Mňam mňam pripravme sa na zimu
Môj momentálny favorit je jednoznačne telove mlieko kakaove maslo od Himalaye, ktoré používam už asi dva týždne a hrozím sa momentu keď sa minie. Toto chladné počasie vo mne vyvoláva potrebu obklopiť sa sladkými vecami - či už je to kozmetika alebo jedlo či nápoje. Neviem sa dočkať toho, kedy sa kaviarne zaplavia všakovakými horúcimi čokoládami a mne neostane nič iné ako testovať všetky lákavé príchute. Kým nastane toto obdobie môžem aspoň testovať všakovaké voňavé telové mliečka a písať Vám o nich.
Toto Himalaya telové mlieko má 200ml a používam ho každý druhý deň. Veľmi rýchlo sa vsakuje a má príjemnú konzistenciu. Nie je extrémne hutná ale ani riedka - veď to poznáte, taká akurát na dobré nanášanie. Vďaka olivovému oleji a oleju zo semien by mali mlieko pokožku regenerovať a vyživovať. To síce neviem, moja pokožka je zdravá, ale minimálne vyživuje moju myseľ nakoľko mi tou vôňou zlepšuje náladu.
Ja ho určite odporúčam, keby som mala na blogu hviezdičkový systém odmeňovania určite mu udelím plný počet. Inak ak máte priateľov/manželov čo sa radi krémujú a majú radi sladké vône dajte mu tento krémik určite ovoňať, pretože ja som spozorovala, že mi ho môj snúbenec akosi berie z poličky!

A čo Vy? Krémujete sa v zime častejšie? Máte radi čokoládové vône? Viete aj o nejakej inej značke okrem Himalaye, ktorá ponúka čokoládové krémiky? Dajte mi vedieť, veľmi ma to poteší!

Previous
Next Post »

1 komentárov:

Pre písanie komentárov
20. septembra 2012, 22:18 delete

cokoladove ma este balea, dermacol a kneipp :)

Reply
avatar