené trochu lesklou farbou/, hnedé /to fakt skoro vždy/ a s peknými dlhými riasami.

A čo vy? Matné alebo lesklé? Došli ste na chuť týmto hrubým ceruzkám?

Previous
Next Post »

2 komentárov

Pre písanie komentárov
27. júna 2018, 8:30 delete

paletku tieňov a maskaru používam momentálne veľmi často :) takmer každý deň :) takže môžem iba súhlasiť, že sú naozaj skvelé :)
MakeupbyVeo

Reply
avatar
30. júna 2018, 20:28 delete

že? taká super go-to paletka :)

Reply
avatar