Srdiečko, štvorec a konár

Po dlhej dobe mi opäť došla zásielka z Rings&Tings a dnes Vám v krátkosti ukážem čo v nej bolo. Kým minulý týždeň som Vám v podstate ukázala pomerne honosné náhrdelníky veci z Rings&Tings sú skôr veľmi jednoduché, skôr outfit dolaďujú ako vytvárajú. Paradoxne ako som sa odhodlávala k nafoteniu vecí mala som ich asi týždeň na stole a každý deň som si dala niečo z tých troch vecí. Sú to jednoducho praktické maličkosti hodiace sa na každý deň.

Najväčšiu radosť mi urobil náhrdelník, ktorý mi najprv pripomínal kosť, potom konár a teraz už vlastne ani neviem. Každopádne je to jednoduchý zlatý náhrdelník hodiaci sa k 95% oblečenia. Má nastavovateľnú veľkosť a je celkom ľahký. Čo myslíte, čo to je?Druhou vecou bol zlatistý prstienok so srdiečkom prepichnutý šípom. Kým mám ešte dvadsať môžem si také veci dovoliť a keď budem mať blog aj o 6 rokov budem mať pre Vás viac darčekov do giveaway :) Je naozaj veľmi pekný, jemný a čo je hlavné - nezavadzia pod rukavicami.


Tretí prsteň je pomerne atypický je to vlastne čierny plastový štvorec. Tento kúsok sa páči najviac môjmu snúbencovi. Mne najprv prišiel ťažšie laditelný ale pravda je taká, že je to úplne jednoduché - tým, že je čierny hodí sa ku všetkému a ten štvorcový tvar vôbec neprekáža. 

A čo Vy? Máte radi menšie šperky či väčšie? Páčia sa Vám tieto? Nosili by ste ich?


Previous
Next Post »

15 komentárov

Pre písanie komentárov
3. decembra 2013, 15:25 delete

U mě hlavně záleží na outfitu, ale přednost dávám hlavně výraznějším šperkům.
Jinak první náhrdelník bude super vypadat k límečku u košile! :)

http://shades-of-silvie.blogspot.cz/

Reply
avatar
Pampeliska
AUTHOR
3. decembra 2013, 17:17 delete

U mňa skôr jemnejšie veci. Ten srdiečkový prsteň sa mi páči :)

Reply
avatar
Foxy Green
AUTHOR
3. decembra 2013, 17:57 delete

krásne :)

http://byfoxygreen.blogspot.com/

Reply
avatar
Roumí iXiX
AUTHOR
3. decembra 2013, 18:39 delete

prsten zo srdiečkom je krasny ten by som nosila a ten nahrdelnik tiež nemusi ukazať zle :)

Reply
avatar
Muffin
AUTHOR
3. decembra 2013, 18:53 delete

Pekné. :) Najviac ma oslovil prsteň so srdiečkom.

Reply
avatar
Paula P.
AUTHOR
3. decembra 2013, 20:01 delete

Mám úplne rovnaký prsteň (ten s tým srdiečkom) :-)

Visit Papi Lapi Blog

Reply
avatar
4. decembra 2013, 9:07 delete

vážne? a super je, že?:)

Reply
avatar
4. decembra 2013, 9:07 delete

Ďakujem :) ten nosím najčastejšie :)

Reply
avatar
4. decembra 2013, 9:07 delete

ten sa tiež veľmi ľahko ladí, ide takmer ku všetkému!

Reply
avatar
4. decembra 2013, 9:08 delete

Ja raz tak, raz tak :) podľa nálady :)

Reply
avatar
4. decembra 2013, 9:09 delete

Určite všetko záleží na outfite, aj keď musím sa priznať, že ak mám niekedy nový nejaký krásny statement náhrdelník, kľudne si outfit dotvorím k nemu!

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
4. decembra 2013, 11:02 delete

Tak buď mám chlapský vkus nebo jsem divná, ale asi jako jediné se mi tu nejvíc líbí ten čtverec (osobně bych si pořídila něco stylu takového prstenu z chirurgické oceli v kombinaci právě s černou, ten plast na můj vkus přece jen působí trochu levně). :-) Ale je pravda, že trochu hůř kombinovatelný mi připadá, přece jen to není takový ten na první dobrou holčičkovsky něžný nebo dámsky elegantní šperk. Ale k pánskému stylu jak dělaný. Košile, černé kalhoty, klobouk, vražedně vysoké podpatky a tenhle prsten a wow. :-)

Reply
avatar
5. decembra 2013, 10:53 delete

ten štvorec je super :) neviem, ci by nebol v chirurgickej oceli moc ťažký, ale každopádne určite by vyzeral štýlovo :)) ten nosím teraz dosť často tiež, pretože tiež nezavadzia pod rukavicami :))

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
5. decembra 2013, 19:19 delete

Nooo, jiný slušný materiál na prstýnky mě totiž nenapadá: zlato i stříbro coby ušlechtilé kovy jsou moc měkké a na prstýncích se rády deformují. Já bych volila ocel a je fakt, že by to šlo kombinovat, s černou, s růžovým zlatem a klidně by to mohlo být pak i verze pro něj a pro ni. Proč ne, snubák s růžovým zlatem její a s černým zdobením klidně jeho. :-)

Reply
avatar