Himalaya radosť na zimu + prekvapko!

 Zima je vždy záťažovým testom pre celé moje telo a obzvlášť ruky. Pred pár týždňami som písala príspevok o tom, že hľadám nejaký dobrý krémik na ruky a ani nie dlho na to, som si objednala tento Nourishing Hand cream (tu: http://www.mojahimalaya.sk/product/32-vyzivujuci-krem-na-ruky ) zo stránky www.mojahimalaya.sk . Ide o nemastný vyživujúci krém na ruky, ktorý je super najmä na toto obdobie. Týmto obdobím myslím- obdobie, kedy je síce zima, ale nie je ešte pod nulou, že si musíte telo obaľovať (ak máte suchú pokožku) hrubými nánosmi vazelíny. Krémik má príjemné 50ml balenie, čiže je podľa mňa úplne ideálny nielen na doma, ale aj na nosenie do kabelky. Jeho vôňa je taká príjemná, čistá, čiže sa nemusíte báť, že by Vám prekážala.
 Čo sa jeho konzistencie týka, ako som spomenula už vyššie je to veľmi príjemný nemastný krém. Nanesiete ho na ruky a do 2 minútiek sa kompletne vpije a ruky sú krásne hydratované a jemné. Je to super pocit, keď ma snúbenec drží za ruku a cítim, že aj jemu sa páči aké ich mám jemné. Veľa krémov síce ruky hydratuje, ale nie sú po nich také jemné :) Veď vy viete čo myslím :)  Bude to asi jeho zložením, pretože krémik obsahuje slnečnicový, mandľový a olivový olej.
Aj keď sa mnoho vecí predáva v obchodných reťazcoch u tohto krémiky Vám dávam do povedomia, že ho nájdete len na danej internetovej stránke http://www.mojahimalaya.sk/ . To však ceľkom super vzhľadom na to, že mám pre Vás prekvapko - moji čitatelia môžu využiť super zľavu 15% na nákup výrobkov na mojahimalaya stránke pri zadaní kodu BIANCA . Návod na použitie kuponu je veľmi jednoduchý v procese objednávky v kroku ,,Doprava a platba" sa vpíše kod a dá sa ,,overiť kod" a zľava sa automaticky odpočíta!

Tak pekné nakupovanie a v komentároch by som bola rada keby ste mi dali vedieť či Vás zľava potešila a či ju využijete:)  
Previous
Next Post »

8 komentárov

Pre písanie komentárov
nina
AUTHOR
24. novembra 2012, 10:41 delete

silno nad tým uvažujem, hlavne nejaké výrobky proti čiernym bodkám. ach bianca, mám dilemu :D

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
24. novembra 2012, 11:21 delete

Dá sa kúpiť aj v sieti DM :-)

Reply
avatar
24. novembra 2012, 12:31 delete

aj tento krémik? vážne? lebo ja som ho hladala a nenasla:) dakujem!

Reply
avatar
24. novembra 2012, 12:33 delete

No to ti verim :) poviem ti tak - ich vyrobky s Neem na cierne bodky su totalne magafantasticka vec! prave mi dosiel aj cistiaci gel, tak poskusam a zrecenzujem. Ale zatial co som skusala tak maska a peeling Neem su naozaj skvele a zaberaju. Teraz je tam na moje meno 15% zlava, tak urcite daco vyskusaj :)

Reply
avatar
Ew*Edens
AUTHOR
24. novembra 2012, 14:23 delete

to je super! určite sa nato pozriem

Reply
avatar
24. novembra 2012, 17:56 delete

Nina, v eshope mame specialnu kategoriu - proti ciernym bodkam - http://www.mojahimalaya.sk/category/proti-ciernym-bodkam

Vsetky vyrobky v tejto kategorii ucinkuju proti ciernym bodkam.

Martin
www.mojahimalaya.sk

Reply
avatar
24. novembra 2012, 17:59 delete

Tento krem bol vyradeny z ponuky DM. Je ho sice dostat vo velmi obmedzenom pocte predajni DM, ide ale len o dopredaj skladu. Odporucame preto nakup cez eshop www.mojahimalaya.sk, aby ste sa zbytocne neprehnali.

Martin
www.mojahimalaya.sk

Reply
avatar
24. novembra 2012, 19:07 delete

Tak to já už teď mám pocit, že se musím pořádně promazat, že už fakt mrzne:-)

Reply
avatar