Jarný make-up


Jar je konečne tu! Vidíte to vy, vidím to aj ja a som úplne presvedčená o tom, že určite nie som jediná, kto sa z toho teší. Je čas na to, aby sme dali do úzadia ťažké farby, hrubé nánosy make-upy a pripravili si na poličku produkty, vďaka ktorým budeme vyzerať oddýchnuto, sviežo a dobre naladené. Kozmetika celkovo by mala byť teraz ľahšia, jemnejšia nielen čo sa týka dekoratívky ale aj parfémov. 
 Ak aj nie ste typ, čo si každú sezónu meníte malovátka odporúčam zmenu aspoň v týchto pár veciach. Verte mi, že rozdiel naozaj uvidíte aj samé.

1, ľahší make-up


Môžete zbožňovať svoj make-up,ale či si to uznáte alebo nie, žiaden make-up nie je stopercentný v každom období. Aj keď by som dala ruku do ohňa za hľuzovkový Dermacol make-up je mi jasné, že v lete by mi fakt nesedel. Make-up treba prispôsobiť pokožke -keď je zima pokožka potrebuje viac hydratujúci ako keď je leto. V lete sa každá pokožka viac potí a mastí a preto potrebuje ľahší make-up. To sa týka aj pokožky, ktorá je problematická. Na zakamuflovanie nedostatkov slúži korektor, nie nánosy make-upu. 


Rozjasňovač! Rozjasňovače spomínam na blogu pomerne často,ale oni robia s pokožkou naozaj divy! Stačí trochu na lícne kosti a pleť je krásna, zdravá a žiarivá. Či už si kúpite nejaký lacný, alebo investujete do drahšieho vrelo nejaký odporúčam. Budete vyzerať naozaj omnoho lepšie!


Baby dajte preč bordové, čierne, tmavohnedé (A všetky hnedé) farby lakov na nechty! Tobôž ak ste mladé! Užite si jar s peknými farbami, ktoré vám rozžiaria nechty a deň! Je škoda nosiť len konzervatívne farby, vyskúšajte aj nejaké iné pekné a uvidíte ako sa budete usmievať vždy ako re pozriete na nechty.

Niekedy stačí naozaj málo aby sa človek cítil a vyzeral lepšie. Vyskúšajte aj vy malú zmenu a uvidíte, možno budete nadšené. 

A čo vy? Čo meníte vo vašich jarných rutinách?
 Previous
Next Post »

6 komentárov

Pre písanie komentárov
26. apríla 2015, 8:07 delete

Super nápad na článek! U mě se se změnou ročních období mění nejvíce asi laky na nehty, co si budeme povídat, v prosinci nikdo náladu na svítivé barvičky nemá :-D

Reply
avatar
Christy
AUTHOR
26. apríla 2015, 11:40 delete

Presne to sedí na mňa s lakmi na nechty! :) Milujem pestré odtiene. :)
ChristyShades

Reply
avatar
Genevra
AUTHOR
26. apríla 2015, 11:46 delete

Moc pěkný článek. V podstatě skoro nic neměním. Výrazné barvičky nosím i přes zimu. :-)
giveaway

Reply
avatar
Foly D. Sante
AUTHOR
26. apríla 2015, 12:54 delete

mením makeup, to určite. Ďalej krém na tvár a dokonca aj micelárnu vodu. V zime potrebujem riadne hydratovať v lete to už nie je také akútne.
Laky nosím v lete iba biely- keď sa teda dostatočne opálim:)

Reply
avatar
veronika
AUTHOR
26. apríla 2015, 13:52 delete

S makeupom súhlasím :) No neviem, mne to príde čudné deliť farby (hlavne čo sa lakov na nechty týka) na základe ročných období. Veľmi rada si dám aj napr. v lete tmavobodrový a v zime pastelovomodrý alebo svetložltý. Ja to vnímam asi inak ako väčšina ľudí, lebo čo vidiím, vačšinou majú názor ako ty :D

Reply
avatar
26. apríla 2015, 16:19 delete

make up nosím ľahší v podstate stále, tuhé nánosy veľmi nemusím a nevypadá to prirodzene. Aj rozjasňovač u mňa takmer celoročne, s lakmi súhlasím :)
ja som ešte vytiahla ružovejšie lícenky, pestrofarebné očné tiene, zelenú a modrú špirálu a takisto ceruzky!
a bronzeru si doprajem viac, ako v zime :)

Reply
avatar