Dávky čokolády od Himalaye
Himalayu sme tu už riadne dlho nemali a nie preto, že by som ju prestala mať rada, ale preto, že stále používam to isté. Už mi je trochu blbé neustále opakovať moju neutíchajúcu lásku k Neem maske a peelingu ale nedalo mi nespomenúť túto dvojku aspoň takto. Každopádne, dnes Vám môžem opäť ukázať jeden môj úlovok, ktorým je hydratujúci balzam na pery s kakaovým maslom.

Od Himalaye som už jeden balzam na pery mala ( vyživujúci), ale ten uvidíte v najbližšom príspevku o spotrebovaných výrobkoch. Každopádne predošlí vyživujúci balzam sa mi osvedčil natoľko, že som sa rozhodla rovno si zaobstarať ďalší. Moja dilema akurát bola, či opäť ten vyživujúci (lebo bol super a krásne voňal) alebo skúsiť niečo nové. Ako správna beauty blogerka som to teda riskla a zobrala ten čokoládový, že aspoň bude mať zmenu. Čo sa samotného balzamu týka, je to klasický balzam, ktorý slúži na hydratáciu pier a ochranu pred popraskaním.
Ja osobne mám doma asi 3 balzamy na pery, ktoré mám položené na okraji poličky pri dverách a vždy keď idem z domu si jeden hodím do kabelky. Pre mňa je deň bez balzamu asi ako deň bez pitnej vody a ak by som balzam nemala zo sebou v kabelke dôjdem večer domov s takými zúboženými perami, že ich budem dávať dokopy asi týždeň. Z duše neznášam, ak si balzam zabudnem pretože si potom musím kupovať nový (čo je pri počte mojich balzamov absolútna zbytočnosť). Určite viac preferujem takéto vysúvacie balzamy ako je tento, ale ak je balzam fakt, že super až tak mi nevadí ani keď sa naberá prstom. 

Tento kakaový balzam vonia naozaj veľmi pekne, podľa mňa ako čokoládová zmrzlina. Je pomerne tvrdý, ale nie je problém naniesť ho na pery. Na pery sa nanesie rozumné množstvo a balzam si nepotrebujete často aplikovať znova.  Ja ho používam možno 2-3x za deň. Inak vydrží pri používaní asi 3x za týždeň pol až ¾ roka. Jeho cena je okolo 1,8 ale videla som ho aj v akcii. Záleží od toho kde ho kupujete či na Himalaya stránke http://www.mojahimalaya.sk/ alebo napríklad v drogérii Teta ( Retro BA), kde bývajú super akcie. 

Super kvalitný balzam, ktorý je v pomere cena/ kvalita super kúpou. Je úplne jedno, či si kúpite tento kakaový alebo hydratačný, lebo oba sú rovnako super záleží len od toho, akú vôňu preferujete.

A čo Vy? Aký balzam na pery používate? Kupujete si ich náhodne keď máte zrovna suché pery a nemáte nič pri sebe alebo keď sa Vám nejaký páči? 
Previous
Next Post »

26 komentárov

Pre písanie komentárov
Lucy Enne
AUTHOR
23. augusta 2013, 7:25 delete

To vypadá vážně dobře, akorát moc čokoládu nepreferuji jako kosmetiku, ale kdo ví :)

Balzámů mám hodně, protože vždycky když se mi nějaký líbí tak ho koupím a nezajímá mně, že jich mám doma dalších 5 a že nemám šanci to spotřebovat ;D.

Reply
avatar
FairyChain
AUTHOR
23. augusta 2013, 7:56 delete

Himalayu zbožňuji, hlavně peeling, nebo masku, ale tohle jsem u nás ještě neviděla! :)

Reply
avatar
Susanne
AUTHOR
23. augusta 2013, 8:44 delete

Miluju čokoládu a když na to přijde, tak ji bez žádného zveličování jím po půlkilech, ale k čokoládové vůni čehokoliv mám odpor :D I nad ''slavným'' makronkovým sprchovým gelem od Baley jsem jen pokrčila nos.

A k balzámu na rty - momentálně používám jeden s vanilkovou vůní, nějaký firemní, který jsem vyhrála na plese v tombole :D

Reply
avatar
23. augusta 2013, 9:24 delete

No my baby podľa mňa neriešime pri kozmetike, že ju nemáme šancu minúť :D

Reply
avatar
23. augusta 2013, 9:25 delete

No ja by som o maske a peelingu mohla písať aj básne :) balzamy zvyčajne bývajú dosť zašité, treba sa po nich lepšie pozrieť :)

Reply
avatar
23. augusta 2013, 9:26 delete

Vážne ti ten Baleácky nevoňal? Och mne strašne :)) Inak vyhrať v tombole kozmetiku to potešilo, že ? :)

Reply
avatar
23. augusta 2013, 9:35 delete

Asi zájdem do Tety :D ja mám momentálne teraz 4. Dve vajíčka z Orifame (čerešnový a karameloý) potom mám obyčajný z DM s UV filtrom a potom mám od Miss Sporty Mr. Balm. Ale nemám rada keď to musím naberať prstom a ten balzam mám aj za nechtom :/

Reply
avatar
23. augusta 2013, 9:45 delete

No toto je nevýhoda, ja ho vždy naberám akoby nechtom ale zvrchu potom sa to dá :) Ja som čerešňové vajíčko prepásla, to ma doteraz štve!

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
23. augusta 2013, 11:21 delete

Hezký článek :) poslední dobou mám hrozně suchou pusu a ne a ne se jí zbavit tak třeba po odhodlání si zajdu pro tento :D vypadá supr! :)

http://nikol-kach.blogspot.cz/

Reply
avatar
23. augusta 2013, 11:33 delete

nielen vyzerá ale aj super je :)

Reply
avatar
Lia Crystal
AUTHOR
23. augusta 2013, 12:27 delete

Ja som na tom rovnako so suchými perami. Väčšinou používam "vazelínu" alebo ako sa to volá od Oriflameu. Vyzerá to ako vajce. :D

Reply
avatar
23. augusta 2013, 12:32 delete

hojivý zázrak :)) a ten je super :)

Reply
avatar
Nyny M
AUTHOR
23. augusta 2013, 21:12 delete

:) ooo mám ráda kosmetiku s příchutí :P ♥ a čokoláda, no těžké odolat...

Reply
avatar
Elle Pomsar
AUTHOR
23. augusta 2013, 21:13 delete

Vyzera super, akurat ja mam doma snad milion balzamov, takze som si zakazala kupovat dalsie, kym aspon niektore nespotrebujem. ;)

Reply
avatar
Clair Walf
AUTHOR
23. augusta 2013, 21:51 delete

Miluju balzámy s čokoládovou a kakaovou příchutí :)

http://clairw.blogspot.cz/

Reply
avatar
24. augusta 2013, 10:25 delete

aj pre mňa je čokoláde vždy tažko odolať :)

Reply
avatar
24. augusta 2013, 10:25 delete

To poznám :) tak keď sa ti nejaký minie máš aspoň tip na ďalší :)

Reply
avatar
24. augusta 2013, 10:25 delete

Aj ja :) aj telové mlieka a sprcháče :) škoda, že nie je aj nejaká čokoládová voňavka :))

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
24. augusta 2013, 11:32 delete

I don't have this bals ;) I have Carmex ;)

I follow you beautiful blog. I hope you will follow me back and I will wait for you in my blog www.gabusiek.blogspot.com

Reply
avatar
Mirabelle
AUTHOR
24. augusta 2013, 16:05 delete

Na tuhle značku jsem slyšela samou chválu, ale nikdy jsem od nich nic nezkusila :) Ale čokoládový balzám, mm to zní skvěle, miluji čokoládu :D :)

Reply
avatar
Mia
AUTHOR
24. augusta 2013, 18:34 delete

kakaové maslo je proste topkaa :)

Reply
avatar
26. augusta 2013, 12:03 delete

I havent tried Carmex yet :(

Reply
avatar
26. augusta 2013, 12:03 delete

Ja som mala od Himalaye už pomerne veľa vecí a ešte ani raz sa mi nestalo, že by som bola nespokojná!

Reply
avatar