Sparitual Vám ukáže ako vyzerá ,,tá" červená


V poslednej dobe som si všimla, že Sparitual sa pomaly ale iste začína stávať čoraz viac a viac populárnejší. U nás recenzie síce nevídam tak často, ale na českých blogoch sa Sparitual veľmi pekne udomácnil. Úprimne sa ani nedivím, každý kto ho podľa mňa vyskúšal bude súhlasiť, že tieto laky majú nielen mega kvalitné zloženie ale aj krásne farby a super výdrž. Ja mám vo svojej zbierke síce len dva Sparitual laky (prvý recenzia tu: klik) ale do budúcnosti plánujem túto zbierku poriadne rozšíriť. Laky sa dajú vždy kúpiť v malej a veľkej verzii (5ml alebo 15ml) pričom ak sú akcie viete 15ml verziu kúpiť za cenu 5ml. Tento príspevok som sa rozhodla publikovať teraz aj preto, že momentálne na Sparitual stránke (http://eshop.zahir.sk/) prebiehajú akcie a aj vy si môžete uloviť nejaký z týchto krásnych lakov za 6€.


Moja srdcovka je jednoznačne lak From the Heart, ktorý mi už podľa obrázka prišiel ako tá najkrajšia červená aká existuje. Nie je to úplne červená, skôr taká tá jesenná bordová, ktorá by Vám určite nemala doma chýbať.
Keď si dám tento lak na nechty pochváli mi ho vždy neskutočne veľa ľudí - a ja sa ani nedivím. Ak by som ho ja sama niekomu videla, tiež by som mu ho pochválila. Je to naozaj ,,tá" červená, ktorá dodá nechtom šmrnc a eleganciu.Inak okrem kvalitného zloženia sú Sparitual laky špeciálne aj v tom, že majú špeciálny vrchnáčik, vďaka ktorému je lakovanie veľmi pohodlné - vrchnáčik má špeciálny nekĺzavý povrch vďaka ktorému sa lak dobre drží a lakovanie je potom veľmi pohodlné. Laky majú aj super široký štetec, ktorý taktiež dopomáha rýchlemu lakovaniu. Čo sa týka samotnej výdrže laku zvyčajne mi na nechtoch bez porušenia vydrží 6 dní, čo je naozaj úžasné (verím inak tomu, že ak by som mala Sparitual podklad a nadklad bolo by to ešte dlhšie,ale tie bohužiaľ v akcii neboli: (


A čo Vy? Aký máte na nechtoch lak Vy?  Máte radi červené laky? Máte doma nejaký ,,známy" lak - OPI, Orly, China Glaze, Dior..? Stoja podľa Vás tieto laky za viac peňazí?
Previous
Next Post »

14 komentárov

Pre písanie komentárov
Petra
AUTHOR
24. novembra 2014, 13:26 delete

Parádní barva! :)

fashion-lists.blogspot.com

Reply
avatar
24. novembra 2014, 13:37 delete

Krásná rudá :) Já jsem si zamilovala červenou od Coloramy, ale vypadá hodně podobně :)

Welcome!♥Reviews everywhere

Reply
avatar
Soya Bitches
AUTHOR
24. novembra 2014, 18:06 delete

farba vyzerá fakt super... :)

Reply
avatar
Whatever
AUTHOR
24. novembra 2014, 23:05 delete

Taky uz jsem videla nekolik recenzi a vsechny vypadaji moc pekne :)

Reply
avatar
25. novembra 2014, 15:23 delete

Najradšej by som ju nosila stále :)

Reply
avatar
25. novembra 2014, 15:24 delete

Jj taká ideálna červená :)

Reply
avatar
25. novembra 2014, 15:25 delete

Nevieš odtieň? Išla by som sa pozrieť :)

Reply
avatar
Sár Kucková
AUTHOR
25. novembra 2014, 19:48 delete

Tá farba je geniálna :O + sa mi páči ten vrchnáčik :) často sa mi totižto stane, že sa mi vyšmikne

http://worldstyleandme.blogspot.cz/

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
26. novembra 2014, 9:55 delete

To není úplně můj šálek čaje. Připadá mi to jako hodně teplý odstín. Temně červenou bych na sobě snesla určitě jinou. Ale na nehtech odstíny burgundského až tak nenosím, spíš na rtech. Moje optimální červená je Essence Fame fatal. (Fotky na netu hodně klamou, řekla bych, že na nehtech je vyloženě malinová, zatímco z fotek vypadá jako ryzí červená. Čistou červenou snesu, malinová mi sluší víc, červená mi připadá už ale hodně ostrá a ne vždy na ni mám náladu.) Momentálně mám na nehtech taky červený (nemá to názvy, asi jen čísla, měla by to být sto sedmnáctka) Dermacol Extreme coverage. Uloveno ve výprodeji, nikdy jsem žádnou kosmetiku od Dermacolu neměla a chtěla jsem to to vyzkoušet. Červených není nikdy dost, tak když už tam byl. Plnou cenu bych za něj nedala, preferuju čistě krémové laky. Ale jinak je fajn, mám ráda laky hodně hodně vodové konzistence a úzký štěteček. Jinak červená je barva, ke které se univerzálně vracím a vždycky mám doma alespoň jeden. Je to taková klasika, co nesmí chybět, nikdy nezklame a hodí se skoro ke všemu. (V momentech, kdy je přece jen moc výrazná mám v záloze ještě decentní růžovou tělovku.) Jinak mám v barvách poměrně dost "to své", ale v lacích na nehty řádím a snesu cokoli. :-)

Reply
avatar