Printic - novodobá pohľadnica


Veľmi som sa potešila, keď som dostala ponuku vyskúšať Printic, pretože som jednak o tejto aplikácii nikdy nepočula a jednak mám veľmi rada fotky. Nepoznám nikoho iného z môjho okolia, kto by si okrem mňa dával vyvolávať fotky, ale ja na vyvolané fotky proste nedám dopustiť. Vždy si fotky dávam vyvolávať do týždňa kým dôjdem z dovolenky, aby som potom každého mohla otravovať a ukazovať čo všetko som videla a jedla (áno áno patrím k tým ľuďom čo sa fotia s každým dobrým jedlom:). Každopádne ak ste na tom tak ako ja a nesledujete každú novú aplikáciu, ktorá vyjde predstavím vám Printic. 

Printic je aplikácia na smartfony, ktorú si stiahnete zdarma a potom ju môžete ľahko využívať. Ide proste o to, že sa odfotíte mobilom a danú fotku potom môžete hocikomu!!! hocikde!! na svete poslať a fotka mu dôjde v tejto peknej obálke do 3-5 dní. Určite Printic nemôžete chápať ako vyvolávanie fotiek, nie! Skôr to berte ako peknú možnosť poslať niekomu darček, ktorý absolútne nečaká a nesmierne poteší. 

Príklad - predstavte si, že ste na dovolenke v Paríži - odfotíte sa pod Eiffelovkou a tú fotku môžete rovno poslať vašej kamoške, mamine hocikomu pričom jej dôjde skôr ako sa vrátite (takže to daná osoba nebude vôbec čakať) a zaplatíte za 1 fotku s poslaním okolo 1 eura. Je to lacnejšie ako pohľadnica, je to štýlové, pekné a personalizované.


Čo sa samotnej aplikácie týka je naozaj veľmi jednoduchá, fotky si môžete orezať či dodať k nim nejaký text. Mne osobne na mojom mobile ani tablete nešla veľmi dobre (neviem prečo), tak som si fotky dala poslať zo snúbencovho a tam to išlo jedna radosť. Inak aplikácia je aj celkom rýchla, celé poslanie, odfotenie a objednanie trvá do 3minút.
Čo na to poviete? Využili by ste to? Páči sa Vám to?
Previous
Next Post »

9 komentárov

Pre písanie komentárov
Anett
AUTHOR
9. novembra 2013, 19:24 delete

mne sa to veľmi páči, tiež som mala možnosť aplikáciu skúsiť :-)

Reply
avatar
9. novembra 2013, 20:46 delete

ja som o tejto aplikácii čítala, že si môžeš vyvolať pre seba, ale že poslať niekomu..to som nevedela dobrý nápad ako si napísala :) A ja som jedna z tých, ktorá vyvoláva fotky a dokonca fotí ešte ja na lomo (film) :D niečo mám ja na blogu ;)
Tati

Reply
avatar
9. novembra 2013, 21:20 delete

Mne sa strašne páčia Lomo foťáky, tie sú naozaj štýlové a tie fotky sú super!

Reply
avatar
10. novembra 2013, 10:49 delete

Printic je skvelá aplikácia. Taktiež som od nej mala možnosť skúsiť si objednať :)

Reply
avatar
addell
AUTHOR
10. novembra 2013, 11:20 delete

Je to docela chytrý a promyšlený, ale asi bych to nevyužila :D Nevím proč, ale jsem radši pro tu klasiku..nerada zkouším tady ty moderní věci..Ne že bych ale byla nějaká zastaralá, to ne ! :D

Reply
avatar
10. novembra 2013, 11:39 delete

Ja mám tiež rada klasicku ale bohužiaľ sa mi asi v 50% prípadoch kedy som posielala zo zahraničia pohľadnicu stalo, že nikdy nedošla..Kamarátom by som poslala fotku a babkám pohľadnicu :)

Reply
avatar
10. novembra 2013, 15:21 delete

Je to super :) Už jsem si také objednala pár foteček :)

Reply
avatar