Čo si obliecť na svadbuDnes som super hyperaktívna a môžete čakať rovno dva príspevky! Už dlho sme tu nemali moju klasickú víkendovú rubriku čo nové u mňa a čo sa mi páči vo svete. Už veľmi dlho (aj rok) som v obchodoch obdivovala náhrdelník, ktorý vyzeral ako nevybíjaný obojok – proste určite viete, neviem ako sa to správne ,,štylisticky” volá ale je to taký ten veľký bižutériový plat na krk. Každopádne našla som, kúpila som, mám a nosím. Čoho som sa bála bolo, že rýchlo bude oxidovať – pot, voňavka a iné veci s ktorými môže prísť do styku, ale našťastie je stále rovnako krásny. Páči sa Vám? Inak je z http://www.maxnina.com/  , kde vyšiel určite lacnejšie ako u nás.Inak síce je to už neaktuálne ale kamarátka išla cez víkend na svadbu a nevedela čo si obliecť. Aj keď o tom nemá poňatia, ale jej dilemma rozbúrila debatu u mňa a rozmýšlala som, že ono vážne nie je úplne ľahké vybrať si šaty – či už ako družička, nevesta, mama nevesty alebo len ako návšteva na svadbe. Keďže je teraz pomerne rušné obdobie svadieb napadlo ma inšpirovať sa a pohľadať čo by sa mi páčilo:

Začneme pochopiteľne nevestou, tu si môžem posnívať. Pre niekoho pochopiteľne gýč storočia, pre mňa proste rozprávka! Mama nevesty by mala byť rovnako krásna! Aj keď sa hovorí, že je to deň nevesty, už som počula aj také, že je to vlastne deň mami nevesty- lebo keď sa žena vydáva je nervozna a svadbu si moc neužije, tak si ju užije až druhý krát keď vydáva svoju dcéru/syna

Pozdávajú sa mi skôr krátke šaty a tie sú super, krásna farba na staršiu ženu, elegantné 


A treťou kategoriou sú bežný svadobný hostia. Nie družučka, proste známy, kamaráti. Tí by podľa mňa mali ísť pekne oblečený tiež ale možno nie až tak upnuto. V takýchto šatách zažiari každá žena, bude vyzerať krásne, ale nezoberie pohľady neveste.


Dúfam, že sa Vám dnešný príspevok páčil a že si užívate super víkend! Čo poviete na môj výber? Páči sa Vám?
Previous
Next Post »

11 komentárov

Pre písanie komentárov
5. mája 2013, 12:18 delete

tie posledné šatičky sú brutálne krásne :)
pekný článok !

Reply
avatar
Nicole Em
AUTHOR
5. mája 2013, 12:20 delete

Krásný náhrdelník :)

Reply
avatar
Dominica
AUTHOR
5. mája 2013, 12:42 delete

Dobrý výber :) Tie posledné šaty sú fakt krásne :)

Reply
avatar
Witch_Izabel
AUTHOR
5. mája 2013, 13:38 delete

dokonalý náhrdelník :) normálne som začala rozmýšľať že si ho tiež objednám :D

Reply
avatar
5. mája 2013, 17:37 delete

určite:) je krásny a super ľahko sa kombinuje :)

Reply
avatar
5. mája 2013, 17:37 delete

Ďakujem a súhlasím sú nádherné!

Reply
avatar
5. mája 2013, 17:38 delete

Ďakujem, som rada, že sa páči :)

Reply
avatar
6. mája 2013, 11:09 delete

Tiež idem o mesiac na svadbu a absolútne netuším, čo si ešte oblečiem

Reply
avatar