Norska formula? Radšej Vitalos :)
Po prečítaní recenzie na jednom blogu som sa nechala nalákať na kúpu tejto hovadiny. Autorka článku prirovnávala tento balzam k balzamom od La Roche Posay, a ja na to poviem len jedno - sto ľudí sto chutí. Čo sa môjho názoru týka boli to vyhodené štyri eurá do koša. Je to akože intenzívny reparačný balzám na pery, ktorý akože ,,okamžite" hydratuje a zvláčňuje pery. Aha. Nie.. Balzám má priehľadnú konzistenciu a okrem toho, že dobre chutí (ale z toho sa samozrejme nenajete) je na dve veci. Primárne jednu nanič. Po tom, čo som si ho naniesla sa po pár minútach akoby vytratil, vyprchal, zlízal naozaj neviem čo ale nepôsobil tak ako mal. Posunula som ho mamine a tú z neho dokonca štípali pery. Len na porovnanie je pravda, že balzam La Roche stál raz toľko, ale na perách ostal dlho a v zime ich naozaj krásne chránil, čiže tieto dva podľa mňa nie sú absolútne porovnateľné.
Ak hľadáte lacný balzam, ktorý Vám zvláčni pery radšej zbehnite do lekárne pre balzam Vitalos. Stojí asi jedno euro a určite predčí tento ,,zázrak" .

A čo Vy? Aký je Váš názor na Neutrogena balzam na pery?
Previous
Next Post »

9 komentárov

Pre písanie komentárov
Veronika
AUTHOR
15. marca 2012, 8:43 delete

Díky za tip, co nekupovat. Já používám, ale klasickýbalzám v tyčince od Neutrogeny a maximálně mi vyhovuje. :)

Reply
avatar
Suzi
AUTHOR
15. marca 2012, 8:46 delete

ja z vlastných skúseností nekupujem tieto "značkové" mastičky na pery. pretože u mňa vždy lepšie obstála "hrozienková masť" v takom tom malom čierno-bielom balení, ako niečo "značkové". iba čo to veľa stálo a nič to nespravilo. nedávno som síce skúsila Garnier Velvet (taký oranžový)a je celkom fajn, ale favoritom aj tak naďalej ostane obyčajný Astrid alebo taký druhý podobný (placenta, nechtíkový...). a máš pravdu, aj Vitalos, tie som používala kedysi

Reply
avatar
Eve
AUTHOR
15. marca 2012, 9:44 delete

Celkově Neutrogenu nemusím tkž se ani nedivím:) Zkus balzám Lavera repair :)

Reply
avatar
Buttercupie
AUTHOR
15. marca 2012, 19:54 delete

On Neutrogeny mám teď už 3. výrobek. Upřímně vážně nic moc... Každýmu to sedne asi jinak.

Reply
avatar
15. marca 2012, 20:27 delete

No já od neutrogenu měla jen jeden krém a s tím jsem byla celkem spokojená ! :) Ale na rty mám normálně labelo nebo něco podobného ! :)

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
15. marca 2012, 22:54 delete

Ok, nekupim! :) Ale hladam prave novy lepsie balsam, tak snad skusim ten La Roche.
Inak, konecne som spravila post s fotkami :) sorry, ze som ta nechala tak dlho cakat. Slubujem, ze dalsie budu skor ako o pol roka ;-)

xx
M.

Reply
avatar
17. marca 2012, 10:16 delete

Ďakujem Vám za Vaše krásne komentáre:)

Reply
avatar
danielle m.
AUTHOR
17. marca 2012, 23:10 delete

moc se mi líbí, jak vypadá ;D

Reply
avatar
Georgie
AUTHOR
28. augusta 2013, 22:08 delete

tyhle balzámy vypadaj strašně luxusně, tak jsem si říkala, že musí být určitě strašně dobrý, ale zatím jsem se nikdy nedokopala k tomu, abych si ho koupila a vyzkoušela, protože mi většina balzámů nevyhovuje a nechce se mi vyhazovat peníze. Ty blazámy, co hned zmizej nemam ráda, tak to si to teda ještě rozmyslím :)

Reply
avatar