Zázračný 8th hour krém od Elizabeth Arden


Ak sa niečo teší medzi väčšinou kozmetických maniačok obľube, tak to bude zaručene o hodinový krém Elizabeth Arden. Priznám sa, že viem asi dokopy o 5 veciach, ktoré sa neustále na omieľajú na blogoch a toto je jedna z nich. O tom kréme som počula už toľko, že ma to proste zlomilo a kúpila som si ho. Odolávala som asi tri roky, ale poznáte to, toľko o niečom čítate, že to jednoducho potom musíte mať. 


Elizabeth Arden Eight Hour cream je krém, ktorý je určený pre suchú, citlivú pokožku, ktorá potrebuje dlhodobú ochranu. Ako z názvu vyplýva, účinky krému by mali byť 8 hodinové a krém by mal dodať úľavu vašim perám, vášmu nosu, rukám, proste celému telu. Ja som si ho kúpila hlavne kvôli perám, nakoľko ma naozaj neuveriteľne štípali a potrebovala som niečo, čo im konečne pomôže. Minulý rok mi pekne pomohla Bioderma, ale cenovo to zas nebol taký rozdiel a chcela som vyskúšať niečo nové. 


Krém má krásne balenie počnúc škatuľkou končiac samotnou tubou. Pri drahých značkách je to skoro vždy o detailoch. Krém má veľkosť 50ml, čo nie je úplne praktické na každodenné nosenie do kabelky, ale nakoľko Vám v podstate nahrádza minimálne dva produkty je to o čosi znesiteľnejšie. 

Čo ma celkom prekvapilo, bola konzistencia a farba krému. Krém je gelovitý, t.j. ide skôr o gél ako o krém a má pomerne tmavú farbu – červeno/orandžovú. Zdanie klame a farba našťastie nefarbí, ale aj tak to prekvapí, najmä ak si ho dávate prvýkrát cestou z obchodu čakáte biely krém. Celý zázrak krému spočíva v tom, že obsahuje: mäkký parafín, ktorý chráni pokožku, kyselinu salicylovú, ktorá pleť vyhladzuje a má protizápalové účinky a vitamín E, čo je silný antioxidant.
Krém som skúšala ako na ruky, tak na pery, na nos a raz aj na tvár (aj keď z jedného použitia na tvár príliš účinky nezistíte) a bol veľmi príjemný všade. Ako som spomínala používam ho primárne na pery, pričom pery mi veľmi pekne hydratuje a naozaj aj lieči, ale určite nie na osem hodín. Balzam som počas problémov používala hádam aj každú hodinu a teraz, keď sa mi pery zlepšili tak ho používam počas dňa pod a aj nad rúž či lesk. Pokožke dodáva naozaj veľa výživy a myslím si, že pery sa mi zlepšili naozaj aj vďaka nemu.
V konečnom dôsledku som spokojná, výrobok mi naozaj zabral a pomáha, ale neviem, kde vzniklo to haló. Krém stojí okolo 15 € a ak si nechcete kabelku či stôl zapratávať troma výrobkami, tento Vám bohate poslúži aj ako krém na tvár, na ruky a na všetko ostatné suché, čo na tele máte. Ale čo je na ňom také, že sa o ňom hovorí po celom svete, to neviem.

A čo Vy? Aj Vy ste niekedy nepochopili mániu ohľadom nejakého výrobku? Máte tento? Počuli ste o ňom? Láka Vás? Alebo láka Vás nejaký iný ospevovaný výrobok?

Previous
Next Post »

13 komentárov

Pre písanie komentárov
ShoesManiac
AUTHOR
6. novembra 2014, 7:09 delete

Tohle je poprvé, co o něm čtu, jsem barbar :)
Mně na suché a pálivé rty pomohl blistex - taková ta úplně první verze v "mačkací" tubičce a nebo pak Carmex v kelímku.

Reply
avatar
Jana Wertheim
AUTHOR
6. novembra 2014, 8:17 delete

Dík za fotku složení, ta mě trochu odrazuje :/ krém je prostě založený hlavně na neutrálním minerální/ropné oleji a obsahuje i parabeny. Takže pro mě nic co bych doma musela mít, ale věřím že na rty a nos či ruce bude do mrazu dobrý jelikož díky parafínu udělá lehký film na povrchu což je tady žádoucí.

Reply
avatar
6. novembra 2014, 12:43 delete

Vypadá velmi dobře :) Děkuji za typ!

Reply
avatar
Biela Mačka
AUTHOR
6. novembra 2014, 15:53 delete

Ja momentalne pouzivam ocny krem od tejto znacky a som s nim spokojna.
Kaviareň u mačky

Reply
avatar
Lucie
AUTHOR
6. novembra 2014, 16:06 delete

Nevím jak je to možné, ale ještě jsem o něm neslyšela. Každopádně zní slibně :)

New in: October 2014

Reply
avatar
6. novembra 2014, 22:10 delete

ja som ešte neskúšala ani Blistex ani Carmex ale láka ma jedno aj druhé :)

Reply
avatar
6. novembra 2014, 22:11 delete

jj preto ich tam dávam, lebo ľudia si môžu myslieť aké je niečo super a potom sa pozrú na zloženie a už sa im to páčiť nemusí. Škoda potom míňať peniaze :(

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
7. novembra 2014, 22:07 delete

oranzova, nie orandzova ;)

Reply
avatar
8. novembra 2014, 15:39 delete

tiež som o ňom ešte nepočula :) ale to sa stáva aj u mňa že niektoré veci ma nedostanú až tak veľmi.. tiež mám problémy so suchými perami ale neviem či by som si kúpila nejaký takýto krém, cena je pre mňa dosť vysoká

Reply
avatar