Skoro zabudnutý peeling od Himalaye


Na to, aký som maniak na peelingy mám pocit, že som nejaký strašne dlho nerecenzovala. V podstate som si dlho nekúpila žiadny nový, treba najprv pomíňať nejaké staré, a tak som zalovila do zásob a hľadala, či nájdem nejaký, ktorý mám doma ale ešte som o ňom nepísala. Peeling som našla, ale popravde nebola som si vôbec istá, či som už o ňom písala alebo nie, tak som prehľadala celý blog a došla som na to, že som o ňom pravdepodobne ešte nepísala.  Jemný pleťový marhuľový peeling ste mi odporučili Vy, asi pred pol rokom, a ja som ho samozrejme musela vyskúšať. Lákal ma z dvoch hlavných dôvodov – na Himalayu mám slabosť a je lacná, čiže nenarobí veľkú škodu peňaženke.Peeling vždy krásne prečistí pokožku tváre, dá z nej preč nečistoty a odumreté bunky čiže pokožka sa potom môže krásne regenerovať. Okrem toho peeling odstráni takú tú ,,šeď“ a pokožka ostane krásne žiarivá. Tento marhuľový peeling je vhodný pre každý typ pokožky. Obsahuje tri hlavné zložky: plané jablko, ktoré chráni pokožku pred starnutím, pšeničé klíčky – tie odstraňujú odumreté bunky a marhuľu- tá vyživuje a hydratuje.
Prvýkrát som sa stretla s kombináciou – hrubozrnný ale nie drsný. Peeling má naozaj hrubé zrniečka avšak nie je agresívny a pokožku nedráždi. Je to asi tým krémom v ktorom sa zrniečka nachádzajú- ten vyvažuje hrubozrnnosť zrniečok. Peelingovanie je teda veľmi príjemné, pokožka je krásne prečistená a nie je podráždená. Peeling má príjemnú jemne nasladlú vôňu, ale nie je to nič silné ani výrazné. Je možné, že ak by som sa cielene nesnažila identifikovať vôňu, možno by som ani nič necítila.

V závere som naozaj veľmi spokojná a ďakujem za super tip. Ak by Himalaya nemala Neem sadu pravdepodobne by sa tento peeling stal mojou topkou. Ale Neem je stále NAJ! Peeling zoženiete na http://www.mojahimalaya.sk/ za cenu 3,59€.


A čo Vy? Koľko peelingov máte doma? Je nejaký, ktorý by ste mi odporučili? Plánujete si nejaký kúpiť?
Previous
Next Post »

13 komentárov

Pre písanie komentárov
Monica Rae
AUTHOR
14. novembra 2014, 8:20 delete

Ten peeling musí byť skvelý ♥ Ja mám doma len jeden od Garnieru, Pure Skin myslím :D Odporúčala by som ti Gommage Scrub z YR, síce je na telo ale používala som ho hlavne na tvár, pleť bola krásne jemná a super voňal nádherne ♥

Reply
avatar
14. novembra 2014, 8:28 delete

Ja mám voči YR averziu,ale ak hovoríš, že je fakt dobrý pôjdem sa na neho minimálne pozrieť :)

Reply
avatar
14. novembra 2014, 9:40 delete

Vypadá to velmi zajímavě ;) Skvělá recenze ;)

Reply
avatar
Veru
AUTHOR
14. novembra 2014, 14:04 delete

Já peeling na obličej nepoužívám jen takový jemný čisticí gel :) Ale pěkná recenze
Blog by Veru

Reply
avatar
14. novembra 2014, 14:25 delete

Vypadá zajímavě, akorát, že já mám po každém peelingu obličej podrážděný :(

Welcome!♥Reviews everywhere

Reply
avatar
Lucie
AUTHOR
14. novembra 2014, 14:38 delete

Značku Himalaya mám moc ráda, tento peeling jsem ale ještě nezkoušela. Měla jsem jiný a ten mě příliš nenadchnul. Tento ale vypadá o poznání lépe. Každopádně mám nejraději peeling od Freemana a Clinique :)

Lesk na zuby???

Reply
avatar
15. novembra 2014, 9:45 delete

prečo? máš citlivú pokožku?

Reply
avatar
15. novembra 2014, 9:45 delete

tak potom možno vyskúšaj nejaký mega ultra jemný -také robí Akamuti a Biorelline, oba krásne síce prečistia ale pomaly ani necítiš, že peelinguješ :)

Reply
avatar
15. novembra 2014, 9:46 delete

Vidíš, tak z tých tvojich som neskúšala ani jeden :) od Freemana by som nejaký chcela skúsiť, ktorý odporúčaš?

Reply
avatar
Jay Jackson
AUTHOR
15. novembra 2014, 15:10 delete

v tomto peelingu dosť aj cítiť ten pšeničný olej ktorý zabraňuje tomu podráždeniu :)

Reply
avatar
Jay Jackson
AUTHOR
15. novembra 2014, 15:11 delete

bianiiii konečneee ohromnú radosť si mi spravila ^_^ a áno , vôňa je slabunká , jemne marhuľová a cítiť ju hlavne po nanesení na tvár :)

Reply
avatar
17. novembra 2014, 19:11 delete

Roky používam peeling od Freeman - marhuľový a je super. Kvalita a cena sú neprekonateľné :).

Reply
avatar