Na leto sa hodí niečo 2x účinnejšie


Odkedy som tehotná je mi v zásade stále teplo. Stále. Nebudem vám klamať počas zimy to bolo fakt super, pretože či už na dovolenkách alebo len počas prechádzok som si ja išla ako pani a manžel sa drkotal :) Čoho som sa však celkom bála bolo, čo urobí toto moje konštantné prehrievanie v kombinácii s letom a 30 stupňovými teplotami. Preto som sa dopredu zásobila touto Rexonou Maximum Protection - pretože tá je výkonnejšia ako bežno drogériové antiperspiranty a to dokonca na toľko, že vám stačí použiť ju raz za dva dni. 

Trochu rovno predbehnem dobu a poviem vám výsledok - že čo robí toto teplo s mojím prehrievaním a predstavte si, že nič. Je mi teplo o tom potom, ale nepotím sa o nič viacej, akurát mám proste pocit, že mi je zvnútra horúco. Takže kľudne by som prežila aj s klasickou Rexonou :) ale už keď som ju doma mala a vyskúšala aspoň vám ju môžem zrecenzovať :)


V prvom rade vážne platí, že táto Rexona je silnejšia a účinnejšia ako bežné drogérkové deodoranty. Neviem, či sa dá prirovnať až k Dricloru, ale určite je to to najsilnejšie, čo v drogériách je. Takže, ak vám vystačia bežné výrobky toto naozaj nepotrebujete. Jednak je drahšia a jednak aj zložením silnejšia.
Ak sa však v lete trápite - potením, zápachom tak potom ukončite túto tortúru a určite to vyskúšajte a určite skúste ísť podľa priloženého návodu. Tým, že je to silnejší antiperspirant stačí ho používať raz za 24 hodín - nanesiete na očistenú pokožku kľudne večer po sprche. Ja som ho niekedy nanášala ráno, niekedy večer a výsledok bol vždy rovnaký - pot absolútne pod kontrolou a ostala len fakt príjemne voňajúca pokožka. 

Čo je prekvapivé je, že antiperspirant je príjemný aj na citlivú pokožku. Aj keď som ho používala po holení nikdy neštípal, nepálil - vždy bol naozaj veľmi príjemný. Mne osobne sa páči aj jeho príjemná, jemná, čistí vôňa, ktorá znásobuje ten pocit čistoty. 

A na záver ešte jedna pozitívna vec - antiperspirant má veľmi príjemnú konzistenciu. Vytláčate si akoby jemnú peničku, ktorá sa pekne roznesie po podpazuší a hneď sa vsiakne. Tým, že u mňa nedochádza k tomu ,,super" poteniu viem potvrdiť jeho kvality len na základe recenzií od viac potivých kamarátiek (ktoré mi ho odporučili). Ja stále ostávam normálny potič :) ktorý vám však vie povedať, že vôňa, konzistencia a výdrž je fakt super.

A čo vy? Ako bojujete s potom v lete? Čo sú vaše triky alebo overené výrobky?
Previous
Next Post »

1 komentárov:

Pre písanie komentárov
Anonymný
AUTHOR
30. júna 2018, 20:29 delete

Kupene na tvoje odporucanie a nelutujem! uplne super a ta vona je cistucka, svieza.

Reply
avatar