Odľahčenie na sobotu :)Juuj o 9 dní budú Vianoce! Tešíte sa? Ja úplne neskutočne, ale ešte viac sa budem tešiť, v pondelok o 15:00 keď budem mať pokoj zo skúškami. To ešte len bude niečo. Dnes som sa rozhodla pre taký uvoľnenejší príspevok, žiadna siahodlhá kozmetická recenzia, skôr sa Vám dnes asi pochválim s jedným svojím nedávnym úlovkom a zistením.
Presne si pamätám ako v lete fungoval veľký ošiaľ v Čechách okolo českého zľavomatu/ slevomat a české baby si mali možnosť kúpiť neskutočne krásne Mel topánočky za super ceny. Ako ja som Vám vtedy závidela, si asi ani neviete predstaviť. Jedna ste ich mali červené, druhá biele, no proste nádhera – a tá cena (už si ju presne nepamätám, ale viem, že som hundrala mamine, že v Deichmanne za takú istú zoženiem obyčajné žabky na pol sezóny) bola úžasná! No našťastie už Vám závidieť nemusím. Lacné Mel síce nemám, ale zato Zľavomat pochopil, že krásne, značkové a lacnejšie veci máme radi aj my na Slovensku a preto s radosťou šírim do celého sveta, že aj my môžeme konečne nakupovať lacno a bez strachu na Zľavomate v sekcii móda&luxus.
 Výber je úplne super, len Vám dám dobrú radu – ak sa Vám jeden deň niečo páči, neotáľajte, je veľká pravdepodobnosť, že to tam čoskoro nebude. Každý má predsa rád super ceny a obzvlášť teraz pred Vianocami. Na stránke nájdete všetko – topánky, bundy, kabelky, šatky, šály, košele, svetre v dámskom ako aj pánskom variante. Neviem, ako sú na tom teraz ale včera som v robote obdivovala Lacoste krásne tričká, ktoré potešia nejedného pána.
 Ja som si objednala krásnu svetlo-ružovú kabelku značky Elle, ktorú si viem úplne predstaviť na jar k mojej svetlo-béžovej koženej bunde a či už nejakým jemným balerínkam, alebo kľudne aj béžovým lodičkám. Kabelka má červené futro, čo vyzerá veľmi pekne, je to zaujímavý kontrast oproti tej svetlej zvonka. Vonku je potlačená Elle nápisom, ale ten je veľmi jemný, vôbec neprekáža. Kabelka mi došla kuriérom, zabalená vo veľkej škatuli, tá bola ešte v sáčku. Vnútri bola kabelka zabalená v dvoch sáčkoch a rúčky ako aj všetky plechové časti boli zabalené v papieri. Naozaj super, nemusíte sa báť nijakého poškodenia. 


Ja sa osobne veľmi teším z môjho predvianočného darčeky a aj z toho, že konečne môžeme takto nakupovať aj my. Jediná nevýhoda je, že sortiment sa naozaj veľmi často obmieňa, čiže ak ste ako ja, tak budete na Zľavomate (http://www.zlavomat.sk/moda-a-luxus ) nalepené stále :) A čo Vy? Už ste si tak niekedy niečo kúpili? Páči sa Vám také nakupovanie? Páči sa Vám niečo na tej stránke?

Previous
Next Post »

11 komentárov

Pre písanie komentárov
LuLu
AUTHOR
15. decembra 2012, 12:12 delete

Ta kabelka je vážně moc pěkná, nějaká taková by se mi líbila do školy, takže díky za inspiraci :-))

Reply
avatar
15. decembra 2012, 12:35 delete

Kabelka je suprová, hend bych takovou brala :)
Na slevomatu já osobně nic, ale přítel mi tam zakoupil masáž a později i krátký víkend na Karlštejně, což bylo moc moc super ;) Takže zatím jen samá spokojenost.

Reply
avatar
Vanesa
AUTHOR
15. decembra 2012, 18:01 delete

ta kabelka je moc hezká :)

Reply
avatar
Ew*Edens
AUTHOR
15. decembra 2012, 20:03 delete

krásna kabelka! ;)

Reply
avatar
15. decembra 2012, 22:13 delete

Ten víkend musel byť super:) aj ja sa už odhodlávam nejaký vyskúšať :)

Reply
avatar
15. decembra 2012, 22:13 delete

Aj ja ju budem využívať do školy,pretože je super priestranná :)

Reply
avatar
Krolling-done
AUTHOR
16. decembra 2012, 10:07 delete

já se těším spíš na prázdniny a chvilku odpočinku než přímo na vánoce. :)

Reply
avatar
25. januára 2013, 15:00 delete

Hmmm kabelka by se mi hodila:o)) Pěkná!

Reply
avatar