Yummy, yummy, yummy


Moja zbierka olejov na vlasy sa tak rapídne opäť rozšírila, že to vyzerá tak, že onedlho budem môcť opäť robiť veľké porovnanie olejov na vlasy. A viete, ktorý by bol teraz na vrchole? Jednoznačne tento Vitaline Liquid Hair, pretože okrem jeho skvelých vlastností je to tá najvoňavejšia záležitosť akú mám teraz doma. Samozrejme, že ma vždy poteší, keď výrobok pekne vonia, ale ak ide o veci na vlasy poteší ma to ešte 100 násobne. Mám neskutočne rada ten pocit, keď sa ku mne túli snúbenec a povie mi, že ako krásne mi voňajú vlasy. K tomu, aby mi to hovoril často mi dopomáha tento olej, ktorý vonia ako melónové žuvačky či melónová zmrzlina. Tá vôňa je úplne neskutočná, na zjedenie a vydrží krásne dlho. Ja som sa dostala do toho štádia, že už sa mi párkrát stalo, že som si ho kvapla len tak do rúk a voňala ako úžasne vonia. Je to proste ten najvoňavejší olej, aký si na jar/ leto viete predstaviť.
 Olej je určený na profesionálne použitie, ale vďaka dnešnej dobe nepotrebujete mať nejaký kadernícky preukaz na to, aby ste si mohli dopriať trochu luxusu za málo peňazí. Bez akéhokoľvek preukazovania či ste alebo nie ste profesionál ho zoženiete na http://www.kallosshop.sk/. Olej je v sklenenej tube a dávkuje sa prakticky pumpičkou. Podľa návodu je potrebné na vlasy použiť 2-5 kvapiek a ja s týmto dávkovaním súhlasím. Olej môžete použiť či už na suché alebo mokré vlasy,  alebo aj aj. Nakoľko ja osobne sa neviem nabažiť danej vône používam olej každé ráno pri tom, ako si upravujem vlasy. Olej vlasy krásne hydratuje, nepôsobia potom mdlo ani sucho a navyše sa krásne lesklú. Nemýľte si však lesk s mastnotou! Nie nie, vlasy proste vyzerajú krásne zdravo! 

 

Zloženie mi nešlo pekne odfotiť foťákom, ale poviem Vám to takto- nie je to prírodný produkt, je to proste voňavý mix chémie, ktorý pekne hydratuje vlasy. Olej má inak veľké 100ml balenie a stojí 8,99 e, čo ja považujem za investíciu asi na 4 roky. Aj keď budete olej používať denne, bude sa míňať strašne pomaly. Odskúšané :) 
 Ak máte radi vôňu melónu a máte suché vlasy tento olej je proste úúúžasný! Počítajte však s tým, že ako si ho dáte na vlasy budete si ich stále voňať, pretože tej vône sa nedá nasýtiť!

A čo Vy? Používate olej na vlasy? Ako často? Máte radi radšej čisté či ovocné vône?  

Previous
Next Post »

10 komentárov

Pre písanie komentárov
28. apríla 2014, 7:26 delete

Melonove zuvacky su top ;)

Reply
avatar
28. apríla 2014, 9:45 delete

melounovou vůni miluju! olejíček vypadá fakt dobře, já jich teda doma mám mraky..ale s melounovou vůni ještě žádný (hm hm :D)
Once Upon a Time

Reply
avatar
28. apríla 2014, 9:56 delete

Já mám jenom jeden vlasový olejíček a jinak používám kokosový olej vždy po umytí :))
A melounová vůně je krásná :)

Reply
avatar
28. apríla 2014, 18:42 delete

Melounovou vůni miluju..Takže mi nic takového nesmí chybět :)
http://the-original-world.blogspot.cz/

Reply
avatar
29. apríla 2014, 8:00 delete

melonova zmrzka je tooop :)

Reply
avatar
29. apríla 2014, 8:00 delete

aj ja ich mám doma v zásobe až do dôchodku :)

Reply
avatar
29. apríla 2014, 8:01 delete

Tak máš aspoň tip na kúpu keď sa ti minie :)

Reply
avatar
29. apríla 2014, 8:01 delete

presne :) to je pre všetkých milovníkov melónov:)

Reply
avatar
29. apríla 2014, 19:01 delete

Olej musí být super! :) Melounové výrobky mám moc ráda! :)

Reply
avatar
Bellatrix
AUTHOR
11. mája 2014, 19:08 delete

co su tie haky-baky na konci clanku?

Reply
avatar