Ako si s Medik8 odličujem pleť posledné mesiace


Ako som už viackrát spomínala, v zime sa zvyknem odličovať pleťovým mliekom (tvár), nakoľko mi mliečko príde voči pokožke šetrnejšie a popravde, čím dlhšie toto odličovanie praktizujem, tým mi príde nielen šetrnejšie ale aj lepšie. Odličovanie pleťovým mliekom je rýchlejšie, mám pocit, že aj efektívnejšie a jednoznačne zaujímavejšie. Ak na odličovanie používate pleťové mlieko, môžete sa odličovať dvoma spôsobmi:
1, buď nanesiete mliečko na vatový tampónik a odlíčite sa klasicky ako pleťovou vodou
2, alebo! Si mliečko nanesiete na končeky prstov a pomasírujete na pokožke- tak odstránite nečistoty a zabezpečíte si nielen odlíčenie ale aj prekrvenie pleti. Následne si môžete zbytok mliečka odstrániť vatovým tampónikom (čo je podľa mňa fakt otrava) alebo si môžete navlhčiť malý uteráčik a zotrieť zvyšky uteráčikom. Toto je podľa mňa fakt ideálny spôsob. Uterákom dáte dole naozaj všetky nečistoty a pokožku odlíčite určite precíznejšie ako malým vatovým tampónikom.

Jediné, čo musíte urobiť, je zabezpečiť si dostatočný počet malých uteráčikov, pretože jeden uteráčik Vám vystačí na dve použitia, potom ho musíte oprať. Ja som si uteráčiky nakúpila v Ikei za pár korún a mám ich do zásoby, takže sa nemusím báť, že by som ich mala nedostatok, alebo že by sa zničili.


Momentálne používam odličovacie mlieko, ktoré som dostala od Medik8 s L mandľovou kyselinou, ktorá slúži ako jemný exfoliátor bez toho, aby pokožku dráždila. Mliečko má príjemnú konzistenciu- je skôr redšie a veľmi príjemne sa masíruje na pokožke. Ja si na celú tvár a krk (okrem očí) dávam dve pumpičky, čo naozaj úplne stačí. Mliečko má príjemnú vôňu (mne pripomína marhuľe), ktorá po umytí nie je cítiť. Inak, čo sa mi páči je, že hneď potom ako ho zotriem uterákom je pleť neskutočne hladká a jemná. Taká jemná úprimne nie je ani po použití krému. Pleť nepne, je naozaj čistá a hydratovaná.
Za posledné mesiace som si tento spôsob odličovania tak obľúbila, že normálne zvažujem, že ani v lete neprejdem na iný. Samozrejme, to je skoré konštatovanie, lebo vždy svoju ,,pleťovú“ rutinu riešim podľa potrieb pleti, ale čo tým chcem povedať je, že takéto odličovanie mlieko+ uterák je fakt super a určite ho odporúčam vyskúšať. Mliečko zoženiete za 21 € tu: http://www.medaprex.cz/sk/internetovy-obchod/ .


A čo Vy? Ako sa odličujete? Láka Vás tento spôsob? 
Previous
Next Post »

4 komentárov

Pre písanie komentárov
8. decembra 2014, 14:11 delete

ich produkty tiez momentalne testujeme.. je to kvalita, ale tie ich obaly mi lezu na nervy :D okamzite by som im zmenila dizajn :) Pozývam ťa k nám na nasu úúúžasnuuu suťaž.. urcite sa mrkni :) Výhra je naozaj hodnotná :) LIPSTICKS JUNGLE GIVEAWAY

Reply
avatar
8. decembra 2014, 18:09 delete

Mne obaly nevadia práveže pôsobia tak profesionálne :)
A dakujem za pozvanie určite sa pozriem :)

Reply
avatar