Armani
Keď sa povie meno Armani ,každý si podľa mňa predstaví najmä módu, ale keďže môj blog je o kozmetike  ja sa budem venovať  jeho voňavkám a nabudúce možno niekedy jeho kozmetike ( o ktorej veľa ľudí podľa mňa ani nevie a pritom je naozaj úžasná) .Parfumy Armani patria už dlhé roky medzi moje veľmi obľúbené a aj keď  sa bohužiaľ žiaden momentálne na mojej poličke nenachádza, všetky čo som mala by som si kúpila opäť.  Dnes ma napadlo písať o Armanim aj preto, že môj priateľ mal pred nedávnom narodeniny a ja som mu kúpila práve Armaniho – klasický a večný parfum Acqua di Gio.
Prvý parfum od Armaniho, ktorý som mala, som dostala ako darček na narodeniny a je to vôňa, ktorú pozná podľa mňa tiež veľa ľudí – Code Woman.  Má taktiež veľmi pekný flakón – skôr užší fialový, ktorý lemujú čierne kvety. Keď parfum ovoniate podľa mňa Vám do nosa udrie veľmi výrazná vôňa medu. Je to pre mňa celkom netypická zložka, ktorá v kombinácii s ostatnými zložkami vytvára naozaj krásnu a neopakovateľnú vôňu.  Pre  prípadných záujemcov, ktorí vôňu nepoznajú len napíšem, že je vôňa  pomerne silná a preto by som ju skôr odporučila na chladnejšie mesiace ale nie úplne chladné, aby zase nezanikla. Október, november, február, marec sú podľa mňa Code-ovské mesiace.
Druhý parfum od Armaniho vlastne patrí medzi moje najobľúbenejšie vôbec  a zase ho budem odporúčať milovníkom sladkých a cukríkových vôní. Je to Emporio Armani Diamonds . Tento parfum mal pomerne veľkú reklamu, či už vo svete alebo aj u nás a veľa z Vás si ho možno spája s Beyoncé, ktorá bola vlastne centrom celej kampane. Mňa samú presvedčila ona na ovoňanie, keďže Beyoncé je moja obľúbená interpretka a parfumy ňou reprezentované sa mi páčili aj v minulosti. Ako som už spomenula je to nádherná sladká vôňa, ale nie taká silná ako napr. Britney. My s maminou ju voláme doma familiárne ,,cukríky Bonpari“  . Vďaka tomu, že nie je príliš sladký by som ho odporučila kľudne aj na leto,  keď je teplota do tých 28 stupňov. Keď je viac stupňov jeho sladkosť  by eventuálne mohla niekoho obťažovať. Flakón je podľa mňa jednoduchší  - taký akoby guľovitý, a je akože zbrúsený do tvaru diamantu – podľa názvu Diamonds. Ja osobne som ho mala doma dávno v limitovanej edícii aj s trblietkami J Naozaj veľmi veľmi odporúčam ovoňať !
Tretí parfum, ktorý som mala od Armaniho a ten mám vlastne pocit, že ešte niekde aj doma máme je Armani Emporio She. Má veľmi známy a často podľa mňa napodobňovaný obal – taká akoby rurička popísaná Armani. K nemu by som len napísala toľko, že je to pomerne dosť silná a ťažká vôňa. Poznáte to, keď sa Vám páči nejaký parfum, ale poviete si, že keď raz budete staršie tak si ho kúpite? Áno? Tak toto je presne ono, vonia naozaj nádherne ale ja sa na neho osobne ešte necítim. Ten svoj som dala mamine, ktorá ho používa a preto tu odporúčam, že ak Vaša mamka hľadá parfum, navigujte ju týmto smerom.
A čo Vy? Používate Armani parfumy? 
Previous
Next Post »

10 komentárov

Pre písanie komentárov
Alica
AUTHOR
18. júla 2011, 14:43 delete

Ešte som od tejto značky parfém nemala
ale určite sú skvelé...o tom svedčí už len značka takže keby som mala zvyšné peniaze tak si nejaký zaobstarám pre to že som na vône vysadená

zmenila som URL adresu svojho blogu
budem rada ak ma budeš aj naďalej sledovať
Alica
http://alicaletko.blogspot.com/

Reply
avatar
trb
AUTHOR
18. júla 2011, 19:18 delete

od armaniho mám ráda code, víc se mi líbí pánský. měla jsem i aqua to je taková klasika, co neurazí.

ale dekorativka není pro mě, je to všechno strašně silikonové a vysušuje... (zkoušela jsem makeup a tvářenku)

Reply
avatar
Eva ♡
AUTHOR
19. júla 2011, 12:48 delete

tu poslední armani mám a je naprosto super! :D
super post :D

Reply
avatar
Cookie
AUTHOR
20. júla 2011, 10:18 delete

Ja som mala Aqua di Goia a vonala velmi pekne, ludia mi ju chvalili !

Reply
avatar
Shaki
AUTHOR
20. júla 2011, 10:27 delete

Armani můžu. Krásné vůně. I když teď dávám přednost Dioru Addict :-)

http://shaki-days.blogspot.com/
Akorát u mě probíhá giveaway, budu ráda, když se zúčastníš nebo aspoň nakoukneš :-)

Reply
avatar
20. júla 2011, 10:31 delete

První parfém od Armaniho jsem zkoušela v parfumérii, ale nesedl mi.
V brzké době si ale chci nějaký pořídit :)

DIY tutorials http://michelleanonymousexistence.blogspot.com/

Reply
avatar
20. júla 2011, 13:56 delete

Ďakujem za Vaše tipy a komentáre:)

Reply
avatar
Martina
AUTHOR
21. júla 2011, 11:45 delete

Armani Diamonds milujeeeeem :)

Reply
avatar
Káťa
AUTHOR
24. júla 2011, 14:39 delete

miluji oranžové laky <3

Reply
avatar