Celu čo?


Pred nejakým časom mi písali zo stránky http://www.cellublue.com/index_cz.html o jednom produkte, ktorý ma zaujal aj napriek tomu, že nemám celulitídu. Vždy sa mi páči, keď je niečo jednoduché super efektívne a toto mi proste prišli ako prípad jednoduchého a efektívneho.

O čo ide? CelluBlue je kalíštek vyrobený z medicínskeho hyperalergénneho silikónu, ktorý Vám vďaka pravidelnému používaniu pomôže odstrániť celulitídu.Na tomto zázračnom kališteku ma zaujalo najmä to, že funguje na princípe odstraňovania celulitídy v salónoch, pričom vďaka CelluBlue si môžete celulitídu odstraňovať samé doma za jednorázovú investíciu.
Použitie je veľmi jednoduché a je celé postavené na princípe prisávania kališteku na pokožku, čím pokožku masírujete a rozbíjate pomarančovú pokožku. Ak by niekoho postup zaujímal viac kľudne mi napíšte, rada Vám ho podrobne vysvetlím. Podľa mňa je celkom výstižné toto video: 


Podstatné je však dodať, že každé miesto, kde máte celulitídu je potrebné masírovať aspoň 5 minút (ak máte celulitídu veľmi pokročilú aj viac) a masírovanie je potrebné opakovať každý deň kým celulitída nezmizne. Pozerala som si recenzie na internete a najlepšie výsledky pri pravidelnom používaní sa ukazujú po mesiaci. Tak ako pri odstraňovaní v kozmetickom salóne aj tu je potom potrebné po masírovaní vypiť 0,5l čistej vody, aby ste z tela odstránili vyplavené toxíny.
CelluBlue po použití jednoducho umyjete a vysušíte a môžete ho používať ďalší deň znova! Jediné, čo teda potrebujete je kalíštek a olej, ktorým si namažete pokožku. 


Mne sa to ako princíp odstraňovania celulitídy páči a jednorazová investícia 18,9€ mi príde celkom znesiteľná.
Ak Vás celulitída trápi a nechcete jej riešenie odkladať na leto tak sa môžete mrknúť po tejto vecičke, možno to bude práve ten zázrak, ktorý s ňou raz a navždy skončí. Držím palce!

A čo Vy? Ako si udržiavate pekné telo? Cvičíte? Jete zdravo? Alebo si pomáhate takýmito vecičkami?
Previous
Next Post »

18 komentárov

Pre písanie komentárov
17. októbra 2014, 7:48 delete

Veľmi dobrý nápad, rada by som cvičila, behala, korčulovala sa ale keby bol ten čas na to :( jedine sobotu mám celú voľnú a tú si chcem naozaj vychutnať, takže niečo takéto by som brala :)

Reply
avatar
17. októbra 2014, 8:25 delete

Iiiii to si nemala prezradzat ze nemas celulitidu lebo ti budeme zavidiet este viac :D

Reply
avatar
ILoveMakeUp
AUTHOR
17. októbra 2014, 9:19 delete

Cert vem spunta, ja chci takove krasne nohy jak mas ty!!!:))) Ne, me se to libi, zkusila bych, nejsem typ co by vysedaval v salonech, nebavi me to. Tohle na doma je fajn.

Reply
avatar
17. októbra 2014, 10:02 delete

Musí to byť skvelá vecička, hneď by som ju vyskúšala!:) Verím, že to funguje, pretože každodenná masáž a ešte nanajvýš takáto podtlaková musí robiť divy :)

dawnielicious.blogspot.sk

Reply
avatar
Bellatrix
AUTHOR
17. októbra 2014, 10:06 delete

ja tento zazrak (aj ked od inej firmy) mam uz asi pol roka...a skutocne to funguje. len treba mat na to cas a netreba sa nechat odradit ked to cloveku nejde tak pekne ako v tom videu. avsak ta cena je predrazena. vyrobna hodnota kusu silikonu je par centov. ja to mam z ebay-u zhruba za polovicnu cenu aj s postovnym. a to som si este kupila jeden "znackovy". tie obycajne (co spravia presne taku istu sluzbu podla mna) stoja od 5 dolarov aj s postovnym

Reply
avatar
17. októbra 2014, 10:11 delete

Já myslím, že dobrá je jakákoliv masáž, která podpoří krevní oběh :) Ale samozřejmě super vychytávka :)

Welcome!♥Reviews everywhere

Reply
avatar
Daily Styles
AUTHOR
17. októbra 2014, 10:20 delete

Tak to je zajímavý produkt :)

Reply
avatar
17. októbra 2014, 14:55 delete

Také mi to poslali, ale zatím jsem se ještě k testování pořádně nedostala, protože nemůžu najít olej :-D

Reply
avatar
17. októbra 2014, 19:41 delete

jj presne moje slová, kiež by mal niekedy deň 48 hodín :)

Reply
avatar
17. októbra 2014, 19:41 delete

:))))) ty si šišibus :)

Reply
avatar
17. októbra 2014, 19:41 delete

ooo ďakujem :) také sa dobre číta :)

Reply
avatar
17. októbra 2014, 19:53 delete

jj presne- ak človek robí niečo pravidelne už tam je polovica úspechu nie to ešte ak je to na takomto šikovnom princípe :)

Reply
avatar
17. októbra 2014, 19:55 delete

verím tomu, že určite existuje veľa lacnejších alternatív ale kým s tým nepríde nejaká väčšia značka ľudia podľa mňa ani netušia, že niečo také je :) ja som napríklad predtým vôbec nevedela :)

Reply
avatar
17. októbra 2014, 20:53 delete

jj určite, hlavné je prekrviť a opakovať pravidelne :)

Reply
avatar
17. októbra 2014, 20:55 delete

Ja mám doma kopec olejov takže to nebol problém :) a bola som strašne zvedavá :)

Reply
avatar
18. októbra 2014, 21:16 delete

Napad je vyborny, ale ako sa poznam, pouzila by som to raz alebo dva a potom by ma to prestalo bavit (ja pri nicom dlho nevydrzim...)

Reply
avatar
18. októbra 2014, 21:53 delete

taky mi byla tato spolupráce nabídnuta, ale odmítla jsem.. já nevím, mně přijde, že stačí si stehna pořádně mazat, u toho lehce masírovat, pít hlavně hodně vody a dost :D tyhle vychytávky typu zvětši si pusu (kdy se pusa strká do něčeho podobného :D a nebo tohle mě moc nebere
Once Upon a Time

Reply
avatar