Boemi má akcie aj pred Vianocami


V poslednom článku, kde som spomínala Boemi (tu) som Vám hovorila o novom rade Magistra, ktorý je inšpirovaný lekárnikmi a ich precíznymi metódami. Tento rad obsahuje množstvo výrobkov a vôní takže si myslím, že si tam niečo ,,svoje" nájde naozaj každý. Po super skúsenosti s vecičkami do kúpeľa bolo jasné, že musím vyskúšať aj niečo ďalšie a čo ma zaujalo asi najviac bol levanduľový krém na ruky. Myslím si, že teraz mi chýba do kompletnej levanduľovej zbierky už len taký ten sprej na vankúše a pyžamo inak mám doma fakt všetko, čo sa z levandule dá (telové mlieko, sprchový gél, pena do kúpeľa, soľ do kúpeľa, čaj, čokoláda, šumivá kapsuľa do kúpeľa, mlieko do kúpeľa..). Našťastie mám teraz šťastné a pokojné obdobie, čiže moje zbieranie levanduľových vecí je teraz z čisto voňavých dôvodov.


Levanduľový krém na ruky má 150ml a zoženiete ho za cenu 4,20€ čo je naozaj super cena, nakoľko okolo troch eur sa pohybujú drogériové krémiky, ktoré majú zvyčajne 75ml. Ak máte radi levanduľové vône okamžite sa zamilujete aj do tejto nakoľko vonia naozaj ako vysušená levanduľa zmiešaná s krémom. Krásna uvoľňujúca vôňa vhodná do šuflíka v robote :)) Krém má inak stredne hustú konzistenciu, skôr by som povedala, že redšiu a stačí ho naozaj málo. Tým, že je redší schne naozaj rýchlo takže je fakt ideálny do roboty či kabelky. 
Čo sa však určite oplatí vedieť a nepremeškať je, že od začiatku decembra sú na Boemi stránke http://obchod.boemikozmetika.sk/ akcie, vďaka ktorým viete nakúpiť naozaj výhodne:

1, Pri kúpe 2ks ľubovoľných mydiel získavate 30% zľavu na ľubovoľnú kazetu

2, Pri kúpe troch výrobkov podľa výberu (sprcháče, šampóny, peny, oleje) zaplatíte len za dva a tretí je za 1€!! 
kúp si 2 ks ľubovoľných mydiel a získavaš zľavu 30 % na kazetu podľa vlastného výberu 
3, Pri nákupe nad 60€ poštovné zdarma :))

Mne sa osobne najviac páči tá dvojka :) a vidím to na dozásobenie šampónmi a sprcháčmi.

A čo Vy? Podarilo sa Vám nakúpiť nejaké darčeky v zľave?

Previous
Next Post »