Aké parfémy sa oplatí kupovať v internetových výpredajoch

Aj keď som dostala kozmetiky na Vianoce až až výpredaje ma samozrejme nenechávajú chladnou. Kedysi to bolo tak, že po Vianociach sa oplatilo najmä oblečenie, a všetci sme sa tešili až skončia sviatky a budeme môcť nabehnúť s peniazmi od Ježiška do nákupných centier.
Teraz je tých výpredajov ešte viac a v obchodných centrách len začínajú. Tie najlepšie zľavy sú podľa mňa na nete, či už nejakom slovenskom alebo zahraničnom. Tieto výpredaje majú ešte jednu výhodu navyše - nemusíte sa hrabať v preplnených obchodoch, medzi rozbabranými vecami a cítiť na chrbte pohľady otrávených predavačiek. Momentálne si síce neplánujem kúpiť žiadne parfémy, ale za pozeranie sa nič neplatí a možno niečím inšpirujem Vás.


Na veľa blogoch som videla, že ste na Vianoce podostávali Guess Girl voňavku. Ja osobne nemám žiadne skúsenosti s Guess parfémami aj keď viem, že sú veľmi obľúbené. Konkrétne táto je teda okrem toho, že hovoríte, že neskutočne voňavá aj za super cenu! 50ml sa pohybuje okolo 12 eúr, čo je podľa mňa super cena za super voňavku!
Tester Bvlgari Jasmin Noir Mon sa pohybuje okolo ceny 25 eúr, pričom ide o veľkosť 75ml. Na to, že Bvlgari nie je nejaká obyčajná drogériová voňavka je to podľa mňa neskutočná cena, už len kvôli ktorej sa daný parfém určite oplatí ísť ovoňať. Na mne osobne síce Bvlgari parfémy moc nevydržia, ale poznám z okolia veľa žien, na ktorých voňajú tak silno, až ma hlava bolí.A na záver moja srdcovka, Light Blue. Túto vôňu používam s prestávkami už asi 8 rokov a je to jedna z najkrajších vôní aké sú. Viem, že som to písala už viackrát, ale keď prišla na Slovensko zrazu bola všade strašne lacná  a mala ju každá druhá žena. Potom prišlo zrazu také obdobie, že išla dosť hore a nemal ju skoro nikto (vtedy som ju zase dostala juchuu) a teraz som ju videla po dlhej dobe zase v akcii, 100ml tester za 39 eúr. Možno, že viete, že je niekde lacnejšia (ak áno šup s tipom do komentárov), ale to je podľa mňa, ako sledujem jej ceny veľmi dobrá cena. 


 A čo Vy? Plánujete si nakúpiť po Vianociach? Ak áno, čo?
Previous
Next Post »

16 komentárov

Pre písanie komentárov
12. januára 2014, 4:40 delete

Light Blue je taká klasika :) momentálne mám hojné množstvo kozmetiky a vôní tak peniaze od Ježiška idem investovať ujovi Martinusovi na nákup nejakých tých knižiek :)

Reply
avatar
Iva O
AUTHOR
12. januára 2014, 8:00 delete

Já plánuji asi už milion let nákup Burberry body. Koukala jsem na ni v marionnaud a tam stejná velikost byla za 3000 oproti 1000 na internetu, takže pro mě docela šok :)

Reply
avatar
12. januára 2014, 10:22 delete

Zatím neplánuji koupit nic a taky se nákupním centrům vyhýbám, ale beztak neodolám :)

Reply
avatar
12. januára 2014, 12:14 delete

Light Blue som dostala od mojej sesternice, teda pôvodne ju dostala ona, ale nejako jej nevoňala, tak som ju zdedila. Už velmi dlho chcem kúpiť voňaku od Moschino Glamour alebo by som si znova rada zaobstarala prvú vôňu od Kate Moss, ale tieto staršie voňavky už v Skalickom Maxe nepredávajú, majú tam len novinky (čo je síce dobré ale aj docela trapas). Už som aj ja kukala po internetových obchodoch, ale v prvom rade musím kúpiť nejaké zimné topánočky bo sa mi tie moje chcú rozpadnúť, chúďatá :D

Reply
avatar
Lucy Short
AUTHOR
12. januára 2014, 13:41 delete

Light blue je fakt klasika a na léto báječná, ale parfémů mám teď taky zásobu (nebo zásobu, vždy mívám tak dva).

Laková Give zde!

Reply
avatar
Zuzanka
AUTHOR
12. januára 2014, 18:29 delete

Light blue je úžasná vôňa, jedna z tých, po ktorých už veľmi dlho túžim :)

Reply
avatar
Lucie
AUTHOR
12. januára 2014, 21:28 delete

Guess Girl mě dost láká a ta Bvlgari vypadá taky zajímavě. Light Blue ale nemůžu pár let ani cítit, používala jsem ji před asi pěti lety a hrozně se mi zprotivila :(

http://estrella-2012.blogspot.cz/2014/01/muj-prvni-missha-box.html

Reply
avatar
12. januára 2014, 22:33 delete

Presne pred piatimi rokmi bol ten veľký boom a podľa mňa sa bohužiaľ vtedy sprotivila veľa ľuďom :(

Reply
avatar
12. januára 2014, 22:33 delete

A jedna z tých, ktoré sa veľmi oplatia, pretože voňajú nielen neskutočne krásne ale aj dlho :)

Reply
avatar
12. januára 2014, 22:34 delete

Súhlasím, je to letná vôňa aj keď sa musím priznať, že som si ju dala na seba párkrát aj teraz v zime, z takej nostalgie :) nech už príde leto :)

Reply
avatar
12. januára 2014, 22:37 delete

Och to je dobré dedenie :) mne sa tak prvýkrát podarilo dostať sa ku Chloé, teta ju dostala ako darček a straašne jej smrdela a to som bola šťastná ako blcha :) Moshino Glamour vonia veľmi pekne, na mne síce asi len takú hodinu :) ale pekne! Od Kate Moss som nič ešte nevoňala, vidím, že mám medzery :) Kamenné obchody často rušia staršie vône, u nás som napríklad spozorovala, že je celkom problém zohnať Britney parfémy a tie podľa mňa voňajú krásne aj sa super kupujú.Ale obchody sa asi rozhodli, že už stačilo a už sa nepredávajú :( Inak čo sa týka topánok v Humanicu a Rene majú teraz pekné zľavy a super výber určite tam zbehni :)

Reply
avatar
12. januára 2014, 22:37 delete

Aj ja sa snažím vyhýbať, ale keď je hnusné počasie človeka ešte viac láka ísť tam :)

Reply
avatar
12. januára 2014, 22:38 delete

Ano Marionnad vie niekedy dobre zadeliť cenu :) aspoň vieš, kde kupovať :) Inak je to prekrásna vôňa aj obal aj vôňa!

Reply
avatar
12. januára 2014, 22:39 delete

To je dobrá investícia! Ja sa priznám, že posledné roky z kníh investujem veľa do cestopisov nakoľko rozvíjam svoje cestovateľské chúťky a to sú z nejakých dôvodov dosť drahé knihy tak sa z nich teším aspoň na sviatky :) Inak som prepadla Kindlu, takže investujem tam :)

Reply
avatar
13. januára 2014, 5:41 delete

Mohla by si spraviť takú recenziu/zhrnutie na Kindle :) mňa by si veľmi tým potešila a verím že aj iných :)

Reply
avatar
27. januára 2014, 10:01 delete

Fakt? jeej to určite urobím ja svoj Kindle zbožňujem :)

Reply
avatar