SOS na pery

Mám strašne rada balzamy - ovocné, mentolové, bezvôňové, tvrdé, mastné :) V podstate hocijaké. Balzam musím mať vždy po ruke - doma, pri posteli, v robote a určite v kabelke. Vždy je to ako zákon schválnosti, že ak si balzam zabudnem (asi raz za 3 mesiace) nachádzam sa v nejakom suchom prostredí a z mojich pier sa do večera stane sušená slivka.  Túto zimu som objavila na stránke http://www.mojahimalaya.sk/  tento balzam Nourishing lip balm (http://www.mojahimalaya.sk/product/181-vyzivujuci-balzam-na-pery ), a za cenu 1,44 v podstate nebolo nad čím váhať.
 


Balzam má klasické, povedala by som Himalayovské balenie :) Jednoduché, vecné a pripomínajúce podľa mňa prírodnú kozmetiku - to bude asi tou bielo zelenou kombináciou. Balzam je po celom vysunutí pomerne veľký,čiže sa vôbec neobávam, že by sa mi tak skoro minul. Strašne dlho som rozmýšľala nad tým, čo mi pripomína tá vôňa - raz to bolo, že dačo mentolové, potom nejaké cukríky, dokonca ma napadla aj čokoláda - kým túto dilemu nevyriešil môj snúbenec a zaklincoval to jasným prirovnaním - vonia ako žuvačky Pedro! Čo je pre tých, čo ich nepoznajú naozaj super ovocná vôňa:) 

Balzam je absolútne priehľadný a aj keď na prvé namazanie:) môže pôsobiť tvrdo, na perách sa sám kĺže. Mne sa strašne osvedčil aj ako hydratačný podklad pod rúž, čo mi vyhovuje najmä v tejto zime, pretože nie všetky moje rúže sú valnej kvality.  Balzam zabraňuje vysúšaniu a dokáže si poradiť aj s naozaj popraskanými a vysušenými perami. Niekto by pomohol povedať, že je nevýhodou, že sa dá zohnať výhradne na stránke http://www.mojahimalaya.sk/ čo ja však momentálne vnímam len a len ako výhodu, pretože stále platí akcia na kod na moje meno - pri zadaní slova BIANCA dostanete 15% zľavu. Keďže však idú Vianoce nie je to jediná výhoda, s ktorou Himalaya prichádza - momentálne prebiehajú veľké zľavy od 10 - 50%, pri určitých sumách darčeky k nákupu či poštovné zdarma a zľavy sú kombinovateľné s BIANCA zľavou :)

Tak dúfam, že som Vás potešila minimálne ako mňa potešil tento balzam. Ak ste niekedy chceli vyskúšať niečo z Himalaye teraz je ten najlepší čas - lacnejšie to už nebude :)
A čo Vy? Používate balzamy? Ak áno, ktoré? Máte radi nejakú špecifickú vôňu?


Previous
Next Post »

8 komentárov

Pre písanie komentárov
10. decembra 2012, 11:13 delete

zaujimave stranky :)
http://she-is-the-1.blogspot.ch/

Reply
avatar
Ew*Edens
AUTHOR
10. decembra 2012, 13:25 delete

ja mám teraz obyč. od cienu a myslím žeby sa aj tomuto vyrovnal ;)

Reply
avatar
Cammie
AUTHOR
10. decembra 2012, 16:52 delete

Děkuju za doporučení. Popraskanými rty trpím každou zimu, takže se mi určitě bude hodit ;)

musliwithmilk.blogspot.com

Reply
avatar
10. decembra 2012, 22:49 delete

...jasnééé, balzam používam furt, ako si napísala, musím ho mať všade - doma, vposteli, v taške, v robote...;)

Reply
avatar
11. decembra 2012, 14:29 delete

som rada, že nie som jediná :)

Reply
avatar
11. decembra 2012, 14:30 delete

som rada že som poradila:)

Reply
avatar
Tereza
AUTHOR
11. decembra 2012, 20:30 delete

balzám vypadá skvěle!nějaký takový by se mi na zimu hodil

http://howimetfashion.blogspot.cz/

Reply
avatar