Bielenda, repete prosím!
Pred pár mesiacmi som nemala večer čo robiť (seriály sa minuli a učiť sa mi vážne nechcelo) a napadlo ma, že si spravím taký hýčkací večer. Urobila som si nanovo manikúru, spravila som si zábal na ruky..a ubehla asi pol hodina. Rozmýšľala som, čo ďalej s načatým večerom a ako som si začala triediť kozmetiku vypadla na mňa Bielenda maska Čierna oliva s peelingom a hneď som vedela, že, čím strávim ďalšiu pol hodinu. Za iných okolností by som si peeling robila nasledujúci deň, tak som trochu porušila moje zaužívané kroky a urobila som si ho ten večer.
Od Bieledy som mala doposiaľ jednu jednorázovú masku s Karoténom a tá bola výborná. Dala som si ju po lete, aby som pleti doplnila jas a naozaj zabrala. Táto jednorázovka však bola o niečom inom. Čierna oliva sa opäť skladá z dvoch častí – prvá časť je peeling a druhá je maska. Maska je určená pre suchú pleť, ktorú premasťuje a navracia jej zdravý vzhľad. Okrem toho pokožku regeneruje a spomaľuje prejavy starnutia.Začala som teda krokom 1 peeling. Brala som to tak, že urobím si peeling, osprchujem sa a dám si masku. Peeling mal podobnú konzistenciu ako identickú vôňu ako telový peeling Čierna oliva. Bol to pomerne dosť hrubozrnný peeling, čo mi teraz v zime nevadilo, ale v lete by ho moja pleť asi nezniesla. Priznám sa, že keď si robím peeling robím si najprv pleťový, pričom trochu zavadím o krk a dekolt a potom si robím telový pričom zase trochu zavadím o krk a dekolt. Tento peeling je vyslovene určený na pleť, krk a dekolt a máte ho masírovať do pokožky dve minúty. Vyslovene som si dala tu námahu, že som sa postavila pred zrkadlo, mrkla na hodinky a pekne som si dve minúty masírovala pokožku krku, tváre a dekoltu. Bolo to neskutočne príjemné a určite efektívnejšie ako keď krk a dekolt len odfláknem v sprche. Peelingu bolo naozaj dostatok, bohate na všetky tri partie. Príjemnému zážitku napomáhala aj vôňa (stále mi to pripomína kiwi), ktorá mi teraz, keď som mala peeling pri nose prišla ešte vyslovene krajšia.Následne som sa rýchlo osprchovala a prešla na druhú časť – masku. Na tú som sa veľmi tešila, pretože pleť ma po peelingu trochu pla. Masku som si vytlačila na ruky (opäť bolo jej veľmi veľmi veľa) a naniesla na tvár. A teraz, že wow! Neviem Vám popísať ten pocit, ale aj teraz mesiace potom, čo som masku spotrebovala si spomínam na ten pocit, ako som si tú masku dávala na tvár. Maska mierne chladila a ako ste si ju nanášali na pleť je to akoby ste si dávali na tvár nejaký zábal, ktorý Vám robil neskutočne dobre. Toto znie vážne divne – ale akoby Vás tá maska hladila. Masku som si nanášala v hrubej vrstve (lebo jej bolo fakt veľa) na tvár, krk a dekolt. A ten pocit! Akoby si zrazu pleť vydýchla, nič ju neplo, neštípalo, akoby mohla oddychovať. Presne taký pocit som mala keď som išla ku kozmetičke a v závere mi naniesla masku. Proste bolo cítiť, že pleť sa naozaj regeneruje. Maska voňala tiež ako kiwi, čo bolo opäť (ak máte radi kiwi) veľmi príjemné. Na krku a dekolte sa mi vpila do 10 minút ale tvár som mala mierne mastnú. Čo som aj predpokladala a išla som spať, takže to bola hĺbková kúra.

Ak máte suchú pleť a budete si niečo objednávať zo stránky www.bielenda.sk určite si tam prihoďte aj túto masku (cena 1,5 e). Odporúčam použiť ju keď idete spať, aby Vám neprekážala mastná pokožka a mohli ste nechať masku v noci naozaj pracovať. Ja som úplne nadšená a brala by som aj obe časti vo veľkých baleniach!
A čo Vy? Poznáte  ten pocit, keď cítite, že dávate pokožke, čo potrebuje?
Previous
Next Post »

6 komentárov

Pre písanie komentárov
20. marca 2014, 6:36 delete

Všechno jsi to krásně popsala :))) taky bych chtěla takový pocit zažít :)

Reply
avatar
20. marca 2014, 7:00 delete

doteraz na to fakt, že spomínam :))

Reply
avatar
20. marca 2014, 9:29 delete

Milujem taketo zenske veceri :) ja zas vidim na mojej pleti ze v poslednej dobe pijem malo tekutin, musim to napravit...toto duo vyzera velmi dobre :) aj ked na moju mastnu pokozku asi moc nie vhodne...

Reply
avatar
20. marca 2014, 16:41 delete

Maska vypadá úžasně. :)

Reply
avatar
24. marca 2014, 9:30 delete

Na mastnú nie :D to by si bola potom ráno vhodná na odber na robenie hranoliek :D

Reply
avatar
24. marca 2014, 9:30 delete

Je fakt super! a ten pocit potom je proste že wooow!

Reply
avatar