Prírodné týždeň: veci, ktoré nemám ale lákajú ma

Tak ako aj v lacnom týždni aj v prírodnom Vám predstavím zopár produktov, ktoré nemám ale lákajú ma. Kozmetika je ako čierna diera, myslíte si, že máte všetko ale potom zrazu nemáte čo pol hodinu robiť a na internete nájdete toľko dobrých vecí, že ak by ste si kúpili všetko Vaša výplata je hneď preč. Pričom prírodná kozmetika je kapitola sama o sebe. Akoby som každý týždeň našla nové značky, nové výrobky a nikdy neviete, ktorý je lepší alebo kvalitnejší. Je to proste večné hľadanie. 


Vidíte aj Weleda- mám veľmi rada túto značku a svojho času by som povedala, že mám od nich doma všetko dobré pre moju pleť. A teraz si zrazu robím wishlist a našla som toľko nových?? výrobkov, ktoré som si doteraz buď nevšimla alebo tu neboli. Príkladom sú aj tieto olejové kapsule, ktoré sa skladajú z ružového oleja a regenerujú a vyživujú pleť. Vyzerajú skvele a určite by som ich veľmi rada vyskúšala!Neviem či ste si všimli, ale Nonique má kolekciu Tropic, ktorá vonia ako kokos, vanilka a ananás. V kolekcii má krém, balzamy..ale mne sa najviac pozdáva sprchový gél. Nonique je inak značka, od ktorej som ešte nič neskúšala pretože ma láka toľko vecí, že neviem s čím začať. Ale takýto tropický sprchový gél, ten by sa mi veru páčil!

Pred nedávnom som si objednávala nejaké odličovače a mala som v košíku prihodený aj roll-on od Saloosu na dobrý spánok. Potom som si to rozmyslela, a nechala som to tak, že aj tak teraz spím celkom obstojne aspoň ušetrím. Na druhú stranu ako som hľadala tieto veci do wishlistu objavila som povzbudzujúci roll-on, ktorý by sa mi hodil ešte aj viac nakoľko sa od budúceho týždňa idem učiť na štátnice. Ale otázka je, zaberá to? Máte niekto skúsenosti?

Keď sa na to pozerám tak zase nie som taká náročná, tri výrobky to nie je ani tak veľa. Ale pravda je taká, že som si nedovolila otvárať záložky s krémami, peelingmi a maskami, lebo to by ste tento článok čítali asi ešte do zajtra. Inak zajtra Vás čaká posledný prírodný výrobok tohto týždňa a bude to niečo nie úplne tradičné.

A čo Vy? Čo je na Vašom prírodnom wishliste? 


Previous
Next Post »

7 komentárov

Pre písanie komentárov
Claire
AUTHOR
26. apríla 2014, 18:31 delete

Z Tropické řady od Nonique jsem měla tělové mléko, a vonělo báječně. Vypadá to, že se do něj pustím znovu ;)

Reply
avatar
miskasiska p
AUTHOR
26. apríla 2014, 19:10 delete

Weleda ma v poslednom čase veľmi príjemne prekvapila, mandľový pleťový krém a šalviový dezodorant sú moji miláčikovia v poslednom čase :-)

Reply
avatar
Zuzanka
AUTHOR
27. apríla 2014, 2:08 delete

Mňa osobne veľmi láka celkovo značka Nonique. Táto kolekcia vyzerá výborne :)

Reply
avatar
29. apríla 2014, 8:02 delete

och to závidím! ja som ešte nemala nič musím napraviť!

Reply
avatar
29. apríla 2014, 8:02 delete

Dezodorant som ešte neskúšala mňa teraz veľmi láka zubná pasta :) ale Weleda je super od nich som hádam nemala ani jeden zlý výrobok!

Reply
avatar
29. apríla 2014, 8:02 delete

aj mňa veľmi :) už musím niečo skúsiť :)

Reply
avatar
29. apríla 2014, 18:50 delete

Roll-on od Saloosu bych chtěla také vyzkoušet, moc mě láká. :)

Reply
avatar