Čo kúpiť na Vianoce mamine I.


Prvýkrát sa mi tento rok stalo, že mi jedna čitateľka (Ahoj Vierka) napísala, či budem aj tento rok písať o tipoch na Vianoce. Nejak som si asi neuvedomila aký je už dátum a pozabudla na túto moju tradíciu. Chcem Vás teda ubezpečiť, že aj tento rok nezabudnem na svoju blogovú tradíciu a dám Vám zopár tipov na nákupy pre celú rodinu, kamošov a kamošky. Kým začať nebola vôbec ťažká otázka, nakoľko aj ja sama vždy najradšej nakupujem darčeky mamine. Ak by som túto sadu nedala mamke k narodkám iste by som jej ju dala na Vianoce a preto je podľa mňa super darčekom ak má Vaša mamina viac rokov ako 30. Myslím si, že Dermacol Hyaluron Therapy sadu uvidíte túto zimu na veľa miestach, nakoľko ja som si ju stihla všimnúť už asi v troch časopisoch.


Celá sada je postavená na vysokom obsahu kyseliny hyalurónovej a je určená pre všetky typy pleti. Denný krém je ľahší a jeho veľkým pozitívnom je, že obsahuje SPF 15. Na SPF si netreba dávať pozor len v lete, slniečko svieti rovnako aj v zime a čím staršia pokožka tým dôležitejšie je dbať na takéto detaily. Krém pokožku inak pekne ukľudňuje a hydratuje, takže ak ho dáte mamine v zime kľudne ho môže začať rovno používať a jej pleť bude dostatočne chránená.

Nočný krém je o čosi hutnejší, ale stále je príjemne ľahký nie je to taká tá mandľová mastnota :) tým, že je určený pre všetky typy pokožky je naozaj veľmi príjemný- nie je ani príliš ľahký, ani príliš ťažký. Oba krémiky veľmi pekne voňajú a vyzerajú veľmi pekne na poličke.


Čo mňa a rovnako aj maminu zaujalo najviac bol remodelačný krém na pery a oči. Prvýkrát som sa stretla s tým, že jeden krém sa môže používať na obe tieto oblasti, čo je naozaj šikovné. Dúfam, že očné krémy používa už každá žena, ktorá má viac ako 26 rokov ale krémiky, ktoré sa starajú o vrásky pri očiach, to je už iný level. Nie je to nič zložité, avšak mám pocit, ako keby sa osveta ohľadom tejto vráskovej oblasti akosi zabúdala. A pritom vrásky okolo úst vedia ženám dodať rovnako veľa rokov ako vrásky pri očiach.

Krém tiež nie je príliš hutný a na oči ako aj v okolí pier ho stačí naozaj len máličko. Nanesiete trošku krémiku na ukazovák a jednoducho vklepkáte. Naučte tento trik aj Vašu maminu a uvidíte ako si uberie pár rokov :)


A nakoniec len taký príjemný bonus na záver. Ak je Vaša mamina ako moja, je možné, že túto masku bude mať doma aj pol roka, ale verím, že ak bude mať doma celú sadu bude ju to motivovať k tomu, aby ju použila. Maska je vždy silnejšia nadstavba krému a určite je dobré používať ju pravidelne. Maska dodáva pleti výživu a pri pravidelnom používaní by mala pleti dodávať elasticitu.

Ak by ste chceli Vašej mamine kúpiť celú sadu vyjde Vás v plnej cene okolo 43€, ak však máte nižší rozpočet verím, že ju poteší aj samotná maska (+-2,5€) alebo očný krém (+-10€). Dermacol je majster vianočných balíčkov, takže predpokladám (ale to je len môj tip), že bude v ponuke nejaká Vianočná sada Hyaluron 3D, ktorá bude za ešte výhodnejšiu cenu a pekne balená. 

Tak či onak, kvalitný krém by mal byť na poličke každej maminy a ak ho Vaša mamka nemá teraz je ten čas nejaký jej zaobstarať.

Toto bol teda môj prvý tip a onedlho sa môžete tešiť na druhý!

A čo Vy? Máte už nakúpené darčeky? Čo plánujete kúpiť Vašej mamine? 


Previous
Next Post »

7 komentárov

Pre písanie komentárov
miskasiska p
AUTHOR
19. novembra 2014, 15:39 delete

Ja už mám väčšinu darčekov pokúpenú a konkrétne mama dostane kabelku a bundu a ešte nejaké drobnosti a samozrejme kozmetika nesmie chýbať :-)

Reply
avatar
Miss Alexy
AUTHOR
19. novembra 2014, 19:06 delete

Zatiaľ nemám ani jediný darček. Mamine každé Vianoce kupujem vlasovú kozmetiku, spodnú bielizeň a neaké oblečenie. Ešte k tomu sa mi pokazila trúba, tak neviem ako budem piecť.

http://missalexy.blogspot.cz/

Reply
avatar
Monica Rae
AUTHOR
19. novembra 2014, 19:47 delete

Skvelý nápad na darček :)
No moja mama na kozmetiku absolútne nieje, ona by chcela skôr nejaké bytové doplnky a podobne, takže to jej aj kúpim :D

Reply
avatar
19. novembra 2014, 20:36 delete

Kozmetika veru musí byť :) podľa mňa musí byť kabelka a bunda super darček ale ja by som sa jej to asi bála kupovať :)

Reply
avatar
19. novembra 2014, 20:36 delete

no pokazená trúba na Vianoce to je veru nič moc :/ dúfam, že nájdeš nejakého dobrého opravára, ktorý ti ju do Vianoc opraví :)

Reply
avatar
19. novembra 2014, 20:37 delete

vážne? a už máš nejaký nápad?

Reply
avatar
Monica Rae
AUTHOR
23. novembra 2014, 14:41 delete

Plánujem jej kúpiť nejaké sviečky, tie má rada, poprípade vankúše a tak :)

Reply
avatar