Ako to dopadlo na tohtoročnom Avon pochode?


Ak môžem prostredníctvom blogu aspoň trošičku prispieť k niečomu dobrému neváham a rada podporím akúkoľvek dobrú myšlienku, ktorá môže niekomu pomôcť. Obzvlášť ak ide o vec ako je rakovina prsníkov, ktorá sa bohužiaľ stáva čoraz častejšou chorobou aj u nás na Slovensku. V mene seba a svojho blogu by som sa chcela poďakovať Avonu za to, že každoročne organizuje takéto podujatie, ktorého cieľom je nielen vyzbierať peniaze na boj proti tejto hnusnej chorobe ale aj robiť osvetu a podporiť alebo naučiť ženy aby sa o seba starali a aby sa vyšetrovali od mlada či už samé a neskôr aby navštívili lekára, ktorý ich vyšetrí ešte poriadnejšie. 
Avon tento rok daroval na podporu v boji proti rakovine viac ako 74 000 eur a ja verím, že tieto peniaze sa využijú veľmi dobre a premyslene. Samotný pochod sa niesol vo veľmi dobrej nálade a ak ste sa v sobotu nachádzali niekde v meste videli ste kopec žien s úsmevmi na tvári a krásnych ružových tričkách. Akciu prišlo podporiť veľa celebrít a celým podujatím sa niesla dobrá hudba od populárnych slovenských skupín.

Avonu držím palce a dúfam, že budúci rok bude venovaná suma ako aj účasť opäť o niečo vyššia aby sa darilo s touto chorobou bojovať čo najrýchlejšie a najefektívnejšie! A pre Vás baby len jedno, starajte sa o seba, prevencia nič nestojí a určite stojí za to! Nájdite si trochu času na seba a navštívte lekára a poproste ho aby Vás vyšetril, ak to nerobí sám!


A čo Vy? Boli ste na pochode? Chodíte na pravidelné kontroly? Staráte sa o seba po zdravotnej stránke?
Previous
Next Post »

14 komentárov

Pre písanie komentárov
22. júna 2014, 13:23 delete

Je to veľmi pekná myšlienka, mám rada takéto podujatia :) čo sa týka tej zdravotnej stránky celkom sa starám o seba no mohla by som sa starať aj viac...

Reply
avatar
22. júna 2014, 13:59 delete

Já chodím 6 let pravidelně Avon pochod v Praze a vždy se strašně moc těším. Letos jsem poprvé pochodovala za konkrétní osobu a o to těžší to bylo. Šlo náš necelých 20 000 a já jsem moc ráda, že chodí víc a víc lidí, ale objevují se i lidé, kteří tohle odsuzují. V jedné diskuzi nás jedna dáma napadla, že růžovými balonky zatěžujeme životní prostředí a v jednom článku nás nějaký doktor nazval růžovým pochodem smrti, což se mě dotklo. Je to jako kdyby na konci cesty čekal tábor smrti.

Reply
avatar
driecnaslecna
AUTHOR
22. júna 2014, 14:12 delete

nedá mi troška krtiky.pred rokmi predával avon striebornú stuhu,brošňu..neviem už koľko stála,ale na boj proti rakovne z tej sumy šlo 1 koruna..to ma napálilo a riadne.niečo,čo je vymyslené na to,aby pomáhalo,má to názov,ktorý symbolizuje boj s chorobou a väčšina tržby ide na zisk firme a nie boju proti chorobe.
pochod je skvelý nápad,kvitujem a rada podporím.ale premýšlam,koľko peňazí tam mohlo v skutočnosti byť,keby predajná politika predmetov z avonu bola iná.

Reply
avatar
22. júna 2014, 14:13 delete

tak to si ma teraz strašne prekvapila..ja som netušila, že existuje niekto, kto na toto môže mať iný ako pozitívny názor!! Už len keď si odmyslím tie vyzbierané peniaze, poukazovanie na prevenciu je rovnako dôležité a verím, že zachráni kopec životov..Och..no ale frfľoši sa nájdu všade, všakže :(

Reply
avatar
22. júna 2014, 14:14 delete

Čo sa týka tých predmetov to veru neviem vôbec, ale no 1 koruna to asi moc ľuďom nepomôže :( tak dúfam, že pokročili aj v tomto smere a prispievajú viac :(

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
22. júna 2014, 14:58 delete

ako sa mam o seba starať? nejak tomu nerozumiem:D

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
22. júna 2014, 19:27 delete

"ktorého cieľom je nielen vyzbierať peniaze na podporu tejto hnusnej choroby"

Reply
avatar
22. júna 2014, 19:47 delete

jj blbosť, opravené :)

Reply
avatar
22. júna 2014, 19:48 delete

Robiť si samovyšetrenie prsníkov, chodiť na pravidelné prehliadky ku gynekológovi ale aj obvodnému lekárovi, stravovať sa zdravo, nepiť, nefajčiť, mať dostatok pohybu...

Reply
avatar
Anett
AUTHOR
22. júna 2014, 20:24 delete

Už dlho tam plánujem ísť, no zatiaľ sa mi to ešte akosi nepodarilo....no budúci rok nech sa deje čo sa deje, jednoducho tam idem!!! :-)
The city of fashion

Reply
avatar
22. júna 2014, 21:39 delete

Na pochodě jsem nebyla a je mi to celkem líto. Snad to vyjde příště! :)

Reply
avatar
23. júna 2014, 9:11 delete

To znie ako super odhodlanie!

Reply
avatar
23. júna 2014, 9:11 delete

Verím, že budúci rok to vyjde! :)

Reply
avatar