Vynikajúca Kativa


Opäť som objavila niečo nové na vlásky z čím sa vám jednoznačne musím pochváliť! Ako som písala na blogu, pred pár týždňami som si farbila vlasy a nakoľko som s farbou extrémne spokojná posledné čo chcem je, aby sa mi farba vymyla za mesiac. Opäť som začala s razantnou starostlivosťou a všetky výrobky používam cielene na farbené vlasy. Dokonca som si zaobstarala špeciálny šampón a kondicionér od značky Kativa, ktorá nie je taká známa ale verte mi, že stojí za to.


Kativa ponúka široké spektrum vlasových výrobkov a priznám sa, že ak by som vyslovene nehľadala niečo na farbené vlasy až by som mala problém, že čo si vybrať. Na farbené mali v ponuke jeden – Revitalizačný šampón a kondicionér Quinoa pre farbené či melírované vlasy. Šampón má 250ml a jeho cena sa na http://www.nanicvlasy.sk/ pohybuje okolo 7,6€. Šampón má klasickú šampónovú konzistenciu, ktorá je riadka, perleťovej farby a veľmi dobre pení. Na vlasy ho stačí celkom málo, šampón sa super rozpení a vy si ľahko umyjete vlasy. Je určený na udržanie stálosti farby, ktorú chráni a dodáva jej lesk. Šampón vonia klasicky šampónovo – čisto, pekne, ale nehľadajte tam žiadne ovocie ani kvetiny. Klasická čistá vôňa.


Kondicionér  obsahuje taktiež výťažky z Quinua, ktoré na vlasoch vytvoria ochrannú vrstvu, ktorá ich chráni. Vlasy sú tak po umytí revitalizované a posilnené. Kondicionér má trochu hustejšiu konzistenciu, ale zase tak ako každý druhý kondicionér, nepredstavujte si to ako masku. Vôňa je opäť čistá, príjemná, možno o čosi sladšia ako vôňa šampónu. Cena taká istá ako šampón t.j. 7,6€ za 250ml. A teraz,  že prečo ma tak Kativa výrobky dostali. Zvyčajne sa mi farba vymýva z vlasov asi mesiac po farbení po každom umytí ale Kativa akoby zablokovala farbu vo vlasoch a tá sa tam potom drží a vôbec nepúšťa. Vlasy sú stále rovnako tmavé, neskutočne lesklé a krásne vyživené. A čo chce žena viac, keď si farbí vlasy a farba sa jej páči – aby vydržala čo najdlhšie. Veľa žien si sťažuje ako krátko im farba na vlasoch vydrží ale netreba podceňovať dodatočnú starostlivosť.


A čo Vy? Používate kadernícke výrobky? Ktorú značku odporúčate? Meníte starostlivosť ak máte farbené vlasy? 
Previous
Next Post »

7 komentárov

Pre písanie komentárov
2. októbra 2014, 19:02 delete

Tak o téhle značce slyším poprvé :) Vlasy si už delší čas nebarvím, takže žádné speciální produkty nepoužívám :)

Welcome!♥Reviews everywhere

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
2. októbra 2014, 20:11 delete

Nepoznam ale tiez na farbene vlasy pouzivam specialne výrobky.

Reply
avatar
3. októbra 2014, 9:43 delete

ja si neviem predstavit, že by som si uz vlasy viac nefarbila :) ale dobre pre teba :) cim menej chemie tym lepsie ::) Inak Kativa ponuka sampony aj na suche vlasky a rozne ine :)

Reply
avatar
3. októbra 2014, 9:43 delete

To treba, farba potom vydrzi fakt dlhsie :)

Reply
avatar
Romča
AUTHOR
4. októbra 2014, 1:51 delete

Ňoo je pravda, že aj mne sa farba vymýva dosť rýchlo, ale keďže ja sa farbím často, tak mi to nejako extra nevadí. Voľakde v komentároch si mi písala, že si zvedavá s čím prídem nabudúce, tak pravdepodobne to bude znova hnedá ako naposledy, ale pri mne nikdy nevieš, mením názor z minúty na minútu :D O tejto značke som ešte nepočula, šampón vyzerá sympaticky. Ak sa zase ustálim na nejaký odtieň vlasov (napríklad ryšavý :D), tak o ňom ešte pomeditujem :)

Reply
avatar
Eva
AUTHOR
9. októbra 2014, 18:22 delete

Já byla na keratinové aplikaci u specialistky a už bych do toho nešla... Vlasy byly krásně jemné, lesklé, zdravé, ale proto, že si s nimi hrála několik hodin, pořád je fénovala, žehlila.... Po pár týdnech se vrátilo vše vrátilo do původního stavu, de facto.. I přes tuto zkušenost bych tyto přípravky asi vyzkoušela :)

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
24. mája 2015, 15:54 delete

Aj ja to používam, ale sériu MACADAMIA, mám od toho jemné, voňavé vlasy vrelo odporúčam ! a taktiež značku BIOKAP, čo neni tiež také známe u nás. Ja si to objednávam z tadial: http://www.hanashop.sk/obchod/kativa---starostlivost-o-vlasy-z-peru/

Reply
avatar