Samoopaľováky :)
Opäť jeden z porovnávajúcich príspevkov:) Napadlo ma, že možno teraz je naň práve čas aby ste si ak Vás nejaký zaujme mohli ešte dačo uloviť.
Ako ste si už z mojich príspevkov mohli všimnúť som prirodzený bielokožec s pomerne citlivou pleťou, čiže samoopaľovacie prípravky sú pre mňa príjemné produkty, ktoré mi pomáhajú vyzerať trochu zdravšie počas leta, keď sú všetci naookolo krásny hnedý. Doterajšie roky som bola verná opaľovákom od Johnsonu a Garnieru ale nakoľko ich prestali vyrábať musela som sa poobzerať po iných alternatívach:)

1, Prvý je od Dermacolu s výťažkom z makadamiových orieškov - tento samoopaľovák som si prvýkrát kúpila minulý rok a odvtedy si ho prakticky dokupujem, lebo je to podľa mňa ten NAJ NAJ NAJ aký kedy bol je a bude:) Okrem toho, že jemne sfarbuje pokožku do zlatista úžasne pokožku hydratuje. Naozaj je po ňom vláčnejšia a dokonca ihneď po aplikácii dokonca aj vonia. Tie z Vás, čo používajú samoopaľováky vedia, že väčšinou zapáchajú podľa mňa ako polievka:( tomu sa nevyhnete ani tu, ale podľa mňa je to len naozaj veľmi jemné. Cena +- 2,5 .

2, Sun dance - tonovací krém/gél - tento samoopaľovák z DM som si kúpila keď som bola na chate a nemala som pri sebe ten od Dermacolu a bol pre mňa celkom sklamaním. Farba mi v počiatočných dňoch prišla skôr dožlta, čo nie je dačo čo by niekto chcel. Pri aplikácii mi príde pomerne lepivý a ďalšiou nevýhodou je to, že pomerne dlho schne :( Cena +- 2,7 .

3, Avon Skin so Soft - nie nie a nie! V prvom rade nie! pre citlivú pokožku pretože ak náhodou máte na pokožke drobné ranky štípe a pokožka sa potom začervená. Druhé nie, upcháva pory na pokožke a môžu sa vám z neho na dekolte urobiť malé vyrážky. Tretie nie - po nastriekaní lepí ako Pattex super fix:)) Nie nie..Cena sa líši od akcie 2,5 - 6 eur. 

4, Sun Dance striekací intenzívny - ďalšia verzia z DM a musím Vám napísať, že omnoho lepšia ako tá prvá. Striekacia aplikácia je veľmi výhodná, nemusite sa až tak brblať s natieraním. Nelepí, nevysušuje. Sfarbuje ceľkom rýchlo už po dvoch dňoch ste viditeľne hnedšie. Zápach tam samozrejme je, ale nie je až taký markantný. Vydrží celkom dlho a veľmi rýchlo schne. Cena +- 3eurá. 

A čo vy? Používate samoopaľováky? Ak áno, ktoré? 
Previous
Next Post »

13 komentárov

Pre písanie komentárov
Anonymný
AUTHOR
15. júla 2011, 20:59 delete

Ja som akurat zacala pouzivat ten sprej od Garnier, zatial len 2x tak uvidime. Vraj da prirodzenu farbu, tiez uvidime :)

Reply
avatar
15. júla 2011, 21:09 delete

ja používala od SunDance samoopalovací sprej, taky celkem zklamání. I když barva byla rovnoměrná, nebyla to ani oranžová ale žlutá:/:D

Reply
avatar
15. júla 2011, 21:09 delete

Je to večný hlavolam tie samoopalovaky:)

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
15. júla 2011, 22:53 delete

Ja som mala ten od Dermacolu, ale teraz nepoužívam žiaden, keďže mne to vždy dá jedine tak žltý nádych, čiže radšej prirodzene :)

Reply
avatar
Ľubka
AUTHOR
16. júla 2011, 0:31 delete

a co tak solarium? :)

Reply
avatar
Sari-e
AUTHOR
16. júla 2011, 8:35 delete

děkuju za komentář;) ..já samoopalováky nepoužívám, raději si vylezu na sluníčko a opálím se:))

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
16. júla 2011, 18:56 delete

Já jsem slyšela na samoopalováky jen špatné věci, at byl jakýkoliv.
Naštěstí mě stačí chvilka na slunku a jsem opálená :-)

Reply
avatar
Elle
AUTHOR
16. júla 2011, 20:39 delete

Krásné a děkuji. ♥

Reply
avatar
Veronique
AUTHOR
17. júla 2011, 10:35 delete

Já samoopalováky nepoužívám, měla jsem to od Johnsonu, ale nic moc. Zkusila jsem i to od Dermacolu a to je fajn. Stejně ale nejradši vylezu na sluníčko. :) Jinak ale pěkný přínosný post.
Děkuji za pěkné komentáře na mém blogu a pokud budeš chtít, tak můžeš "sledovat". ;)

Reply
avatar
lovelyhair
AUTHOR
18. júla 2011, 11:10 delete

tak vidím, že vítězem je Dermacol.....já používám Xen tan ajsem moc spokojená...

Reply
avatar
19. júla 2011, 9:27 delete

lovelyhair- Xen? To ani nepoznam :(

Reply
avatar
Kejtyna
AUTHOR
19. júla 2011, 12:26 delete

Já jsem se samoopalovákama skončila. Vůbec mě celý ten mazací rituál nebaví :D. Radši budu bílá :D.
Jinak u mě probíhá soutěž o kosmetiku.
http://kejtyna.blogspot.com/

Reply
avatar
Shaki
AUTHOR
20. júla 2011, 10:28 delete

Nikdy jsem jim nepřišla ne chuť. Flekatím :-(

http://shaki-days.blogspot.com/

Reply
avatar