Lanvin Marry me
 Pred niekoľkými týždňami som spomínala, že som si opäť objednala nový parfém, z ktorého som absolútne nadšená a dovolím si tvrdiť, že v sa v momente stal bez zaváhania jednej sekundy tým najlepším čo momentálne doma mám. Predčil dokonca moju zbožňovanú Chloé. Tohtoročným víťazom sa stáva Lanvin Marry me.
Ako som už viackrát spomínala priateľ ma zhruba pred pol rokom požiadal o ruku, a zhruba čosi predtým som začala vnímať po meste reklamy na túto voňavku. Aj keď som ju nedostala s prstienkom ani vlastne nijako s mojím zasnúbením nesúvisí, akosi sa mi s tou udalosťou podvedome stále spája a Marry me, mi bola sympatická ešte skôr ako som ju vlastne stihla ovoňať. Viete rozcitlivenú čerstvo zasnúbenú dušu dostane asi hocijaký prejav takéhoto aktu. Každopádne čudné asi bude, že aj keď mi parfum popravde učaroval, a reklamy sa mi veľmi páčili nijako ma vlastne nelákalo ho ísť ovoňať, lebo som mala o Lanvinoch predstavu jemných voňaviek. Paradoxne ma do ovoňania dotlačil snúbenec, lebo sa mu páčil názov voňavky. Po vyskúšaní som ostala veľmi milo prekvapená, lebo moja predstava bola úplne opačná k reálnemu stavu. Určite si Marry me nepredstavujte ako nejaký jemný slabý ovocný parfum. Je síce pravda, že ovocné tony je veľmi cítiť ale pomerne silno. Mne tá vôňa neskutočne vonia, vydrží naozaj celý deň a špecifickosť danej vône jej podľa mňa dovoľuje nosiť ju v lete ako aj zime. Pre tie z Vás, ktoré zaujíma zloženie tak v základe je céder, pižmo a ambra, a k ostatným zložkám patrí magnólia, ruža a broskyňa.
Flakón je celkom jednoduchý akoby v tvare mašle, a okolo ,,hrdla“ flakónu je cyklámenovo – fialová mašlička. Ja som si kúpila tester (lebo bol lacnejší) a potešilo ma, že rozdiel bol len v krabičke, vrchnáčik voňavka mala.
Každopádne som veľmi spokojná, je to neokukaná silná vôňa, ktorá sa nepodobá na nič čo by som poznala. Okrem toho, že naozaj dlho vydrží má aj super cenu, čiže sa nemusím báť, že keď ju miniem, budem si na novú šetriť štvrť roka ako to bolo s Chloé. Na záver by som len napísala toľko, že niekedy je dobré zbaviť sa voňavkových predsudkov, a ovoňať aj také vône, o ktorých by ste nepovedali, že môžu byť naozaj podľa Vášho gusta.
A čo Vy? Máte nejakú vôňu s ktorou Vás spája nejaký silný zážitok?
Alebo nejaký parfum o ktorom  ste si mysleli, že nebude príliš dobrý ale potom Vás prekvapil? Veľmi sa teším na Vaše komentáre! 


Previous
Next Post »

11 komentárov

Pre písanie komentárov
25. septembra 2012, 6:10 delete

Tenhle parfém jsem taky mám :D K zásnubám jsem ho nedostala, ani zasnoubená nejsem... Ale to mi vůbec nevadí, protože ten parfém je super i bez těhle věcí :-)

Reply
avatar
25. septembra 2012, 10:09 delete

K tomuhle parfémku si vždycky chodím čuchnout když jsem v parfumerii. Voní božsky. Vždycky říkám, že až dopatlám tu svoji zásobu toaletek a parfémů, že ho koupím. Už to říkám rok...:-(

Reply
avatar
xoxopatty
AUTHOR
25. septembra 2012, 15:29 delete

Juuj teraz strašne rozmyšlam po nom :) Vyzera užasne :)

Reply
avatar
nina
AUTHOR
25. septembra 2012, 16:26 delete

jazmín milujem a túto som si objednala naslepo len na základe recenzií, ale som nadšená a sklamaná zároveň. nadšená som z vône, ktorú totálne milujem a je zatiaľ NAJ zo všetkých lanvinov, sklamaná som, lebo som si objednala iba 30 ml verziu :D

Reply
avatar
Armen
AUTHOR
26. septembra 2012, 9:57 delete

Ja som tento kupila maminke, obcas jej ho kradnem :D

Reply
avatar
26. septembra 2012, 20:24 delete

juuj iba 30? to chápem ten smútok :)

Reply
avatar
26. septembra 2012, 20:24 delete

určite odporúčam ovoňať :)

Reply
avatar
26. septembra 2012, 20:25 delete

no veď ja som sa skoro pol roka len odhodlávala ho ísť ovoňať:)

Reply
avatar
Monika
AUTHOR
27. septembra 2012, 18:44 delete

Nepoznám, ale vybehnem do parfumérky vyskúšať ;) Teším sa, som zvedavá, aká bude!

Reply
avatar
kesa
AUTHOR
28. októbra 2012, 22:51 delete

Toto je fakt neskutočne nádherná vôňa :)

Reply
avatar
lanvin
AUTHOR
31. júla 2014, 22:13 delete

lanvin je pecka.. mám od něj ráda i vůně :)

Reply
avatar