Aspoň tu už nemusíme závidieť

Myslím si, že nie som jediná kto občas závidí babám v ČR o koľko väčší výber majú. V prvom rade už len väčší počet parfumérií a drogérií spôsobuje, že automaticky majú aj viac značiek. Ak si k tomu potom prirátam nejaké samostatné značky, ktoré sa u nich rozhodli otvoriť si predajne, až sa mi zatočí hlava. Príkladom takej značky je aj Inglot, ktorý má v ČR klasické kamenné predajne, kde si baby reálne môžu ,,ošahať" čo sa im páči. Ja mám doma od Inglotu tri veci (dve z boxíku a jednu som si kúpila na ,,odporúčanie" Rendy). Je to podľa mňa naozaj super značka, obsahovo a výzorovo podobajúca sa na nejaké drahé značky, avšak ceny u Inglotu ostali pri zemi. V Čechách to majú každopádne jednoduché, stačí ísť na predajňu,ale ak by ste si chceli zaobstarať niečo aj Vy, nie je to nemožné. Ak sledujete Inglot určite ste si všimli, že je u nich možný nákup aj cez e-shop, kde je síce drahšie poštovné, ale ak vaše srdce po niečom naozaj túži, poznáte to, neexistujú prekážky. 

A kedy sa ešte ľahšie prižmurujú oči ohľadom tých prekážok je, ak nejaká stránka spustí vianočné akcie. Inglotu veru spustil a určite sa na nich oplatí pozrieť:


Mňa zaujalo najmä to, že ak nakúpite nad určitú samu máte ako darček zdarma fixátor make-upu, čo je podľa mňa nielen praktický,ale aj hodnotný darček. A načo si brúsim zuby ja?Takže či ste z ČR alebo SR, ak hľadáte dekoratívkový darček pre seba, alebo niekoho iného odporúčam nezabudnúť na Inglot akcie, ktoré prebiehajú aj na ich stránke tu: http://inglotcosmetics.cz/

A čo Vy? Je pre Vás vysoké poštovné prekážkou alebo si ho rozdelíte s kamoškami? Závidíte nejaké značky alebo obchody babám v ČR?
Previous
Next Post »

5 komentárov

Pre písanie komentárov
Miss Alexy
AUTHOR
6. decembra 2014, 11:24 delete

Som z ČR, ale furt mi tu chýbá značka Urban Decay.

http://missalexy.blogspot.cz/

Reply
avatar
6. decembra 2014, 12:22 delete

Já teď kupovala babičce k Vánocům rtěnku od Inglotu :) Značka, která je dobrá, ale cenově ještě celkem dostupná :D A moc se mi líbí jejich free systém :)

Reply
avatar
6. decembra 2014, 22:09 delete

jj ten free systém je super, je to praktické a aj pekné :)

Reply
avatar
Whatever
AUTHOR
7. decembra 2014, 20:41 delete

S touto značkou zkušenosti ještě nemám, ale některé produkty jsou moc pěkné :)

Reply
avatar