Olivová ziaja


Asi pred mesiacom som písala príspevok o drahej a lacnej kozmetike a veľa z Vás mi napísalo ako príklad lacnej a kvalitnej kozmetiky práve značku Ziaja. Ja osobne som mala od nej otestovaný krém na nohy, ktorý mi neuveriteľne vyhovoval a preto som sa popozerala po ďalších výrobkoch. Do oka mi padla olivová rada a najmä ich telové mlieko. Mám rada veľké balenia, lebo vydržia vždy viac čo je super, lebo nemusíte hneď kupovať ďalšie. 

Olivová vôňa mi skôr ako samotné olivy pripomína niečo príjemné čisté takže čo sa týka parfumácie nemusí mať nikdo strach. Mlieko má pomerne hustú konzistenciu čo je super vzhľadom na blížiacu sa jeseň a zimu, krásne zvláčni pokožku. Neviem, či to bolo tým, že som mala suchú kožu alebo je to také naozaj, že wow ale mlieko sa mi strašne rýchlo vpilo. Síce sa to nikde na obale nepíše, ale podľa mňa Vám pokožka vydrží hydratovaná okolo troch dní (t.j. treba ju krémovať každé tri dni), čo je vážne super. 


Je to ďalší Ziaja výrobok, ktorý ma naozaj veľmi milo prekvapil a utvrdil v tom, že v tejto kozmetike budem určite experimentovať ďalej. V niektorých diskusiách na internete som videla veľa super ohlasov na ich micelárnu vodu ako aj pomarančové sady. Ja osobne som tieto výrobky v Kauflande nezahliadla (možno boli vypredané), ale keďže by som ich chcela skúsiť aj ja, a možno to láka aj Vás, zistila som, že pomerne veľký sortiment ponúka stránka http://www.fortis-slovakia.com/ .

A čo Vy a Ziaja? Ktoré výrobky máte odskúšané a kde si ich kupujete?
Ďakujem za tipy!


Previous
Next Post »

8 komentárov

Pre písanie komentárov
stylish fox
AUTHOR
11. septembra 2012, 8:11 delete

Dakujem veľmi pekne za tu stránku!

Reply
avatar
Sezka
AUTHOR
11. septembra 2012, 10:18 delete

radu kozie mlieko. Z oliv som mala krem na ruky a bol vyborny

Reply
avatar
Anita
AUTHOR
11. septembra 2012, 13:44 delete

Ja počúvam na Ziaju zo všetkých strán len pozitívne ohlasy, ale ešte som nič nevyskúšala. Ani som nevedela, že ju predávajú v Kauflande. Ďakujem za info :-)

Reply
avatar
Lucinda
AUTHOR
11. septembra 2012, 15:34 delete

baby a kozie mlieko je v čom dobré?inak minule som zhliadla ziaju aj v hypernove,to kozie mlieko den/noc tam mali,aj kremy...

Reply
avatar
Tezz
AUTHOR
11. septembra 2012, 19:32 delete

Ahoj, na Ziaju nedám dopustit, používám jejich řadu z kozího mléka a potom tu s mořskými řasami...

Reply
avatar
11. septembra 2012, 19:57 delete

Som rada, že som pomohla:)

Reply
avatar
11. septembra 2012, 19:58 delete

Ja som si dnes kúpila aj krém na tvár kozie mlieko deň. Mal by byť na citlivú pokožku, ževraj je dobrý aj proti vplyvom prostredia :)

Reply
avatar