Darčeky pre kamarátkuTento víkend som sa úspešne vyhýbala učeniu sa aj tým, že som si pozerala veľa z Vašich blogov, čerpala inšpirácie na Vianoce a tešila sa s Vami z Vašej vianočnej nálady. Čo sa týka darčekov povedala by som je to pol na pol. Polovica z Vás už darčeky má a polovica ešte nie. Preto ma dnes napadlo dať Vám inšpirácie na darčeky pre kamarátku. Príspevky o typoch na darčeky sme začali ocinom a budem teda pokračovať kamarátkou. Tak dúfam, že sa Vám budú páčiť, a možno Vás aj inšpirovať !
Kupovať darček pre kamarátku je podľa mňa tá najľahšia úloha. Kamarátku poznáte super, viete čo má rada čo by ju potešilo. Nie je podľa mňa pri nej náročná ani cenová kalkulácia nakoľko pekné darčeky pre kamošku viete kúpiť už aj od 10 eúr, a možno dokonca aj menej. Baby vo všeobecnosti poteší kozmetika, a tak sa dá vlastne celkom ľahko a rýchlo zúžiť výber a bez nejakej väčšj námahy vybrať niečo pekné.


1, Prvým nápadom, ktorý ma hneď napadne je jednoznačne Tangle Teezer! Písala som o ňom rozsiahlejší článok asi pred mesiacom, takže nejako dopodrobna ho rozoberať nebudem, len dodám, že to, že je to super vec ma uistili aj Vaše blogy tento víkend, pretože fakt vážne si ho želá hádam každá tretia baba. Nie je to nejaká extra náročná investícia ale tá radosť z toho, keď ho kamoške dáte bude určite neprekonateľná. Vďaka pomerne veľkému výberu Tangle teezerov je jedno či je Vaša kamoška taký super dievčenský typ (môžete jej ho kúpiť ružový alebo kvetinkový) alebo napr. metalistka (lebo ho majú aj v čiernom). Bez ohľadu na štýl, ktorý uznáva česať sa musí každý!


2, U vláskov ešte chvíľu zostanem lebo super veľa pomerne lacných darčekov sa dá zaobstarať práve v tejto kategorii. Lacné masky na vlasy (napr. u blogeriek zbožňovaná Kallos Placenta – už ju musím konečne vyskúšať aj ja!), vyživujúce oleje na vlasy, alebo kvalitné laky, to všetko zaručene Vašu kamarátku poteší. Sú to veci, ktoré potrebuje každá baba, ale priznajme si, niekedy sme sami lenivé si ich zaobstarať a vždy sa nájde niečo ,,dôležitejšie“ čo nás zláka ku kúpe.3, Neviem, aký je Váš rozpočet na darčeky, ale pridávam ešte typy, ktoré sa pohybujú do ceny do 20 eúr a sú podľa mňa super. Jedným nápadom je nejaký lacný ale zato dobrý parfém. Tradične lacné má Salvatore Ferragamo, ktorý určite poteší ak má Vaša kamoška rada citrusové vôňe. Ak má rada pomerne silné a sladké vône určite zbehnite ovoňať Britney Spears, tá poteší nielen vôňou ale aj prekrásnymi baleniami. A ak má rada silné a pomerne ťažké vône tak lacné voňavky ponúka na mojom blogu pomerne často spomínaný Diesel. Samozrejme nápadov je nekonečné množstvo. Na tému darčeky pre kamarátku by som vedela asi napísať aj diplomovú prácu :) ale to by Vás už nebavilo čítať. Tak Vám môžem už len zaželať krásne nakupovanie a nakupujte hlavne s radosťou. Budete ju mať dvojakú – jednu pri nakupovaní a druhú pri tom, keď uvidíte Vašu kamošku super šťastnú.Tak sa mi priznajte! Aké darčeky ste nakúpili kamoškám? Alebo kúpiť idete?
Previous
Next Post »

13 komentárov

Pre písanie komentárov
Veronika
AUTHOR
12. decembra 2012, 11:26 delete

Pěkné tipy. :)
Já jsem se rozhodla kamarádkám letos dárek vyrobit. Dáváme si každý rok jen maličkosti, daleko důležitější pro nás je se sejít a v klidu si popovídat a sdělit všechny novinky. :)

Reply
avatar
Ew*Edens
AUTHOR
12. decembra 2012, 15:41 delete

ja kamarátkam väčšinou, skoro vždy, darujem nejakú tu foto v rámečku :))

Reply
avatar
CURLY-KATIE
AUTHOR
12. decembra 2012, 16:33 delete

taky budu brát jako největší dárek s kamarádkami, že se vůbec sejdeme a uděláme si čas. Jinak určitě dávám přednost nějakým maličkostem :-)

Reply
avatar
Nicole Em
AUTHOR
12. decembra 2012, 18:12 delete

Já mám pro mou kamarádku knížku :)

Reply
avatar
Proste Aďa
AUTHOR
12. decembra 2012, 20:43 delete

Tak to si fakt uhádla :) asi by som sa potešila každého darčeka čo si tu uviedla.A s Incanto shine sa teším už tretí rok pravidelne na vianoce keďže je to pre mňa top čo sa týka vôní

Reply
avatar
Ajvn
AUTHOR
12. decembra 2012, 22:22 delete

no ja teraz tiež rozmyšlam čo im kupiť ale moja peňaženka je prázdna tak asi skusim niečo vyrobiť :D alebo im dám fotku v peknom rámčeku

Reply
avatar
12. decembra 2012, 22:41 delete

...ja vždy vsadím na kozmetiku alebo na nejaký doplnok - šál, bižu a také malé potešenia :)

Reply
avatar
13. decembra 2012, 9:24 delete

Ja osobne mám tiež najradšej kupovanie bižutérie, ale tieto rady ponechávam ostatným blogerkám :)

Reply
avatar
13. decembra 2012, 9:25 delete

fotky sú super:) to je vždy poteší!

Reply
avatar
13. decembra 2012, 9:25 delete

jeeej tak to som rada:) A Incanto je úžasná vôňa! A ako dlho vydrží paráda!

Reply
avatar
13. decembra 2012, 9:26 delete

tak to si šikulka! Ja by som nevedela vyrobiť nič:(

Reply
avatar
Darčeky
AUTHOR
24. mája 2013, 21:49 delete

Ja osobne kozmetiku ako darček nepreferujem, nikdy sa netrafím do vkusu toho koho chcem obdarovať :)

Reply
avatar