Ďalšia blogová premiéra - Biosilk


Po nevydarenej farebnej mexickej fieste sa opäť chystám na trochu experimentovania a dúfam, že to dopadne lepšie ako naposledy. Každopádne, rok 2015 pre mňa bude rok vlasov - začínala som extrémne s tmavohnedou, teraz by som chcela ísť do orieškova, v lete hádam pribudne pekný slnečný melír a po svadbe si vlasy ostrihám. Takto som sa psychicky nastavila, uvidíme ako to vyjde. Hovorím si, že vlasy sú na to, aby sa s nimi niečo robilo, nebudem len do nekonečna závidieť iným babám aké ich majú pekné, čo s nimi všetky skúšajú idem do toho aj ja! Ako som písala pred pár týždňami prípravky na farbené vlasy sa teda u mňa doma udomácnili a aj vďaka tomu vám môžem predstaviť ďalšieho kamaráta na mojej poličke. Ako ste si mohli v empties všimnúť kondicionér sa minul a bolo treba hľadať náhradu. Chcela som zase niečo nové, kvalitné a rozhodnutie padlo na Biosilk. Dobrá voľba, čo poviete?

Nie je to ani taká drahá záležitosť ako som si úprimne myslela na stránke http://www.nanicvlasy.sk/ sa Biosilk výrobky pohybujú okolo 10-15€, čo je na veľkú a kadernícku značku úplne ok. Ak vás (ako aj mňa) prekvapil divný objem kondicionéru (355ml) je to tým, že Biosilk je americká značka a tam majú výrobky trochu iné objemy ako u nás. Hm, iný kraj iný mrav.

Späť ku kondicionéru, balenie zvábi akurát tak na značku, na obal asi nie, pretože je pomerne fádny. Čo mu však musím uznať je, že vďaka zúženému stredu tuby sa veľmi dobre drží v ruke. Kondicionér dopĺňa vlasom vlhkosť a vďaka výťažku z bambusu a egrešu chráni ich farbu a zvyšuje ich vitalitu. Vďaka technológii VibraRiche UV zachytáva voľné radikály a vlasy tým pádom nestrácajú farbu.
Kondicionér má hustejšiu výživnú konzistenciu, povedala by som, že mi možno trochu pripomína masku na vlasy. Ako maska sa vlastne aj používa, ideálne je, ak ho necháte na vlasoch aspoň 5 minút. Vôňa mi trochu pripomína zelené jablko, ale nepredstavujte si to tak ovocne tutti frutti. Pri tomto kondicionéri nie je vôňa to, vďaka čomu si ho zapamätáte. 

A vďaka čomu áno? Vlasy sú po ňom krásne hebké a idú rozčesať jedna radosť. Sú krásne lesklé, jemné a veľmi dobre sa s nimi pracuje. Keď som bola raz na jednom školení tá kaderníčka povedala, že radšej investovať do kondicionéru pretože ten vlasy hydratuje, viac vyživí a dodá im lesk. A to som presne urobila, ako ste mohli vidieť, šampón mám teraz relatívne lacný ale kondicionér kvalitný a hĺbkovo vyživujúci.

Biosilk ma teda určite oslovil a rada by som z neho vyskúšala aj niečo ďalšie. Na výber je toho habadej, už si len vybrať.A čo vy a kadernícke značky? Ktorá vyhráva? Matrix? Alterna? Schwarzkopf? Do čoho radšej investujete do šampónu či kondicionéru?
Previous
Next Post »

8 komentárov

Pre písanie komentárov
23. apríla 2015, 8:16 delete

Ach to dlhočízne zloženie :D Ja v poslednej dobe najradšej investujem do menej známych značiek šampónov, skutočne sa mi osvedčili :) nikdy som si nemyslela že český šampón bude taký super, že sa môžem s čistým svedomím vykašľať na kondicionér :D

Reply
avatar
23. apríla 2015, 8:37 delete

Mohla si tento komentár napísať bez toho aby si mi napísala aký šampón to bol?? Sup sup nenechávaj si také klenoty len pre seba :)

Reply
avatar
23. apríla 2015, 14:12 delete

Přicházíš se samými novinkami, tohle mi vůbec nic neříká.... Super článek! :)

Reply
avatar
Genevra
AUTHOR
23. apríla 2015, 14:32 delete

Přípravek je velmi hezký. Ale nerada si u kadeřnice nechávám umývat vlasy, protože je mám potom dost rychle mastné a musím si je hned na druhý den umýt. Ale výbornou zkušenost mám s maskou na vlasy od Schwarzkopf blond me. Ta je naprosto úžasná. :-)
giveaway

Reply
avatar
23. apríla 2015, 21:43 delete

Snažím sa :) moc ďakujem!

Reply
avatar
23. apríla 2015, 21:44 delete

Jj súhlasím mala som ju doma z ladyboxu a bola fakt super!

Reply
avatar
Anonymný
AUTHOR
24. apríla 2015, 15:49 delete

Mna Biosilk lakal len som nikdy nevedela, co si vybrat. Dakujem za tip. J.

Reply
avatar
25. apríla 2015, 20:41 delete

Tak to sa naozaj rado stalo :)

Reply
avatar